سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17

موضوع: بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد دیسک، فلش و ...

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد دیسک، فلش و ...

آقا شاهین سلام مجدد.
    درایوی که ناپدید شده 19.53 گیگ بود.خیر نه از دراوی کم شده و نه به درایوی اضافه شده.نه بنده موقع نصب اسم درایوی که توش ویندوز زو نصب میکنم زدم و بعید میدونم که درایو مورد نظر رو فرمت کرده باشم ولی شایدم اشتباه میکنم.

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها
    آقا شاهین سلام مجدد.
    درایوی که ناپدید شده 19.53 گیگ بود.خیر نه از دراوی کم شده و نه به درایوی اضافه شده.نه بنده موقع نصب اسم درایوی که توش ویندوز زو نصب میکنم زدم و بعید میدونم که درایو مورد نظر رو فرمت کرده باشم ولی شایدم اشتباه میکنم.
    سلام.

همونطور که تو پ.خ عرض کردم پارتیشن 19.53 گیگابایتی شما پاک شده و الان به صورت Unallocated Space تو تصویر دیده میشه.

دلیل حذف شدنش هرچی هست، نصب کردن ویندوز نیست. احتمالاً موقع انتخاب پارتیشن برای نصب ویندوز اشتباهی این پارتیشن رو پاک کردین.

اگر توش اطلاعات مهمی داشتید و میخواید برگردونید، قبل از هر اقدامی هارددیسک رو با نرم افزار GetDataBack یکبار اسکن کنید. به احتمال زیاد اطلاعاتش قابل برگشته. بعد از ریکاوری از همون Disk Management روی اون قسمت سبز رنگ که نوشته 19.53GB Free Space راست کلیک و Create New Volume رو انتخاب کنید. پارتیشن 19.53 تون برمیگرده، ولی کاملاً خالی هست. اگر موفق شدین اطلاعاتش رو برگردونید میتونید مجدداً توش کپی کنید.

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    سلام.

همونطور که تو پ.خ عرض کردم پارتیشن 19.53 گیگابایتی شما پاک شده و الان به صورت Unallocated Space تو تصویر دیده میشه.

دلیل حذف شدنش هرچی هست، نصب کردن ویندوز نیست. احتمالاً موقع انتخاب پارتیشن برای نصب ویندوز اشتباهی این پارتیشن رو پاک کردین.

اگر توش اطلاعات مهمی داشتید و میخواید برگردونید، قبل از هر اقدامی هارددیسک رو با نرم افزار GetDataBack یکبار اسکن کنید. به احتمال زیاد اطلاعاتش قابل برگشته. بعد از ریکاوری از همون Disk Management روی اون قسمت سبز رنگ که نوشته 19.53GB Free Space راست کلیک و Create New Volume رو انتخاب کنید. پارتیشن 19.53 تون برمیگرده، ولی کاملاً خالی هست. اگر موفق شدین اطلاعاتش رو برگردونید میتونید مجدداً توش کپی کنید.

ممنون از توضیحاتتون.لطفا بر اساس عکس بگید کدوم ورژن رو دانلود کنم و یه توضیحات مختصری درباره کار با این نرم افزار بدید.در ضمن گفتین که رو قسمت سبز رنگ کلیک راست کنید،اون چیزی که شما گفتین نیست و نوشته New Logical Drive .عکس رو هم قرار میدم.

12.jpg 2.jpg

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

اون نسخه 2014 Simple رو قبلاً تست کردم، به درد نمیخوره. محیطش رو ساده کردن، همه تنظیمات روی یه حالت پیشفرض ست شده. اونو ولش کنید.

نسخه نصبی ورژن 4.33 رو دانلود کنید. با توجه به File System پارتیشنتون یکی از نسخه های FAT32 یا NTFS رو نصب کنید.

قبل از اسکن کردن دیسک تو تنظیمات Excessive Search و Search Entire Drive رو حتماً تیک بزنید.

متاسفانه رو سیستم نصب شده ندارم، ماشین مجازی هم فعلاً ندارم که روش نصب کنم و عکس بگیرم.

هرجا لازم بود بفرمایید کمکتون کنم.

برای ایجاد پارتیشن هم همون New Logical Drive رو بزنید.

8. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

اون نسخه 2014 Simple رو قبلاً تست کردم، به درد نمیخوره. محیطش رو ساده کردن، همه تنظیمات روی یه حالت پیشفرض ست شده. اونو ولش کنید.

نسخه نصبی ورژن 4.33 رو دانلود کنید. با توجه به File System پارتیشنتون یکی از نسخه های FAT32 یا NTFS رو نصب کنید.

قبل از اسکن کردن دیسک تو تنظیمات Excessive Search و Search Entire Drive رو حتماً تیک بزنید.

متاسفانه رو سیستم نصب شده ندارم، ماشین مجازی هم فعلاً ندارم که روش نصب کنم و عکس بگیرم.

هرجا لازم بود بفرمایید کمکتون کنم.

برای ایجاد پارتیشن هم همون New Logical Drive رو بزنید.

سلام.آقا شاهین بنده این نرم افزار GetDataBack رو نصب کردم.نرم افزار رو که باز میکنم یه صفحه میاد که نمیدونم چیکار باید بکنم.لطفا راهنمایی کنید.

a1.jpg

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

سلام.آقا شاهین بنده این نرم افزار GetDataBack رو نصب کردم.نرم افزار رو که باز میکنم یه صفحه میاد که نمیدونم چیکار باید بکنم.لطفا راهنمایی کنید.

a1.jpg
    سلام.

اینجا از شما میپرسه چه اتفاقی برای هاردتون افتاده. مثلاً فایل هارو خودتون پاک کردین، فرمت یا FDisk شده یا ...

شما مورد اول یعنی I don't know, use default settings رو انتخاب کنید. چون مورد شما هم دقیقاً معلوم نیست و بین گزینه ها وجود نداره. (اینکه فضای پارتیشن الان به صورت Unallocated Space در اومده)

پست های مربوط به ریکاوری اطلاعات هارددیسک به زودی منتقل میشن.

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

اینجا از شما میپرسه چه اتفاقی برای هاردتون افتاده. مثلاً فایل هارو خودتون پاک کردین، فرمت یا FDisk شده یا ...

شما مورد اول یعنی I don't know, use default settings رو انتخاب کنید. چون مورد شما هم دقیقاً معلوم نیست و بین گزینه ها وجود نداره. (اینکه فضای پارتیشن الان به صورت Unallocated Space در اومده)

سلام.آقا شاهین لطفا اینجا رو هم راهنمایی کنید.بعد از کلیک بر روی Next یه صفحه ی دیگه میاد:

11.jpg

14. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

سلام.آقا شاهین لطفا اینجا رو هم راهنمایی کنید.بعد از کلیک بر روی Next یه صفحه ی دیگه میاد:

11.jpg
    شرمنده دیر جواب میدم. بیرون بودم الان رسیدم.

خب. از سمت چپ، تو قسمت Physical Drive روی علامت + کلیک کن، بعد پارتیشنی که حذف شده انتخاب کن. Unallocated Space رو هم نشون میده. اگه نبود به هیچی دست نزن، بزار همونطور باشه. در این حالت کل هارد رو اسکن میکنه.

بعد از سمت راست اون قسمت See Current Options رو باز کن، پایین یه دکمه یا لینک هست، روش کلیک کنی تنظیمات اسکن رو میاره. Excessive Search و Search Entire Drive رو تیک بزن، بعد پایین روی Next کلیک کن. صفحه بعد هم دقیقاً یادم نیست چی میاورد، ولی چیز مهمی نیست، فک کنم پارتیشن های مختلف هارد رو میاره و باید روی اونی که میخوای اسکن بشه کلیک کنی. چون قراره تمام هارد رو اسکن کنی، پس اونجا هم روی Next کلیک کن.

بعد از یکی دو دقیقه که Search تموم شد، فایل هایی که پیدا کرده رو میاره. اگه فایل هاتو اون تو پیدا کردی، انتخاب و روشون راست کلیک کن. Copy رو بزن، بعد یه مسیر غیر از پارتیشن پاک شدت بده تا اونجا کپی کنه. بعد میتونی فایل هایی رو که برگردوندی تو درایو خودش ذخیره کنی.

بازم به مشکل برخوردی بگو.

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض حذف شدن 900 گیگ فایل در هارد اکسترنال western digital

با سلام و خسته نباشید

2 ماهی هست یک هارد اکسترنال 2 ترابایت western digital تهیه کردم نزدیک به 900 gb اطلاعات توی هارد داشتم متاسفانه با برنامه خود western digital که این لینک هست WD Support / Downloads / My Book / My Book در قسمت driver erase به اشتباه کل اطلاعاتی که درون هارد اکسترنال بود کلا حذف شد آیا راهی برای برگشت هست یا این برنامه کلا از عمق حذف می کند البته خیلی سریع انجام داد فکر می کنم کمتر از 40 ثانیه

کلا چه نرم افزاری پیشنهاد می کنید که هم سریع و هم با کیفیت انجام بدهد

من اطلاعاتی درون هارد اکسترنال بعد از حذف شدن فایلها اصلا کپی یا ایجاد نکردم
    کل هارد اکسترنال یک پارتیشن دارد
    البته ساعت 6:58 صبح امروز در تاریخ 1393/4/17 اطلاعاتم حذف شد زمان کمی گذشته

خیلی ممنون می شوم من را راهنمایی کنید
    محبت می کنید

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

میتونید از نرم افزار قید شده در این پست استفاده کنید ضمنا توضیحاتی هم ذکر شده . البته در همین بخش تاپیکهای زیادی هست میتونید مطالعه ای داشته باشید .

MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

19. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •