سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17

موضوع: بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد دیسک، فلش و ...

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanzarabi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

2 ماهی هست یک هارد اکسترنال 2 ترابایت western digital تهیه کردم نزدیک به 900 gb اطلاعات توی هارد داشتم متاسفانه با برنامه خود western digital که این لینک هست WD Support / Downloads / My Book / My Book در قسمت driver erase به اشتباه کل اطلاعاتی که درون هارد اکسترنال بود کلا حذف شد آیا راهی برای برگشت هست یا این برنامه کلا از عمق حذف می کند البته خیلی سریع انجام داد فکر می کنم کمتر از 40 ثانیه

کلا چه نرم افزاری پیشنهاد می کنید که هم سریع و هم با کیفیت انجام بدهد

من اطلاعاتی درون هارد اکسترنال بعد از حذف شدن فایلها اصلا کپی یا ایجاد نکردم
    کل هارد اکسترنال یک پارتیشن دارد
    البته ساعت 6:58 صبح امروز در تاریخ 1393/4/17 اطلاعاتم حذف شد زمان کمی گذشته

خیلی ممنون می شوم من را راهنمایی کنید
    محبت می کنید
    سلام.

اولین کار اینه که فعلاً هیچ فایلی داخل هارد کپی نکنید.

من نرم افزار GetDataBack رو به شما توصیه میکنم. البته نسخه Simple 2014 رو نه، نسخه 4.33 نصبی رو.

با توجه به File System پارتیشن تون یکی از ورژن های FAT32 یا NTFS رو نصب کنید.

در تنظیمات اسکن حتماً Excessive Search و Search Entire Drive رو تیک بزنید.

اگر بعد از پاک شدن اطلاعاتتون چیزی تو هارد کپی نکرده باشید احتمالش خیلی زیاده که همه فایل هاتون رو صحیح و سالم بتونید برگردونید.

خودم 3-4 سال پیش هارد WD My Book 1TB داشتم، یک روز هشدار فرمت اجباری داد. بالاخره با این نرم افزار تونستم همه 770 گیگ اطلاعاتم رو صحیح و سالم، تا کیلوبایت آخرش بکشم بیرون. البته مجبور شدم یه هارد یک ترابایتی دیگه قرض بگیرم که اطلاعات ریکاور شده رو توش ذخیره کنم، چون تو خود پارتیشن که اطلاعاتش پاک شده نمیشه ذخیره شون کرد.

پ.ن: ظاهراً این روزا خیلی ها اطلاعاتشون پاک میشه. سعی میکنم امروز یا فردا یه آموزش ویدئویی برای نرم افزار GetDataBack آماده کنم.

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    شرمنده دیر جواب میدم. بیرون بودم الان رسیدم.

خب. از سمت چپ، تو قسمت Physical Drive روی علامت + کلیک کن، بعد پارتیشنی که حذف شده انتخاب کن. Unallocated Space رو هم نشون میده. اگه نبود به هیچی دست نزن، بزار همونطور باشه. در این حالت کل هارد رو اسکن میکنه.

بعد از سمت راست اون قسمت See Current Options رو باز کن، پایین یه دکمه یا لینک هست، روش کلیک کنی تنظیمات اسکن رو میاره. Excessive Search و Search Entire Drive رو تیک بزن، بعد پایین روی Next کلیک کن. صفحه بعد هم دقیقاً یادم نیست چی میاورد، ولی چیز مهمی نیست، فک کنم پارتیشن های مختلف هارد رو میاره و باید روی اونی که میخوای اسکن بشه کلیک کنی. چون قراره تمام هارد رو اسکن کنی، پس اونجا هم روی Next کلیک کن.

بعد از یکی دو دقیقه که Search تموم شد، فایل هایی که پیدا کرده رو میاره. اگه فایل هاتو اون تو پیدا کردی، انتخاب و روشون راست کلیک کن. Copy رو بزن، بعد یه مسیر غیر از پارتیشن پاک شدت بده تا اونجا کپی کنه. بعد میتونی فایل هایی رو که برگردوندی تو درایو خودش ذخیره کنی.

بازم به مشکل برخوردی بگو.

سلام آقا شاهین.آقا بنده یه مشکلی دارم.بعد از اینکه فایل ها رو ریکاوری کرد جایی ندارم که بتونم اطالاعات رو اونجا کپی کنم.هر سه درایوم به جز درایو ویندوز پر از اطلاعات هستند و من نمیتونم اونا رو پاک کنم تا این اطلاعات رو کپی کنم.راه دیگه به ذهنتون میرسه؟

2.jpg 3.jpg

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها
    سلام آقا شاهین.آقا بنده یه مشکلی دارم.بعد از اینکه فایل ها رو ریکاوری کرد جایی ندارم که بتونم اطالاعات رو اونجا کپی کنم.هر سه درایوم به جز درایو ویندوز پر از اطلاعات هستند و من نمیتونم اونا رو پاک کنم تا این اطلاعات رو کپی کنم.راه دیگه به ذهنتون میرسه؟

2.jpg 3.jpg
    بسیار عالی. پس اطلاعاتت رو پیدا کرد؟

متاسفانه راهی نیست جز اینکه یه هاردی چیزی قرض بگیری. پارتیشنت 19 گیگ بیشتر نیست. یه فلش 16 گیگ هم باشه میتونی 14.9 گیگش رو اونجا کپی کنی، باقیشم تو مموری موبایلی چیزی کپی کن.

من 770 گیگ اطلاعات داشتم، نمیدونستم بعد از ریکاوری کجا جاشون بدم. آخرش مجبور شدم یه نفرو متقاعد کنم که یه هارد اکسترنال یک ترابایتی بخره، 100 تومنش رو من بدم، چند روز بده فایلامو باهاش برگردونم.

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    بسیار عالی. پس اطلاعاتت رو پیدا کرد؟

متاسفانه راهی نیست جز اینکه یه هاردی چیزی قرض بگیری. پارتیشنت 19 گیگ بیشتر نیست. یه فلش 16 گیگ هم باشه میتونی 14.9 گیگش رو اونجا کپی کنی، باقیشم تو مموری موبایلی چیزی کپی کن.

من 770 گیگ اطلاعات داشتم، نمیدونستم بعد از ریکاوری کجا جاشون بدم. آخرش مجبور شدم یه نفرو متقاعد کنم که یه هارد اکسترنال یک ترابایتی بخره، 100 تومنش رو من بدم، چند روز بده فایلامو باهاش برگردونم.

با عرض پوزش آقا شاهین هنوز نزدم که بگرده پیدا کنه چون گزینه Next خاموشه.چون بعد از اینکه تیک Excessive Search رو میزنم Next روشن نمیشه که بزنم بره بگرده.شما اون عکسی که تو پست 12 گذاشتم نگاه کن.اون یکی گزینه؛یعنی Search Entire Drive رو نداره که بزنم Next روشن شه.

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها
    با عرض پوزش آقا شاهین هنوز نزدم که بگرده پیدا کنه چون گزینه Next خاموشه.چون بعد از اینکه تیک Excessive Search رو میزنم Next روشن نمیشه که بزنم بره بگرده.شما اون عکسی که تو پست 12 گذاشتم نگاه کن.اون یکی گزینه؛یعنی Search Entire Drive رو نداره که بزنم Next روشن شه.
    آها، پس بذار توضیح بدم.

تو این تصویر:

اول اون پارتیشنی که 19.5 گیگ حجمشه (همونی که پاک شده)

بعد از سمت چپ باید اون قسمت Partial Scan فعال بشه. باز کنی Search Entire Drive اونجاست.

پایین تر روی Change Option که تو تصویر خودت نشون دادی، کلیک کن:

اینجا Excessive Search رو باید تیک میزدی که زدی، بهتره Recover Lost Files رو هم تیک بزنی، اونایی که به طور خفیف Overwrite شدنرو هم ممکنه برگردونه. پایین تر هم Retry Each Sector رو بزن تا اگه موقع اسکن با بدسکتور مواجه شد بیشتر سعی کنه.

اگر فایلایی بودن که دستی Delete کردی و میخوای اونارم بیاره، Recover deleted files رو هم تیک بزن.

گزینه Allow duplicate file names رو بزنی فایل هایی که اسامی یکسان دارن رو برات میاره. مثلاً تو یک فولدری قبلاً یه فایل Setup.exe داشتی به حجم 14 مگابایت. بعد اونو پاک کردی، یه فایل دیگه بازم به اسم Setup.exe توش کپی کردی به حجم 19 مگابایت، بعد اونم پاک کردی و چیزای دیگه توش کپی کردی. اگر این رو تیک بزنی، هردوتا رو برات پیدا میکنه و میتونی انتخاب کنی کدوم رو میخوای برگردونی.

یک قسمت هم مخصوص فایل سیستم FAT هست. اگر پارتیشنت FAT یا FAT32 هست، ممکنه بعد از ریکاوری اسم فایل ها و فولدرهارو درست نیاره و بعضی فولدرها معیوب باشن. گزینه Allow bad directories رو بزنی، فولدرهای معیوب رو هم برات میاره. Ignore FAT هم مال وقتی هست که کل هارد رو اسکن میکنی، توش هم پارتیشن های NTFS هست، هم FAT یا FAT32. در این صورت از فایل های موجود در پارتیشن های FAT صرف نظر میکنه.

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض سوال در مورد ریکاوری " مهم "

سلام به دوستان گل سافت گذر

راستش یه مشکل مهمی برام پیش اومده

من یه سری عکس تو حافظه داخلی گوشیم بوده که حالا بنا به دلایلی انتقال دادم یا حذف کردم

خواستم بدونم بهترین برنامه برای ریکاوری چی هست و ایا اصلا این عمل شدنی هست یا نه ؟

ممنون میشم کمک کنید خیلی مهمه

10. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

با active file recovery کار کن ببین میتونی پیدا کنی
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •