سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 20

موضوع: مباحث Norton Ghost

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث Norton Ghost

سلام
    شاید بعد از مباحثی چون سیستم عامل و آنتی ویروس و امنیت مهمترین مبحث در حوزه رایانه بحث نرم افزارهای بک آپ گیری و ریکاوری میباشد.
    یکی از مهمترین امور در مبحث رایانه بحث نگهداری و حفظ اطلاعات سیستم میباشد.در اینباره برنامه های زیادی نوشته شده و حتی قسمتی در درون سیستم عامل نیز برای پشتیبان گیری از اطلاعات قرار داده شده است.
    مهمترین امتیازاتی که اینگونه برنامه ها میتوانند داشته باشند سرعت و حجم بک آپ گیری و سرعت در بازیابی اطلاعات و محیط کاربری ساده است که برنامه ای که معرفی شده دارای این امتیازات میباشد.حساسیت موضوع وقتی بیشتر نمایان میگردد که میبینیم شرکت بزرگی مانند نورتون که در مبحث امنیت محصولات قابل توجهی دارد در ساخت این برنامه نقش داشته تا بدینوسیله اطمینان خاطر کاربران خود را در حفظ اطلاعات جلب نماید.
    من شخصا از این برنامه استفاده میکنم و در مقایسه با سایر برنامه های مشابه از امکانات و نحوه عملکرد این برنامه رضایت خاطر دارم بطوریکه این اطمینان در من را بوجود آورده که همیشه یک کپی کامل از ویندوز و تمام اطلاعات سیستم در اختیارم است تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنم.
    این برنامه به راحتی نصب و با یک سریال فعال میشود.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Norton Ghost

سلام
    امکان داره لینک دانلود برنامه را قرار دهید
    سلام

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

اینم تصاویری از محیط برنامه
    ویرایش توسط ahmadkhalaj : 26-05-2012 در ساعت 23:11

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط میلان' pid='12999' dateline='1318320575
    سلام
    دوست عزیز این نرم افزار در سایت سافت گذر موجود است.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    بعد از مباحث سیستم عامل و آنتی ویروس شاید مهمترین بحثی که مطرح میشود پشتیبان گیری از اطلاعات برای زمان از دست رفتن آنهاست.برنامه نورتون گوست که همانطور که دوست عزیزمان عنوان کردند برای دانلود در سایت سافت گذر نیز قرار دارد به راحتی با کیجن ارایه شده همراه برنامه اکتیو میشود و علاوه بر دقت و سرعت بالا در تهیه نسخه پشتیبان دارای برنامه ریکاوری نیز میباشد که به صورت فایل ایزو بوده و با کپی آن بروی سی دی میتوان در هنگام از دست رفتن اطلاعات در حالت بوت سیسستم را به حالت اول و درست به زمانی که نسخه پشتیبان تهیه کردید تبدیل کند.لذا توصیه میشود بعد از نصب ویندوز و برنامه های لازم و آپدیت آنها با استفاده از این برنامه یک نسخه پشتیبان از آن تهیه کنید تا برای نصب مجدد آنها دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه اضافی نباشد.
    این برنامه را میتوان یکی از برنامه های مدیریت زمان نیز برشمرد چرا که با عملکرد بسیار مطلوب خود در بین برنامه های مشابه شما را از صرف زمان و هزینه اضافی بی نیاز میکند.
    این برنامه همانطور که از نامش پیداست ساخت یکی از شرکتهای معتبر و صاحب نام در زمینه کامپیوتر میباشد که بسیار کامل و حرفه ای بوده و تمام نیازهای کاربران را مرتفع میسازد.شایان ذکر است نسخه سروری این برنامه نیز برای استفاده در شبکه موجود میباشد که فکر کنم اونم در سافت گذر برای استفاده قرار داده شده.
    به دوستانی که با کامپیوتر سر و کار دارند و دایما اطلاعات جدیدی و ناشناخته ای را مورد استفاده قرار میدهند و هر از گاهی مجبور به نصب ویندوز و برنامه های جانبی آن میپردازند برای صرفه جویی در وقت این برنامه را توصیه میکنم.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    مدتی است دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و از اطلاعاتم بک آپ گرفتم و این برنامه را طوری تنظیم کردم تا هفته ای یکبار اطلاعات بک آپ را به روز کنه.اصلا فکر نمیکردم روزی به این اطلاعات نیاز پیدا کنم چون مدتی است که برای رسیدن به مجموعه نرم افزاری دائم ویندوز عوض میکنم.تا اینکه دیروز در حین نصب برنامه ای سیستم دچار مشکل شد و هر کاری کردم بالا نیومد.به ذهنم رسید از حالت ریکاوری این برنامه هم تستی بگیرم و این شد که اقدام به ریکاوری کردم.
    اولا که سی دی ریکاوری این برنامه بسیار ساده و امکان استفاده از اون برای هر کاربر تازه کاری آسان بود و بعد از مدتی در حدود نیم ساعت چیزی بالغ بر 40 گیگ اطلاعات بک آپ که بعد از نصب روی سیستم فضایی در حدود 60 گیگ را اشغال کرد باز گردانی کرد و سیستم بعد از بالا اومدن درست مثلروز اول نرم و راحت کار میکرد.
    نکته جالب اینکه برای ریختن اون 60 گیگ برنامه و ویندوز چیزی در حدود سه روز وقتم را گرفت که این برنامه ظرف نیم ساعت برام انجام داد.حقیقتا اگر در زمینه نرم افزارهای امنیتی شاید به ندرت مواردی باشد که قابل رقابت با محصولات نورتون باشد در زمینه بهینه ساز و پشتیبان گیری هنوز برنامه ای در حد و اندازه نورتون نیومده.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نتیجه کلی وب گردی برای پیدا کردن توضیحات کامل استفاده از این نرم افزار به زبان فارسی این شد که تنها مورد موجود اولا بسیار کلی و البته مربوط به ورژن قبلی این نرم افزار بود که این برنامه در ورژن جدید تغییرات اساسی کرده و اصلا با نسخه قبلیش خیلی فرق نموده.
    چنانچه از دوستان و کاربران عزیز کسی کتاب الکتونیکی توضیحات کار و نحوه استفاده از آخرین ورژن این نرم افزار داره لطفا به ما هم بده.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان سوالی درباره ی نورتن گاست داشتم وقتی بنده از ویندوز خود بک اپ به وسیله نورتن گاست تهیه میکنم و بعد از ریکاوری ویندوز که ریکاوری شده سنگین تر از ویندوز معمولی است که تازه نصب می شود ایا این مشکل تنها بر روی سیستم بنده است و یا دیگر دوستان نیز چنین مشکلی را دارند.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نورتون گوست از بهترین و قدرتمندترین برنامه های بک آپ گیری میباشد.به دو شکل میتوان از این ابزار استفاده نمود.
    روش اول نصب کردن نسخه نصبی برنامه روی سیستم و ویندوز میباشد که بعد از نصب و برای انجام بک آپ گیری امکانات و گزینه های بسیار زیادی برای استفاده کاربران دارد که از آنجمله میتوان به تنظیم کردن برنامه برای انجام دوره های مشخص شده برای بک آپ گیری اشاره نمود.
    روش دوم نیازی به نصب ندارد و با استفاده از نسخه ای که روی یک لوح فشرده وجود دارد میتوان از طریق بوت از سیستم بک آپ تهیه نمود.
    البته انتخاب یکی از این روشها بنا به سلیقه کاربر و البته نیاز کاربران میباشد.
    در مورد مسئله ای که بیان نمودید باید عرض کنم که سیستمی که از این طریق باز گردانی میشود مسلما در مقایسه با گذشته دارای کمی نواقص میباشد که از آنجمله میتوان به کمی سنگین و کند بودن بعد از بازگردانی اشاره نمود.
    البته برای این مسئله راه حلهای گوناگونی وجود دارد که بعضی از آنها در نتیجه تجربیات کاربر در مدت استفاده از این ابزار بدست میاید که نتیجه استفاده از آنها باعث میشود سیستمی که از این طریق بازیابی شده دارای کمترین مشکلات و البته کندی در کارکرد باشد.
    اما روی هم رفته استفاده از این برنامه به عنوان یکی از بهترین و قدرتمند ترین برنامه در زمینه بک آپ گیری را به تمام کاربران توصیه میکنم.

10. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز نرم افزاری سراغ ندارید که چنین مشکلی ایجاد نکند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)