سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 از مجموع 34

موضوع: بک اپ گیری از ویندوز 7

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,251
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nesta13 نمایش پست ها
    من از backup که خود win7 ultimate میگیره استفاده میکنم. چند تا سوال داشتم:

1- وقتی back up در حالت ( let windows choose (recommended قرار داره بصورت اتومات system image هم میگیره. آیا این image شامل (ویندوز+برنامه های نصب شده) است؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2-دوست عزیز در صورت گرفتن image هفته ای یک بار(schedule) و جایگزین کردن نرم افزارهاو درایورها با نسخه جدید به مشکل بر میخورم؟ (درصورت نگه داشتن فقط آخرین image)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3-با فرض اینکه فایل image آسیب نبینه و فقط ویندوز دچار مشکل شده باشه , آیا ریختن فایل image رو هارد اکسترنال مزیتی داره نسبت به درایو داخلی دیگر؟

4- image که توسط خود ویندوز7 گرفته میشود چه ایراداتی دارد که توصیه به استفاده از نرم افزارهای دیگری مثل Acronis میشود؟

5- وقتی روی create a system repair disc کلیک میکنم پیغام خطا میده :(dvd خام قرار داده شده)
    system repair disc could not be created ( the parameter is incorrect 0*80070057

آیا روشی برای ساخت آن وجود داره یا باید از cd نصب ویندوز بجای آن استفاده کرد؟

دوست عزیز

1- این مورد رو تاکنون استفاده نکرده ام و نمی دانم.

2- با گرفتن image هفته ای یک بار(schedule) و جایگزین کردن نرم افزارهاو درایورها با نسخه جدید و نگه داشتن فقط آخرین image باز مشکلی که وجود دارد با توجه به تغییراتی که در هر بار حذف و نصب نسخه جدید نرم افزار ها و درایور ها ایجاد می شود این تغییرات به آخرین image یا بکاپ شما هم منتقل می شود در نتیجه بکاپ نهایی شما در زمان بازگردانی (ویندوز شما) احتمالا سنگین تر شده و حالت یک ویندوز تازه نصب شده را نخواهد داشت.

3- با توجه به این که یک مشکل فیزیکی در هارد می تواند کل اطلاعات آن اعم از ویندوز و بکاپ موجود در درایو های دیگر را دچار مشکل کند بنابراین نگهداری بکاپ در هارد اکسترنال یک مزیت نسبی محسوب می شود.

4- همان طور که شما بعضی از نرم افزار ها رو به امکانات یا نرم افزار های ضعیف موجود در خود ویندوز ترجیح می دهید اینجانب هم با توجه به امکانات و رابط کاربری زیبا و آسان نرم افزار Acronis این نرم افزار رو برای پشتیبان گیری توصیه می کنم.

5- این مورد رو هم تست نکرده ام و پاسخش را نمی دانم یا ارور مورد نظر رو در اینترنت جستجو کنید و یا منتظر پاسخ دیگر دوستان باشید.

موفق باشید.

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    238
    اعتبار کاربر
    1

ببخشید من چطوری میتونم فقط از فایل های سیستمی خود ویندوز بک اپ بگیرم ؟؟؟ چون این پشتیبان گیری خود ویندوز فقط از درایو بک اپ میگیره ولی من میخوام فقط از خود ویندوز بک اپ بگیرم که اگر یه موقع ویندوزم مشکلی براش پیش اومد پشتیبانشو داشته باشم.
    رفیق چپ رو اسب راست سرباز ها حرکت و جنگ هم دراز

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,280
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.xn نمایش پست ها
    ببخشید من چطوری میتونم فقط از فایل های سیستمی خود ویندوز بک اپ بگیرم ؟؟؟ چون این پشتیبان گیری خود ویندوز فقط از درایو بک اپ میگیره ولی من میخوام فقط از خود ویندوز بک اپ بگیرم که اگر یه موقع ویندوزم مشکلی براش پیش اومد پشتیبانشو داشته باشم.
    سلام

شما از یک نرم افزار قوی پشتیبان گیری مانند Acronis True Image استفاده کنید و از کل درایو ویندوز یک بکاپ بگیرید.

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,724
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.xn نمایش پست ها
    Backup از خود ویندوز یعنی بکاپ از درایوی که ویندوز در آن نصب شده به همراه درایو بوت (در صورت وجود!)

من حدس می‌زنم شما می‌خواین ویندوز رو بازگردانی کنید بدون اینکه فایل‌های داخل درایو ویندوز دست‌کاری بشن!
    این‌کار فکر نکنم قابل انجام باشه به غیر از ویندوز 8 که خودش این امکان رو داره!
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •