سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18

موضوع: راهنمایی استفاده از برنامه ریکاوری

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    باز میشن و سالم هستن؟!
    اگه خرابن و باز نمیشن و فقط حجم اشغال کردن که به درد نمی خورن و نرم افزارت فقط تونسته هدر header یا شاید thumbnail شون رو بیاره و شما باید دوباره بازیابی کنی.
    پیشنهاد من اینه که اگه رو درایوت کپی نکردی و برات مقدوره نرم افزار 4 مگابایتی Get data back رو از سایت سافت گذر دانلود کنی و عمل بازیابی رو دوباره انجام بدی.
    فقط حواست باشه که فرمت درایوت اگر ntfs و یا fat هستش از این نرم افزار با پسوند مربوطه ی خودش استفاده کنی.
    ** لازم به ذکره من یه هارد اکسترنال 1 ترا رو که محتوی 800 گیگ اطلاعات (فیلم و عکس و نرم افزار و موسیقی و...) بود، با این نرم افزار تمام و کمال بازیابی کردم.
    ** همین چند روز پیش هم یه مموری 32 گیگی موبایل دارم که با اینکه چندین بار هم روش کپی کرده بودم ولی تونستم با این نرم افزار بیشتر اطلاعاتش رو بازیابی کنم.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما yasin chelsea برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    261
    اعتبار کاربر
    1

نشد دوست گلم نشد . یعنی باید بیخیالشون شم ؟

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nabipoor نمایش پست ها
    نشد دوست گلم نشد . یعنی باید بیخیالشون شم ؟
    خوب، با اون نرم افزار خوب ریکاوری نشدن ماشاءالله نرم افزار ریکاوری زیاد هست و اگه کپی رو درایو انجام نداده باشی، احتمال بسیار زیاد اطلاعات شما بخصوص عکسها به راحتی برمی گردند. با Get data back for ntfs or fat امتحان کردی؟!

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما yasin chelsea برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

بهترینشون برنامه Easy Recovery هست بنده 4 روز پیش 500 گیگ اطلاعاتم پرید با برنامه مختلفی تست گرفتم مثل Gdata مثل برنامه های بوت عکس ها . فیلم ها را درست حسابی نیاورد 2 ساعت طول کشید
    برنامه easy recovry نصب کردم از ساعت 1بامداد گذاشتم تا ساعت 5 صبح ریکاوری کرد 65 در صد فایل هامو آورد که بیشتریش عکس ها بود فیلم ها را 100 در صد نمیاه من فیلم هام هر کدام 10 گیگ یا 2 گیگ بود که از 65 در صد 15 در صدشو فیلم های 2 گیگی بر گردوند

اما بعشی از عکس ها را که بر می گردونه خراب بر می گردونه که حجم های 10 گیگ 1 گیگ 500 مگ برای من تعجب بود ولی باز نمی کرد
    اون عکسی که گذاشتی اگر می بینی نمیاره خراب شده عکس بد ریکاوری کرده باز هم تلاش مجدد نکون

برنامه Easy Recover نصب کن با کرک کامل سیستم ریست کن بزار ریکاوری کنه حالا مقایسه بن با برنامه ها

8. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    261
    اعتبار کاربر
    1

اولا ممنونم بابت جوابهاتون .
    بله هم از Get data back for ntfs و هم از Easy Recover استفاده کردم نشد . حالا که اطلاعاتم نصفشون پرید . فقط نفهمیدم دلیلش چی بود که نتوانست کاملا عکس ها را بیاره ؟
    آخه دلیلش چیه ؟ اگر دلیلش کرک نبودن برنامه ها و خود برنامه است که این دو برنامه را که از همین سایت دانلود کردم و فکر نکنم مشکل از این چیزها باشه ؟ نه ؟ پس چیه ؟
    ویرایش توسط nabipoor : 02-08-2014 در ساعت 06:56

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    به نظرم دلیلش علاوه بر ضعف نرم افزار، استفاده ی ناصحیح شما از نرم افزار هم می تونه باشه.
    مثلاً شما در نرم افزار Get data back چهار گزینه ی متفاوت رو می بینید که باید گزینه ی مناسب رو انتخاب کنید.
    چند روز پیش من از مموری گوشی چندین عکس رو پاک کردم (delete) بعدش با هر 4 گزینه ی موجود در منوی این برنامه ریکاوری کردم ولی فقط اونی که نوشته بود مخصوص delete عکسهارو بازیابی کرد.

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما yasin chelsea برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    261
    اعتبار کاربر
    1

ممنونم ولی من هم از گذینه delet استفاده کردم پس چطور شده ؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یک سوال دیگرم دارم : البته ببخشید اینجا سوال میکنم :
    یک برنامه ای می خوام که سریع عکسهای تکراری را بیابد و سریع هم باشه . من دارم از برنامه Duplicate Picture Finder استفاده می کنم ولی بسیار طول میکشه . البت بگم عکسها که توی یک پوشه هست حدود 8000 تا عکسه . می دونم زیادن بعد از بازیابی نمی دونم چرا اون هایی که سالمن 1 یا 2 درصد تکراری با اسمهای متفاوت ریکاوری شدن .
    بازم ممنون

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,343
    تشکر تشکر شده 
    15,426
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nabipoor نمایش پست ها
    اولا ممنونم بابت جوابهاتون .
    بله هم از Get data back for ntfs و هم از Easy Recover استفاده کردم نشد . حالا که اطلاعاتم نصفشون پرید . فقط نفهمیدم دلیلش چی بود که نتوانست کاملا عکس ها را بیاره ؟
    آخه دلیلش چیه ؟ اگر دلیلش کرک نبودن برنامه ها و خود برنامه است که این دو برنامه را که از همین سایت دانلود کردم و فکر نکنم مشکل از این چیزها باشه ؟ نه ؟ پس چیه ؟
    دوست عزیز اگه قرار بود که این نرم افزارها صد در صد عمل بازیابی را درست انجام دهند که مراکز ریکاوری توسط سخت افزار این کار را انجام میدهند کارشون کساد میشد و اصلا بنا نمی شدند. نرم افزارها تا حدودی و اون هم بسته به نوع و سالم و فعال بودنش نه از نوع کرک و نحوه استفاده ( طرز کار ) بستگی دارد و شرایطی همچون عدم استفاده از اون فضا که قصد ریکاوری دارید و مهم تر هم اینکه همین فضا دارای بد سکتور نباشه که تاثیر مستقیم در روند ریکاوری داره و یه مطلب دیگه در فایلهای حجیم مثل فیلمها امکان درصد ریکاوری خیلی کم خواهد بود و اون چند درصد هم بصورت ناقص عمل خواهد کرد . حداکثر برای بهترین نتیجه میتونید از تجربیات دوستان از برنامه ها استفاده کنید البته در این مورد شما که برای تصاویر ( عکس ) لازم دارید سعی کنید از برنامهای مخصوص عکس Photo Recovery ها استفاده کنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

14. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •