سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26

موضوع: مباحث Acronis Backup & Recovery Advanced Server

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    9
    اعتبار کاربر
    1

داداش شرمنده من فکر کردم پوشه اینیستال برنامه رو میگی!!! منظوزتو بد فهمیدم!!!!!
    در مورد پوشه نصبی آخه لامصب یکی دوتا که نیست.تو program file داره.تو paroram date داره. تو common file هم داره و حتی تو فولدرهای پروفایل ویندوز که هر کدوم اینا توشون چند تا قولدر دیگه هم هست که یه عالمه فایل exe داره.
    داخل همون مسیر c:\program file\acronis توش چند تا فولدر دیگه هم هست که تو هر کدوم از این فولدرا شونصدتا فایل exe وجود داره.
    شما دقیقا بفرمایید من از کدوم آدرس اسکرین شات بگیرم.

در مورد سریال نامبر من از همون اول اینترنتو بستم.هنوز ویندوز به اینترنت وصل نیست تا تکلیف لایسنشو مشخص کنم.

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط بارنی نمایش پست ها
    داداش شرمنده من فکر کردم پوشه اینیستال برنامه رو میگی!!! منظوزتو بد فهمیدم!!!!!
    در مورد پوشه نصبی آخه لامصب یکی دوتا که نیست.تو program file داره.تو paroram date داره. تو common file هم داره و حتی تو فولدرهای پروفایل ویندوز که هر کدوم اینا توشون چند تا قولدر دیگه هم هست که یه عالمه فایل exe داره.
    داخل همون مسیر c:\program file\acronis توش چند تا فولدر دیگه هم هست که تو هر کدوم از این فولدرا شونصدتا فایل exe وجود داره.
    شما دقیقا بفرمایید من از کدوم آدرس اسکرین شات بگیرم.

در مورد سریال نامبر من از همون اول اینترنتو بستم.هنوز ویندوز به اینترنت وصل نیست تا تکلیف لایسنشو مشخص کنم.
    اگر میگین که به اینترنت وصل نشدید و لایسنس باطل شده باید خدمتتون عرض کنم باید واسه فعال سازیش یک فکر دیگه بکنید ! شما کدوم نسخه رو دانلود کردید ؟ درمورد فایروال هم ، والا من که برنامه رو نصب نکردم و حفظ نیستم الان کدوم قسمته !!! بهترین کار اینه که روی ایکون دستکاپ برنامه راست کلیک کنید و واد Properties بشید و روی Open file location کلیک کنید بعد از اون قسمت عکس بگیرید .
    .

3. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    9
    اعتبار کاربر
    1

من همین آخرین نسخه Acronis Backup & Recovery 11.5 Workstation-Server 11.5.39029 رو از سایت دانلود کردم و موقع نصب هم سریال نسخه سرور رو بهش دادم.
    ببینید آدرس اصلی که C:\Program Files (x86)\acronis\backupand recoveryconsole :
    ولی میگم فقط به این آدرس ختم نمیشه.بدبختانه چند تا آدرس دیگه هم داره که یه عالمه فایل exe که مریوط به آپدیت و لایسنس میشه وجود داره.

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط بارنی نمایش پست ها
    من همین آخرین نسخه Acronis Backup & Recovery 11.5 Workstation-Server 11.5.39029 رو از سایت دانلود کردم و موقع نصب هم سریال نسخه سرور رو بهش دادم.
    ببینید آدرس اصلی که C:\Program Files (x86)\acronis\backupand recoveryconsole :
    ولی میگم فقط به این آدرس ختم نمیشه.بدبختانه چند تا آدرس دیگه هم داره که یه عالمه فایل exe که مریوط به آپدیت و لایسنس میشه وجود داره.

من نیمتونم اینطوری بهتون توضیح بدم !!! نرم افزار TeamViewer 9 رو نصب کنید و ID و password ای که برنامه بهتون میده رو برای بنده از طریق پیام خصوصی ارسال کنید تا از طریق این برنامه وارد سیستمتون بشم و همون طریق انجام بدم .
    .

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام..دوتا سوال مبتدیانه :

من صرفا میخوام محتویات یکسری پوشه ها رو که در کامپیوترهای مختلف درون یه شبکه محلی هستن، توسط این برنامه ها کپی کنم (بکاپ بگیرم) روی یه سیستم مرکزی...با توجه به توضیحات برنامه، حتما باید اون سیستم مرکزی ، ویندوزش از نوع سرور باشه؟! نمیشه ویندوز معمولی باشه؟
    سوال بعدی اینکه نسخه Agent این برنامه (WorkStation) روی ویندوز 8 هم نصب میشه؟ چون تو توضیحاتش چیزی ندیدم

ممنون

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mey$aM نمایش پست ها
    سلام..دوتا سوال مبتدیانه :

من صرفا میخوام محتویات یکسری پوشه ها رو که در کامپیوترهای مختلف درون یه شبکه محلی هستن، توسط این برنامه ها کپی کنم (بکاپ بگیرم) روی یه سیستم مرکزی...با توجه به توضیحات برنامه، حتما باید اون سیستم مرکزی ، ویندوزش از نوع سرور باشه؟! نمیشه ویندوز معمولی باشه؟
    سوال بعدی اینکه نسخه Agent این برنامه (WorkStation) روی ویندوز 8 هم نصب میشه؟ چون تو توضیحاتش چیزی ندیدم

ممنون
    با سلام

همانطوری که از توضیحات سافت گذر فهمیده می شود الزاما نیازی نیست ویندوز سرور باشد.

البته همانطور که گفتید در توضیحات در رابطه با نصب ان بر روی ویندوز 8 اشاره نشده است ولی با توجه به اینکه اکثر نرم افزارهایی که بر روی ویندوز 7 نصب می شوند بر روی ویندوز 8 نیز نصب می شوند و کارآیی دارند، قاعدتا نباید مشکلی در این زمینه باشد.

9. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

با توجه به نیازهای بنده، به نظرتون در کل این برنامه راحت تر و در عین حال حرفه ای تره یا Norton Backup Exec ؟ کلا کدوم رو بهتر و پایدارتر میدونید

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mey$aM نمایش پست ها
    با توجه به نیازهای بنده، به نظرتون در کل این برنامه راحت تر و در عین حال حرفه ای تره یا Norton Backup Exec ؟ کلا کدوم رو بهتر و پایدارتر میدونید
    اگر قدرت انتخاب دست من باشه من این نرم افزار را توصیه میکنم. چون محصولات این شرکت علاوه بر محیط کاربری آسان امکانات مناسبی را نیز در اختیار کاربر قرار می دهند

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان.من نسخه ATIW.ECHO_9.7.8206 رو روی ویندوز 8 نصب کردم ولی ارور copmatibility میده .نسخه Acronis Backup & Recovery 11.5 Workstation-Server 11.5.39029 از سایت دانلود کردم ولی واقعا نمیدونم workstation این نسخه کجاست و باید از کجا نصب بشه.ممنون اگر جوابم رو سریع بدین

14. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

به نظر من از نسخه ی بوت اش استفاده کن
    نسخه تحت ویندوز علاوه بر گرفتن حجم و سرعت کم کردن استارت آپ برا اونایی خوبه که از ویژگی بک آپ مداوم یا آنلاین اش استفاده میکنن وگرنه بقیه ی چیزاش تو نسخه ی بوت شم هست
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •