سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 از مجموع 29

موضوع: backup گیری از ویندوز اصلی لپ تاپ

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط meistero نمایش پست ها
    اگه کسی‌ یک ویندوز اورجینال خریده باشه ولی‌ اونو روی چند کامپیوتر نصب کرده باشه،و آپدیت هم بشه (یعنی‌ ادعا میکنه که می‌شه)،نظر شما در این مورد چیه!؟اینو بهتر میدونید یا ویندوز‌های oem رو!؟
    در پاسخ دوست عزیزمان باید عرض کنم که متاسفانه کمی در اشتباه هستید.
    ویندوز های اورجینالی که روی لپ تاپ ها عرضه میگردند هیچ تفاوتی با نسخه های اصلی مایکروسافت ندارند.
    ویندوز 7 در نسخه های مختلفی عرضه شده که التیمت کاملترین و گرانترین آن است و نسخه های پروفشنال و استارتر و هوم بیسیک و ادیشن نسخه هایی هستند که کمی از نظر امکانات از التیمت کمتر هستند و به لحاظ اینکه سبک تر و ارزانتر هستند مناسب لپ تاپ ها میباشند.این نسخه ها در ساسر جهان وجود دارد و محدود به کشورهای فقیر نیست.ارزش آنها کمتر از نسخه التیمت نیست و البته نسخه التیمت برای سیستمهای خانگی میباشد که از سخت افزار قویتری استفاده میکنند.
    در مورد اینکه یک ویندوز با سریال اورجینال در حال حاضر روی چند سیستم نصب میباشد و آپدیت هم میشود باید بگویم که امکان پذیر است اما دوست عزیز به زودی و در یکی از این آپدیتهایی که توسط ویندوز انجام میشود مطمئنا لایسنس ایشان بلاک میشود و ویندوزشان از کار خواهد افتاد.

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12,776
    تشکر تشکر شده 
    8,385
    اعتبار کاربر
    1

یعنی ویندوز بدون اینکه کرک بشه در حین نصب یا بعد از نصب اپدیت بگیره و این ارم هم داشته باشه

ویندوز رو چند خریده? بستش رو حتما ببین
    ویندوزش چند یوزر داره منظورم اینه که چند کاربره است؟
    اگه همه این موارد رو چک کردی و درست بود نصبش کن!
    وگرنه بگو یه سایت خوب واسه دانلود ویندوز بدون دستکاری بهت پ.خ کنم
    من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکَس،کَسْ نمیگردد بدین بالانشینی‌ها

رفع مشکل نصب نشدن درایور کارت گرافیک های AMD لپ تاپ

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12,776
    تشکر تشکر شده 
    8,385
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj نمایش پست ها
    در پاسخ دوست عزیزمان باید عرض کنم که متاسفانه کمی در اشتباه هستید.
    ویندوز های اورجینالی که روی لپ تاپ ها عرضه میگردند هیچ تفاوتی با نسخه های اصلی مایکروسافت ندارند.
    ویندوز 7 در نسخه های مختلفی عرضه شده که التیمت کاملترین و گرانترین آن است و نسخه های پروفشنال و استارتر و هوم بیسیک و ادیشن نسخه هایی هستند که کمی از نظر امکانات از التیمت کمتر هستند و به لحاظ اینکه سبک تر و ارزانتر هستند مناسب لپ تاپ ها میباشند.این نسخه ها در ساسر جهان وجود دارد و محدود به کشورهای فقیر نیست.ارزش آنها کمتر از نسخه التیمت نیست و البته نسخه التیمت برای سیستمهای خانگی میباشد که از سخت افزار قویتری استفاده میکنند.
    در مورد اینکه یک ویندوز با سریال اورجینال در حال حاضر روی چند سیستم نصب میباشد و آپدیت هم میشود باید بگویم که امکان پذیر است اما دوست عزیز به زودی و در یکی از این آپدیتهایی که توسط ویندوز انجام میشود مطمئنا لایسنس ایشان بلاک میشود و ویندوزشان از کار خواهد افتاد.
    باید خدمت ناظم محترم عرض کنم لپ تاپ هایی داریم که نسخه اورجینالشون اولتیمیت هست و گفتم تعریف ویندوز قانونی با اورجینال از زمین تا اسمون فرق میکنه

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasghamary نمایش پست ها
    یعنی ویندوز بدون اینکه کرک بشه در حین نصب یا بعد از نصب اپدیت بگیره و این ارم هم داشته باشه

سیستم عامل ویندوز بر خلاف آنتی ویروسها که لایسنس چند کاربره دارند تنها برای استفاده در روی یک سیستم و برای یک کاربر میباشد.
    تنها نسخه ای از ویندوز 7 که امکان نصب بر روی چند سیستم دارد نسخه اینترپرایز است که با یک لایسنس چندین سیستم فعال میگردد و این نوع از سیستم عامل مخصوص سازمانها وادارت میباشد و تفاوتهایی با نسخه التیمت دارد.

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

باید خدمت ناظم محترم عرض کنم لپ تاپ هایی داریم که نسخه اورجینالشون اولتیمیت هست و گفتم تعریف ویندوز قانونی با اورجینال از زمین تا اسمون فرق میکنه
    بله البته تعداد بسیار بسیار محدودی لپ تاپ با نسخه التیمت وجود دارد.اما چون این نسخه از ویندوز قیمت بالایی دارد و قیمت تمام شده لپ تاپ را بالا میبرد کمتر تولید کننده ای حاضر است آنرا نصب کند.
    همینطور باید بگویم که نسخه هایی از ویندوز 7 که روی لپ تاپ ها نصب هستند و درونشان نرم افزارهایی از همان شرکت سازنده لپ تاپ قرار گرفته با اصطلاح ویندوز دستکاری شده متفاوت است.آنها هم نسخه اورجینال ویندوز هستند.

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12,776
    تشکر تشکر شده 
    8,385
    اعتبار کاربر
    1

گفتم تعریف من از ویندوز اورجینال با قانونی با تعریف شما فرق میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    318
    تشکر تشکر شده 
    65
    اعتبار کاربر
    1

از پاسخ شما و همچنین جناب خلج ممنونم،راستش نپرسیدم چند گرفته ولی‌ میدونم حتما اصل هستش،اون توی محل سرویسهای اینترنت و کامپیوتر میده و فقط برای بعضی‌ از دوستان نزدیکش این ویندوز رو نصب میکنه... راستش من زیاد توقع ندارم،همین که درست و کامل یه چند ماهی‌ برام کار کنه و آپدیت بشه کافیه!...هر وقت هم که از کار افتاد،عوضش می‌کنم.

12. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط meistero نمایش پست ها
    از پاسخ شما و همچنین جناب خلج ممنونم،راستش نپرسیدم چند گرفته ولی‌ میدونم حتما اصل هستش،اون توی محل سرویسهای اینترنت و کامپیوتر میده و فقط برای بعضی‌ از دوستان نزدیکش این ویندوز رو نصب میکنه... راستش من زیاد توقع ندارم،همین که درست و کامل یه چند ماهی‌ برام کار کنه و آپدیت بشه کافیه!...هر وقت هم که از کار افتاد،عوضش می‌کنم.
    اگر قصد خرید و استفاده از ویندوز اورجینال دارید باید بگویم که قیمت آن در بازار ایران بیش از 150000 تومان است.اما شما میتوانید نسخه اورجینال ویندوز 7 ویرایش التیمت را جداگانه تهیه یا دانلود کنید و سپس با مراجعه به سایت میهن لایسنس یا ایساتیس شاپ یک لایسنس اورجینال با حدود نصف قیمت فوق به صورت آنلاین خریداری و استفاده نمایید.
    مسلما باین ترتیب شما از بیاری از مشکلات که نشات گرفته از ویندوزهای کرک شده میباشد رها میشوید و در کوتاه مدت نیاز به تعویض ویندوز و برنامه ها را ندارید.
    در ضمن توجه داشته باشید که لایسنس های اورجینال محصولاتی مثل ویندوز معمولا قابلیت نصب تنها روی یک سیستم را دارند و در صورتیکه انرا از روی سیستم پاک کنید و بخواهید آنرا روی یک سیستم دیگر نصب کنید چون سخت افزار تغییر کرده امکان دارد لایسنس باطل گردد.

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    2,195
    تشکر تشکر شده 
    3,467
    اعتبار کاربر
    1

در تكميل صحبت دوستان:
    تفاوت ويندوز Ultimate و Home Premium :

و اما تفاوت ويندوز OEM و Full License Retail از ديدگاه ناظم Microsoft Community :
    (فكر ميكنم خود متن رو بدون ترجمه براتون بذارم بهتر باشه):

OEM versions of Windows 7 are identical to Full License Retail versions except for the following:

- OEM versions do not offer any free Microsoft direct support from Microsoft support personnel

- OEM licenses are tied to the very first computer you install and activate it on

- OEM versions allow all hardware upgrades except for an upgrade to a different model motherboard

- OEM versions cannot be used to directly upgrade from an older Windows operating system
    Nima

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما phoenix برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)