سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 15 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 141

موضوع: مباحث Acronis True Image Home

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    دوستان این دو قابلیت در اکرونیس دقیقا چه کاری انجام میدن ؟

با تشکر

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما k1lou برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,968
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط k1lou نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان این دو قابلیت در اکرونیس دقیقا چه کاری انجام میدن ؟

با تشکر
    دوست عزیز

در مورد گزینه اول با این که به صورت صد در صد مطمئن نیستم اما فکر می کنم ازسی دی بوت ویندوز یک نسخه بهینه و به صورت بوتیبل ایجاد می کند که نصب آن سریع تر از ویندوز های معمولی خواهد بود.

اما در مورد گزینه دوم با اطمینان کامل می گویم که با استفاده از این گزینه می توانید یک نسخه بوتیبل از خود نرم افزار آکرونیس به صورت iso تهیه کرده و سپس بر روی cd رایت کنید و بدون نیاز به نصب این نرم افزار و فقط با استفاده از سی دی بوت اقدام به تهیه بکاپ (پشتبان) و بازگردانی بکاپ نمایید که اینجانب شخصا این روش رو توصیه می کنم.

و در ضمن همان طور که عبارت Plus Pack رو مشاهده می کنید در صورتی تهیه سی دی بوت با استفاده از گزینه Universal Restore که در این حالت قابل مشاهده است (در حالتی که با Plus Pack همراه باشد) می توانید بکاپ خود را بر روی هر سیستمی با هر سخت افزاری برگردانید و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.(در صورتی که اگر از این گزینه استفاده نکنید و یا با استفاده ار نرم افزار های دیگری بخواهید این کار رو انجام دهید به دلیل تفاوت در هارد امکان بازگردانی به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت وبعد از بازگردانی ویندوز بالا نیامده و ارور خواهد داد.
    ویرایش توسط opera : 28-06-2012 در ساعت 10:07

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

در مورد گزینه اول با این که به صورت صد در صد مطمئن نیستم اما فکر می کنم ازسی دی بوت ویندوز یک نسخه بهینه و به صورت بوتیبل ایجاد می کند که نصب آن سریع تر از ویندوز های معمولی خواهد بود.

اما در مورد گزینه دوم با اطمینان کامل می گویم که با استفاده از این گزینه می توانید یک نسخه بوتیبل از خود نرم افزار آکرونیس به صورت iso تهیه کرده و سپس بر روی cd رایت کنید و بدون نیاز به نصب این نرم افزار و فقط با استفاده از سی دی بوت اقدام به تهیه بکاپ (پشتبان) و بازگردانی بکاپ نمایید که اینجانب شخصا این روش رو توصیه می کنم.

و در ضمن همان طور که عبارت Plus Pack رو مشاهده می کنید در صورتی تهیه سی دی بوت با استفاده از گزینه Universal Restore که در این حالت قابل مشاهده است (در حالتی که با Plus Pack همراه باشد) می توانید بکاپ خود را بر روی هر سیستمی با هر سخت افزاری برگردانید و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.(در صورتی که اگر از این گزینه استفاده نکنید و یا با استفاده ار نرم افزار های دیگری بخواهید این کار رو انجام دهید به دلیل تفاوت در هارد امکان بازگردانی به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت وبعد از بازگردانی ویندوز بالا نیامده و ارور خواهد داد.
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
    چند سئوال پیش اومد برام
    این plus pack چه قابلیتهایی رو اضافه می کنه به اکرونیس ؟

عجب قابلیتی
    خوب با استفاده از گزینه دوم اگر سی دی بوت تهیه کنیم نیازی به نصب نداریم بعد در این حالت ما بک اپ را باید روی سیستم خودمون بگیرم و بعد چطور می تونیم اونو روی سیستمهای دیگه رستور کنیم ؟ بک اپ که روی سی دی بوت این نرم افزار ذخیره نمیشه. یعنی در این حالت من اگر بک اپ خودم رو روی هر سیستمی رستور کنم اون سیستم دقیقا میشه مثل سیستم من ؟

من در acronis secure zone در حالت بوت بک آپ گرفتم بعد از اون که نرم افزارهای دیگه ای اضافه کردم و خواستم بک اپم رو ابدیت کنم و از طریق بوت وارد می شم و بک آپ رو می زنم و انتخاب می کنم که به بک اپهای قبلی اضافه کن اما انگار هر بار با یک جور بک اپ میگیره یکبار disk archive هست یکبار drive c و و.

می تونید در زمینه این نوع بک آپ گرفتن و اینکه من یک بک آپ داشته باشم و هر بار قسمتهای اضافه شده به سیستم رو به اون اضافه کنم توضیح بدین

و در پایان
    توی این قسمت چه مسری رو بهش باید بدیم
    ویرایش توسط k1lou : 28-06-2012 در ساعت 11:29

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما k1lou برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,968
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
    چند سئوال پیش اومد برام
    این plus pack چه قابلیتهایی رو اضافه می کنه به اکرونیس ؟

عجب قابلیتی
    خوب با استفاده از گزینه دوم اگر سی دی بوت تهیه کنیم نیازی به نصب نداریم بعد در این حالت ما بک اپ را باید روی سیستم خودمون بگیرم و بعد چطور می تونیم اونو روی سیستمهای دیگه رستور کنیم ؟ بک اپ که روی سی دی بوت این نرم افزار ذخیره نمیشه. یعنی در این حالت من اگر بک اپ خودم رو روی هر سیستمی رستور کنم اون سیستم دقیقا میشه مثل سیستم من ؟

من در acronis secure zone در حالت بوت بک آپ گرفتم بعد از اون که نرم افزارهای دیگه ای اضافه کردم و خواستم بک اپم رو ابدیت کنم و از طریق بوت وارد می شم و بک آپ رو می زنم و انتخاب می کنم که به بک اپهای قبلی اضافه کن اما انگار هر بار با یک جور بک اپ میگیره یکبار disk archive هست یکبار drive c و و.

می تونید در زمینه این نوع بک آپ گرفتن و اینکه من یک بک آپ داشته باشم و هر بار قسمتهای اضافه شده به سیستم رو به اون اضافه کنم توضیح بدین

دوست عزیز

با استفاده از سی دی بوت مثلا از درایو C یک بکاپ بر روی داریو D یا بر روی فلش مموری تهیه می کنید (توصیه می شود در صورتی که میخواهید بر روی فلش مموری بکاپ رو تهیه کنید بنا به دلایلی حتما آن را در اندازه های 700 مگابایتی تقسیم کنید)

بعد از این کار می توانید هر بار که ویندوز شما خراب شد در عرض 5 دقیقه بکاپ مورد نظر که در زمان ویندوز سالم تهیه کرده اید بازگردانی کنید.

اما در مورد اضافه کردن تغییرات به احتمال زیاد با استفاده از سی دی بوت هم این کار ممکن باشد اما اینجانب این مورد رو تاکنون امتحان نکرده ام.

و اما در مورد plus pack هم درست حدس زدید روی هر سیستمی بازگردانی کنید اون سیستم دقیقا میشه مثل سیستم شما اما این نکته بسیار مهم رو به یاد داشته باشید که در حین بازگردانی بکاپ مثلا از روی فلش مموری بر روی سیستم دیگر باید تیک گزینه Universal Restore رو بگذارید وگرنه بر روی سیستم های با سخت افزار متفاوت این بکاپ کار نخواهد کرد.

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

با تشکر از لطف شما
    در زمان ساختن سی دی بوت چطور باید عمل کنم
    اینجا چه مسیری بهش بدم

10. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,968
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

با تشکر از لطف شما
    در زمان ساختن سی دی بوت چطور باید عمل کنم
    اینجا چه مسیری بهش بدم
    دوست عزیز

این روش برای تهیه سی دی بوت از نرم افزار آکرونیس نمی باشد.

در واقع همان طور که در بالا اشاره شد این مسیر تهیه یک سی دی بوت از ویندوز به صورت بهینه می باشد.

تهیه سی دی بوت از آکرونیس فکر می کنم از طریق گزینه Media Builder می باشد .

12. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

با سلام و تشکر
    با استفاده از سی دی بوت مثلا از درایو c یک بکاپ بر روی داریو d یا بر روی فلش مموری تهیه می کنید (توصیه می شود در صورتی که میخواهید بر روی فلش مموری بکاپ رو تهیه کنید بنا به دلایلی حتما آن را در اندازه های 700 مگابایتی تقسیم کنید)
    برای تهیه همچین بک آپی روی فلش حجم فلش چقدر باید باشه ؟ آیا خود نرم افزار فشرده سازی رو انجام میده ؟
    و چطور می توان بک آپ رو در اندازه های 700 مگابایتی تقسیم کرد ؟
    با تشکر

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,968
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

با سلام و تشکر

برای تهیه همچین بک آپی روی فلش حجم فلش چقدر باید باشه ؟ آیا خود نرم افزار فشرده سازی رو انجام میده ؟
    و چطور می توان بک آپ رو در اندازه های 700 مگابایتی تقسیم کرد ؟
    با تشکر
    دوست عزیز

بستگی به حجم درایوی که می خواهید از آن بکاپ تهیه کنید دارد تا اندازه ای فشرده سازی را انجام می دهد اما شما می توانید از گزینه حداکثر فشرده سازی استفاده کنید که البته چون با این کار زمان بکاپ گیری و بازگردانی طولانی می شود این گزینه توصیه نمی شود.

بستگی به نوع ویندوز و حجم درایو مربوطه فلش مموری های 2 ، 4 و 8 گیگ مناسب هستند.

در مورد تقسیم در اندازه های 700 مگابایتی هم یکی از دوستان این توضیح رو داده بودند :

در قسمت split to volume ,size ،سایز مورد نظرتون را انتخاب کنید.(سایز تکه های تقسیم شده)

که به نظرم درست بود.(دقیقا گزینه مورد نظر یادم نیست اما با کمی جستجو می توانید پیدا کنید)

15. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

اگر عجله ای نداشته باشید آموزش تصویری این نرم افزار رو بلافاصله بعد از امتحانات تهیه و در اینجا قرار خواهم داد اما در صورتی که نیاز ضروری به این نرم افزار دارید اطلاع دهید تا گزینه های اصلی آن توضیح داده شود.

opera عزیز
    شما قرار بود این اموزشش رو بزارید چی شد

17. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,968
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ba13 نمایش پست ها
    opera عزیز
    شما قرار بود این اموزشش رو بزارید چی شد
    دوست عزیز

با توجه به این که آموزش کامل این نرم افزار نیاز به تهیه تصاویر از مراحل مختلف بکاپ گیری دارد و با توجه به این که تهیه تصاویر با نصب یک ویندوز مجازی ممکن می باشد فعلا به دلیل امتحانات وقت کافی برای این کارها رو ندارم اما اواخر این ماه فکر کنم بتونم آموزشی تصویری این برنامه را تهیه کنم.

صفحه 2 از 15 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)