سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 15 از 15 اولیناولین ... 5131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 147 از مجموع 147

موضوع: مشکل در ورود و باز کردن بعضی سایتها

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

سایت فوق برای بنده باز میشه و فعلا تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که در تصویر براتون میزارم , ضمنا بنده بدون چیز شکن و ... وارد شدم .
    البته در چندین حالت و تنظیمات دیگه هم تست میکنم , به هر نتیجه ای هم رسیدم حتما اطلاع میدم .
    خیلی ممنونم S!RUS گرامی. سایتی که تا یک ساعت پیش باز نمیشد الان (بعد از خوندن پست شما) تست کردم باز شد این عالیه حتی نرم افزارشم کار می کنه.حتی DNSـی رو هم که ست کرده بودم حذف کردم بازهم سایت باز شد. مثل اینکه باید فقط مشکلم رو مطرح می کردم.
    بازهم ممنونم

رم -------------- مرورگرکروم

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل عدم ورود به گوگل - یاهو

سلام. دیروز یه پیامی برام ظاهر شد که نوشته بود کش اینترنتتون رو پاک کنید فکر کنم این بود و طریقش رو هم در انواع ویندوز نوشته بود و من اون تب رو ازش خارج شدم .و حالا که میخوام وارد گوگل یا یاهو بشم این پیام انگلیسی زیر برام ظاهر میشه . فقط به سایت هایی میتونم وارد بشم که قبلن رفتم و در مرورگر هستن . خواهشن هر چه زودتر جواب بدید اگه بلد هستید.

This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect securely to Google, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely, sites will present trusted identification to prove that you are going to the right place. However, this site's identity can't be verified.
    What Should I Do?

If you usually connect to this site without problems, this error could mean that someone is trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

This site uses HTTP Strict Transport Security (HSTS) to specify that Firefox only connect to it securely. As a result, it is not possible to add an exception for this certificate.

get me out of here!
    technical details

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,496
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط نیوتن نمایش پست ها
    سلام. دیروز یه پیامی برام ظاهر شد که نوشته بود کش اینترنتتون رو پاک کنید فکر کنم این بود و طریقش رو هم در انواع ویندوز نوشته بود و من اون تب رو ازش خارج شدم .و حالا که میخوام وارد گوگل یا یاهو بشم این پیام انگلیسی زیر برام ظاهر میشه . فقط به سایت هایی میتونم وارد بشم که قبلن رفتم و در مرورگر هستن . خواهشن هر چه زودتر جواب بدید اگه بلد هستید.

You have asked Firefox to connect securely to Google, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely, sites will present trusted identification to prove that you are going to the right place. However, this site's identity can't be verified.
    What Should I Do?

If you usually connect to this site without problems, this error could mean that someone is trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

This site uses HTTP Strict Transport Security (HSTS) to specify that Firefox only connect to it securely. As a result, it is not possible to add an exception for this certificate.

get me out of here!
    technical details

درود .
    تا سایر دوستان دیگه جواب میدن , میتونید به این لینک و این لینک مراجعه کنید , و حتما یه بار هیستوری و .. کش مرورگر را تخلیه کنید .

ضمنا :
    دقیقا نمیدونم که برای شما چه پیامی اومده و شما چه اقدامی کرده اید ,
    اما با توجه به پیام فوق این ارتباط و کانکشن نا امن تلقی شده , و در پیام اشاره کرده که اگه شما معمولا با رفتن با این سایت مشکلی نداشته اید , امکان داره که کسی خواسته باشه هویت سایت را جعل کنه , و فایرفاکس اجازه ورود امن نداده ,
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    18
    اعتبار کاربر
    0

What Should I Do?

get me out of here!
    technical details

سلام دوست عزیز

1. اگر از پراکسی ( ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن)استفاده میکنید این روش برای مرورگر فایرفاکس می باشد==>> Options>Advanced>Network>Settings>No Proxy
    2. اگر از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنید در بخش Web And Email وارد شوید و Protocol Filtering و در نهایت SSL را انتخاب کنید و از گزینه های سمت راست Do Not Scan Ssl Protocol را انتخاب کنید , به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد. اگر باز مشکل پابرجا بود اطلاع بدید.

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Mil@d برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    اعتبار کاربر
    1

حل شد تاریخ و زمان سیستم را به میلادی دقیق تنظیم کردم . حل شد.

9. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,496
    اعتبار کاربر
    1

حل شد تاریخ و زمان سیستم را به میلادی دقیق تنظیم کردم . حل شد.
    حرف شما متین ,
    اما کمی عجیب هست با توجه به موارد اشاره شده در پست اول که روز قبل پیامی مبنی تخلیه کش و .. امده باشه و بدون هیچ گونه تغییری در سیستم روز بعد عدم دسترسی به گوگل و یاهو در تنظیم ساعت سیستم بوده باشه , البته منظور من این نیست که اصلا چنین دلایلی نمیتونه موثر باشه ( کما اینکه در انتی ویروس و اپدیت شدن ان در بعضی حالات هم اشاره شده بود ) ,
    اما در این خصوص مورد شما و با توجه به پیامی که حاوی " Connection is Untrusted " و هویت " Identification " و " Certificate " عدم استثنا قرار دادن مجوز هست , و با اینکه در پیام اشاره شده که در حالتهایی که جعل هویتی میشه از طرف شخص ثالثی , که شما نباید دیگه ادامه بدید ..,
    و معمولا به دلایلی که امکان آنی ثبت کوکی و ... هست , اولین و مناسب ترین راه , تخلیه کوکی و هیستوری ها ( به تناسب زمانی و یا کلا ) هست .
    ضمن اینکه در این یکی دو هفته اخیر تغییرات و افت شدیدی در بعضی خطوط و سرویس دهنده ها هم بوده , که مشکلاتی موقتی درست کرده , مثل مورد کاربر صهبای گرامی ).
    ..موفق باشید..

@نیوتن , جهت اطلاع پستهای فوق به این تاپیک منتقل میشود

MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    اعتبار کاربر
    1

سلام. امروز دوباره اون پیام برام اومد البته دو سه باری بازم نمیشد وارد گوگل شد که تاریخ و زمان رو که به عقب برمیگشت رو درست کردمو درست شد.

مشترک گرامی مشاهده این صفحه به معنای کش شدن آی پی در اینترنت سرویس دهنده شماست
    به جهت رفع این مشکل موارد زیر را دربخش dns کارت شبکه رایانه خود تنظیم کنید
    4.2.2.4
    8.8.4.4
    آموزش تنظیم در ویندوز :
    1- ابتدا به کنترل پنل ویندوز بروید.
    2- بر روی "Network Connections " کلیک کنید.
    3- بر روی کانکشنی که شما از طریق آن به اینترنت وصل شده‌اید (وایرلس، LAN و ... ) کلیک راست کنید و به "Properties " بروید.
    4- در پنجره ظاهر شده در وسط صفحه بر روی گزینه "Internet Protocol (TCP/IP) " دابل کلیک و یا آن را انتخاب و بر روی "Properties " کلیک کنید. (در برخی از ویندوزها یا کانکشن‌ها باید در پنجره ظاهر شده وارد نوار Networking شده و گزینه Internet Protocol TCP/IP را انتخاب نمود).
    5- در این پنجره باز شده گزینه "Use the following DNS server addresses " را انتخاب کرده و آی پی 4.2.2.4 و 8.8.4.4 را در فضاهای فراهم شده وارد کنید.
    سپس از طریق cmd دستور ipconfig /flushdns را بزنید.
    6- روی گزینه OK کلیک کنید
    در نهایت سایت را چک کنید

آموزش تنظیم در ویندوز ویستا یا سون :
    1- ابتدا به کنترل پنل ویدوز بروید.
    2- بر روی "Network and Sharing Center" کلیک کنید.
    3- بر روی کانکشنی که شما از طریق آن به اینترنت وصل شده‌اید (وایرلس، LAN و ... ) کلیک کنید و به "Properties " بروید. (مطابق شکل زیر)
    4- در پنجره ظاهر شده، قسمت "Networking " در وسط صفحه بر روی گزینه "Internet Protocol (TCP/IP) " دابل کلیک و یا آن را انتخاب و بر روی "Properties " کلیک کنید.
    5- در این پنجره باز شده گزینه "Use the following DNS server addresses " را انتخاب کرده و آی پی 4.2.2.4 و 8.8.4.4 را در فضاهای فراهم شده وارد کنید.
    سپس از طریق cmd دستور ipconfig /flushdns را بزنید.
    6- روی گزینه OK کلیک کنید
    در نهایت سایت را چک کنید

صفحه 15 از 15 اولیناولین ... 5131415

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •