سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 79

موضوع: مباحث Adobe Flash Player

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام.

بنده این دو تا رو از سافت گذر دانلود کردم(چند وقت پیش) و همین طور که میدونید جدیداً نسخه 32 و 64 بیتی با هم یکی شدن(سافت گذر هم فقط یکی در سایت قرار داده!)اما وقتی روی ویندوز 64 بیتی نصبش کردم ورژن 32 بیتیش نصب شد!!!
    شما نمیدونید علتش چیه؟
    دوست عزیز

به احتمال زیاد منظور شما نسخه Adobe Flash Player 11.3.300.265 Final می باشد چرا که این نسخه یعنی Adobe Flash Player 11.3.300.268 Final فعلا در سایت سافت گذر موجود نیست.

در مورد نسخه 32 بیتی و 64 بیتی بله این دو نسخه توسط شرکت adobe در یک نسخه گنجانده شده است که البته باعث افزایش حجم هم شده است و به راحتی قابل تشخیص است.

اما این که در ویندوز 64 بیتی باز نسخه 32 بیتی نصب می شود کمی قابل تامل است البته اینجانب فعلا نسخه های ادغام شده را در ویندوز های 64 بیتی نصب نکرده ام اما فکر نمی کنم این گونه باشد مگر این که در ویندوز های 64 بیتی هم نسخه 32 بیتی و هم نسخه 64 بیتی در کنار هم نصب می شود چرا که به احتمال زیاد در ویندوز 64 بیتی شما هم مرورگر 32 بیتی و هم 64 بیتی موجود است.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

به احتمال زیاد منظور شما نسخه Adobe Flash Player 11.3.300.265 Final می باشد چرا که این نسخه یعنی Adobe Flash Player 11.3.300.268 Final فعلا در سایت سافت گذر موجود نیست.

در مورد نسخه 32 بیتی و 64 بیتی بله این دو نسخه توسط شرکت adobe در یک نسخه گنجانده شده است که البته باعث افزایش حجم هم شده است و به راحتی قابل تشخیص است.

اما این که در ویندوز 64 بیتی باز نسخه 32 بیتی نصب می شود کمی قابل تامل است البته اینجانب فعلا نسخه های ادغام شده را در ویندوز های 64 بیتی نصب نکرده ام اما فکر نمی کنم این گونه باشد مگر این که در ویندوز های 64 بیتی هم نسخه 32 بیتی و هم نسخه 64 بیتی در کنار هم نصب می شود چرا که به احتمال زیاد در ویندوز 64 بیتی شما هم مرورگر 32 بیتی و هم 64 بیتی موجود است.
    بنده ورژن 265 رو که در ویندوز 7 64 بیتی نصب کردم؛در کنترل پنل جلوی آیکون Adobe Flash توی پرانتز نوشته بود 32 بیت! خودمم تعجب کردم و برای اینکه دوباره مطمئن بشم که این نسخه هم برای 32 است و هم برای 64 به سافت گذر اومدم و دیدم که درست بوده یعنی باید نسخه 64 بیتی هم داشته باشه! حتی یک بار دیگه هم نصبش کردم ولی فرقی نکرد.
    در ضمن مرورگرهای بنده(فایرفاکس و کروم)هر دو،نسخه 32 بیتی بودن!ولی بنده فکر نمیکنم نصب نسخه 32 بیتی فلش پلیر ارتباطی به 32 بیت بودن مرورگر داشته باشه!
    ویرایش توسط Ya Mahdi : 26-07-2012 در ساعت 16:50

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

بنده این دو تا رو از سافت گذر دانلود کردم(چند وقت پیش) و همین طور که میدونید جدیداً نسخه 32 و 64 بیتی با هم یکی شدن(سافت گذر هم فقط یکی در سایت قرار داده!)اما وقتی روی ویندوز 64 بیتی نصبش کردم ورژن 32 بیتیش نصب شد!!!
    شما نمیدونید علتش چیه؟
    تا جایی که یادمه اوایل فقط نسخه 32 بیتی وجود داشت . بعد دو نسخه مجزا یعنی 32 و 64 بیتی امد . الان هم فقط نسخه 32 بیتی هست . خیالتان راحت این نسخه ویمدوز های 64 بیتی رو به خوبی پشتیبانی میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

باید بگم که دو نسخه در یک نسخه جا نشده اند . یعنی فقط نسخه 32 بیتی هست که نسخه 64 ویندوز هارو پشتیبانی میکنه .
    فقط نسخه 32 بیتی نصب میشه که بدون مشکل کار میکنه .

بنده ورژن 265 رو که در ویندوز 7 64 بیتی نصب کردم؛در کنترل پنل جلوی آیکون adobe flash توی پرانتز نوشته بود 32 بیت! خودمم تعجب کردم و برای اینکه دوباره مطمئن بشم که این نسخه هم برای 32 است و هم برای 64 به سافت گذر اومدم و دیدم که درست بوده یعنی باید نسخه 64 بیتی هم داشته باشه! حتی یک بار دیگه هم نصبش کردم ولی فرقی نکرد.
    در ضمن مرورگرهای بنده(فایرفاکس و کروم)هر دو،نسخه 32 بیتی بودن!ولی بنده فکر نمیکنم نصب نسخه 32 بیتی فلش پلیر ارتباطی به 32 بیت بودن مرورگر داشته باشه!
    شما درست میگید به مرورگر ربطی نداره . در ضمن کروم نیازی به فلاش پلیر نداره . خودش فلاش پلیر داره .

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    تا جایی که یادمه اوایل فقط نسخه 32 بیتی وجود داشت . بعد دو نسخه مجزا یعنی 32 و 64 بیتی امد . الان هم فقط نسخه 32 بیتی هست . خیالتان راحت این نسخه ویمدوز های 64 بیتی رو به خوبی پشتیبانی میکنه.

باید بگم که دو نسخه در یک نسخه جا نشده اند . یعنی فقط نسخه 32 بیتی هست که نسخه 64 ویندوز هارو پشتیبانی میکنه .
    فقط نسخه 32 بیتی نصب میشه که بدون مشکل کار میکنه .

شما درست میگید به مرورگر ربطی نداره . در ضمن کروم نیازی به فلاش پلیر نداره . خودش فلاش پلیر داره .
    ولی در سایت Filehippo نسخه 64 و 32 جدا از هم هستند و نسخه 64 فقط روی ویندوز 64 نصب میشه(عکس رو مشاهده بفرمایید)
    من خودمم کلا گیج شدم!!!

شرکت Adobe هم خودش نمیدونه داره چی کار میکنه!
    مباحث Adobe Flash Player تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Ya Mahdi : 26-07-2012 در ساعت 17:40

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

ولی در سایت Filehippo نسخه 64 و 32 جدا از هم هستند و نسخه 64 فقط روی ویندوز 64 نصب میشه(عکس رو مشاهده بفرمایید)
    من خودمم کلا گیج شدم!!!

شرکت Adobe هم خودش نمیدونه داره چی کار میکنه!
    در این آدرس تمام نسخه هست . خیلی تو سایت adobe به دنبا 64 گشتم . ولی در این صفحه از همین نسخه برای ویندوز های 32 و هم 64 بیتی یاد شده :
    شاید نسخه 257 نسخه 64 بیتی هم داشت . ولی آخرین نسخه و نسخه فعلی 268 هست که فقط 32 بیتی داره ظاهرا

ویرایش توسط king_of_chaf : 26-07-2012 در ساعت 18:14

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    وقتی میخواهم این ورژن جدید رو نصب کنم این ارور رو میده چطور بر طرفش کنم.
    در راه راست از کمی روندگان نترسید، چون اکثر مردم گرد سفره ای جمع شدند که سیری آن کوتاه و گرسنگی آن طولانی است

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

ظاهراً برنامه ی امنیتی که روی سیستم شما نصب است اجازه ی اجرا شدن آن را نمی دهد. اما ظاهراً این ایراد از برنامه ی امنیتی خود ویندوز به فلش پلیر گرفته شده است.

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Adobe Flash Player 11.3.300.270

دانلود برنامه Adobe Flash Player 11.3.300.270 از سايت ADOBE

Adobe Flash Player is a cross-platform browser-based application runtime that delivers uncompromised viewing of expressive applications, content, and videos across screens and browsers. Flash Player delivers breakthrough web experiences to over 98% of Internet users. Adobe Flash Player is now available for Windows, Mac, and Linux operating systems

دانلود Windows, Firefox, Safari, Opera
    از سرور ADOBE

دانلود Windows, Internet Explorer
    از سرور ADOBE

دانلود All Systems
    از سرور ADOBE

توجه : برای دانلود از نرم افزار های تغییر دهنده ip استفاده کنید به دلیل تحریم ایران دانلود با ip ایران امکان پذیر نیست

براي دانلود مستقيم مي توانيد به سايت سافت گذر مراجعه كنيد

14. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض دانلود Adobe Flash Player 11.3.300.271 Final

آدرس دانلود Adobe Flash Player 11.3.300.271 Final با لینک مستقیم از سایت نرم افزار :

Adobe Flash Player 11.3.300.271 for IE

Adobe Flash Player 11.3.300.271 for Non-IE

freeware

توجه : برای دانلود از نرم افزار های تغییر دهنده ip استفاده کنید به دلیل تحریم ایران دانلود با ip ایران امکان پذیر نیست.
    ویرایش توسط opera : 14-08-2012 در ساعت 16:14

16. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Adobe Flash Player 11.4.402.265

دانلود برنامه Adobe Flash Player 11.4.402.265 از سايت ADOBE

Adobe Flash Player is a cross-platform browser-based application runtime that delivers uncompromised viewing of expressive applications, content, and videos across screens and browsers. Flash Player delivers breakthrough web experiences to over 98% of Internet users. Adobe Flash Player is now available for Windows, Mac, and Linux operating systems

دانلود Windows, Firefox, Safari, Opera
    از سرور ADOBE

دانلود Windows, Internet Explorer
    از سرور ADOBE

دانلود All Systems
    از سرور ADOBE

توجه : برای دانلود از نرم افزار های تغییر دهنده ip استفاده کنید به دلیل تحریم ایران دانلود با ip ایران امکان پذیر نیست

براي دانلود مستقيم مي توانيد به سايت سافت گذر مراجعه كنيد

18. تشکرها از این نوشته :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)