نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: پیدا کردن فونت نوشته های یک سایت

1. نمایش اطلاعات

Question پیدا کردن فونت نوشته های یک سایت

سلام دوستان
    من یه سایتی طراحی میکنم و از فونت های یه سایت دیگه خوشم اومده. میخوام فونتهام درست مثل اون سایت باشه. از کجا بفهمم که فونت اون سایت چیه؟ در کل نحوه پیدا کردن فونت درون سایت ها چه جوری هست ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط S!RUS : 07-03-2021 در ساعت 00:19 دلیل: حذف لینک

2. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط amin.AH
    سلام دوستان
    من یه سایتی طراحی میکنم و از فونت های یه سایت دیگه خوشم اومده. میخوام فونتهام درست مثل اون سایت باشه. از کجا بفهمم که فونت اون سایت چیه؟ در کل نحوه پیدا کردن فونت درون سایت ها چه جوری هست ؟

سلام
    با یه سرچ ساده میتونستید راه های پیدا کردن فونت سایت ها رو پیدا کنید . لینک سایت مورد نظر لازم نبود .

بهرحال :
    از طریق مرورگرها میتونید کلید F12 رو بزنید و از زبانه Inspector فونت های بکار برده شده رو ببینید .
    یا از طریق اکستنشن ها ( افزونه ها ) whatfont و fontanello و fontfinder پیدا کنید . بعد از اضافه کردن افزونه به مرورگرتون , میتونید بعد از کلیک روی افزونه و بردن نشانگر موس روی متن مورد نظر , مشخصات فونت رو ببینید .
    ویرایش توسط S!RUS : 07-03-2021 در ساعت 20:41
    نمایش امضاء

3. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط amin.AH
    سلام دوستان
    سلام
    تو پیدا کردن فونت فایرفاکس خیلی بهتر از مرورگرای دیگه است بنظر من
    دقیقا روی متنی که با فونت مدنظر نوشته شده کلیک راست می کنی و Inspect Element رو میزنی و پایین سمت راست یه پنل هست که چندتا تب داره مثل Layout,Computed و غیره شما تب Fonts رو میزنی و نام فونت اون شیء رو بهت نشون میده. زیرش گزینه All Fonts On Page رو میزنی و لینک فونت مربوطه رو استخراج می کنی و اونو دانلود می کنی. ولی یادت باشه برخی فونت های فارسی رایگان نیستن و توسط سازندگانشون دارن به فروش می رسن و بهتره اونها رو از سازنده اصلیشون بخری تا حلال باشه و از اونا هم حمایت کرده باشی.

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •