نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: ایجاد درگاه پرداختی بدون طراحی سایت

1. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

Exclamation ایجاد درگاه پرداختی بدون طراحی سایت

سلام دوستان

من میخوام در اینستاگرام و تلگرام تولید محتوا کنم و آموزش های ویدئویی بزارم ولی می خواستم بدونم که بدون طراحی سایت میتونم یه لینک پرداخت مختص به خودم ایجاد کنم تا مشتری هام بتونن از این لینک، مبلغ مورد نظر رو پرداخت کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

2. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

درود . از سایت های درگاه واسط استفاده کن . تو گوگل سرچ کنی ده ها سایت درگاه واسط پیدا میکنی

3. نمایش تشکر

4. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

سلام
    بله درپاه زیاده ولی شرایطاشون فرق داره پرداختی هاشون چظوریه ؟ پایدار و عدم قطعی؟؟

5. نمایش اطلاعات

پیش فرض درگاه پرداخت اینترنی در تلگرام و اینستاگرام بدون سایت

برای اینکه بدون سایت درگاه پرداخت اینترنتی داشته باشید، باید از سرویس لینک پرداخت شرکت های واسط استفاده کنید، به صورت هستش که شما بعد درخواست درگاه و احراز هویت، لینک پرداخت دراختیارتون قرار میگیره که از طریق پنل امکان درج محصول با قیمت ثابت و متغییر میتونید داشته باشید و برای هر محصول یه لینک ایجاد میشه. وقتی کاربر بر روی لینک میزنه وارد فرم میشی که اطلاعات محصول ، قیمت و از چه شخصی خرید میکنه رو نمایش میده مثل یه پیش فاکتور و وقتی پرداخت رو میزنه وارد درگاه میشه و هزینه رو پرداخت میکنه .

برای دریافت لینک پرداخت اینستاگرام و ... میتونید در سرچ گوگل پیدا کنید .

هزینش هم بصورت کارمزد هستش یعنی برای دریافت درگاه پرداخت نمیخواد هزینه کنید و زمانی تراکنشی انجام بشه حدود 500 تومن به عنوان کارمزد کسر میشه و بعد برای شما واریز میشه، واریزی هم روزانه هستش.
    ویرایش توسط S!RUS : 09-03-2021 در ساعت 19:51 دلیل: حذف لینک ها

6. عضو ثابت End of All آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط amirdelta110
    سلام دوستان

من میخوام در اینستاگرام و تلگرام تولید محتوا کنم و آموزش های ویدئویی بزارم ولی می خواستم بدونم که بدون طراحی سایت میتونم یه لینک پرداخت مختص به خودم ایجاد کنم تا مشتری هام بتونن از این لینک، مبلغ مورد نظر رو پرداخت کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام عزیز ؛
    بله میتونید با سایت هایی که همین ما رو میکنند انجام بدید .
    مثله پی پینگ و ...

ولی فکر کنم باید سن قانونی داشته باشید البته میتونید از مشخصات پدرم استفاده کنید .

اگر هم که سن قانونی رسیدید میتونید با سایت های واسطه درست کنید عزیز .
    ویرایش توسط End of All : 26-03-2021 در ساعت 09:42 دلیل: ایجاد نقل و قول
    نمایش امضاء

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 2 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •