نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: طراحی و ب سایت و هاست مناسب

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض طراحی و ب سایت و هاست مناسب

سلام
    بنده یک سایت طراحی کردم با تحقیقاتی که درباره کیفیت و قیمت کردم میخواستم از هاست نگارخریداری کنم
    خواستم بدونم کسی تجربه خرید از این شرکت هاست نگار یا شرکت دیگه رو داره و از نظراتتون استفاده کنم
    ممنون
    ویرایش توسط S!RUS : 14-09-2017 در ساعت 17:22

2. نمایش اطلاعات

میتونید از شرکت پارس پک استفاده کنید . شرکت خوبی و امکانات هاست ابری هم دارد.
    پشتیبانی عالی
    قیمت ها هم خوب است.

شرکتی که شما نوشتید را نمیشناسم

3. نمایش تشکر

4. نمایش اطلاعات

پیش فرض سایت طراحی سایت

سلام حالا که بحث اینترنت و بروزر هست میشه لطفا اگه سایتی رو میشناسین که به طراحی سایت کمک کنه معرفی کنید ؟؟

5. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط f.soltanpoor
    سلام حالا که بحث اینترنت و بروزر هست میشه لطفا اگه سایتی رو میشناسین که به طراحی سایت کمک کنه معرفی کنید ؟؟
    به همین یوزر کاربری من در تگرام پیام بدین تا در مورد طراحی سایت راهنماییتون کنم و هر مشکلی داشته باشین برطرف کنم

6. نمایش تشکر

7. نمایش اطلاعات

سلام دوستان من هم در مورد طراحی سایت و هاست و دامنه و کلا چیزهایی که یه سایت احتیاج داره سوال دارم...
    اینکه از کجا بگیرم؟ میشه طراحی سایت رو بدم به یه شرکت برام انجام بدن و همونجا هم هاست و اینارو خودشون اوکی کنن؟
    با اینکه تهران نیستم ترجیحم اینه شرکتش تهران باشه
    کسی اگه راهنمایی داره و در مورد هزینه ها اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه

8. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط minajfr
    سلام دوستان من هم در مورد طراحی سایت و هاست و دامنه و کلا چیزهایی که یه سایت احتیاج داره سوال دارم...
    اینکه از کجا بگیرم؟ میشه طراحی سایت رو بدم به یه شرکت برام انجام بدن و همونجا هم هاست و اینارو خودشون اوکی کنن؟
    با اینکه تهران نیستم ترجیحم اینه شرکتش تهران باشه
    کسی اگه راهنمایی داره و در مورد هزینه ها اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه
    با سلام

هزینه طراحی سایت بسیار بالاست و شما اگر تازه کار هستید بهتره با طراحی اختصاصی شروع به کار نکنید

الان شرکت های زیادی این کارو انجام میدن که در کنارش خدمات هاست و دامین نیز ارائه میدهند و میتونید از خودشون تهیه کنید

موفق باشید

9. نمایش اطلاعات

می تونید از هاست های رایگان خارجی استفاده کنید یا از میهن وب هاست هاست بگیرید این هاستی که معرفی کردید رو من نمیشناسم تا حالا به گوشم نخورده. بعدا برای پشتیبانی هاستتون یا آپ تامش ممکنه به مشکل بخورید. به نظرم با یه قالب آماده می تونید به راحتی این کار رو انجام بدید و اینو بهتون بگم که اکثر شرکت های طراحی سایت با هزینه ای کم همون قالب آ»اده رو بهتون می ندازن و کلی پول اضافه ازتون می گیرن

10. نمایش اطلاعات

پیش فرض پاسخ

من از ایران هاست به تازگی خرید کردم تا الان که راضیم و به خوبی پیگیری میکنن

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •