سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 32

موضوع: مقایسه ی قدرت و ویژگی نسخه های مختلف AV,SS,Endpoint) ESET)

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط غروب نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال
    Nod endpoint چیه؟؟
    یعنی این واژه ی endpoint که اومده اخرش یعنی چی؟؟؟
    این نسخه چه مزیتی داره؟؟
    دوست عزیز

1- لطفا از ایجاد مباحث جدید خودداری کنید و سوالات خود را در بخش های مربوطه مطرح کنید.

2- ظاهرا endpoint همان نسخه Business Edition می باشد که از نسخه 5 به بعد این تغییر نام صورت گرفته است.

3- توصیه اینجانب استفاده از نسخه ESET Smart Security Home Edition یا ESET NOD32 Antivirus Home Edition می باشد.

4- بهتر بود سوال خود در آدرس زیر مطرح می کردید :

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

باسلام خدمت شما
    این نسخه برای کامپیوترهای عضو شبکه و سرور ها استفاده میشه
    قدرت در حد نسخه های دیگر ولی تنظیمات بیشتر برای کنترل کامپیوترهای عضو شبکه

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما E M P E R O R برای ارسال این پست سودمند:

Data King
    مهمان

ESET Endpoint Antivirus : نسخه Business آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus

ESET Endpoint Security : نسخه Business آنتی ویروس ESET Smart Security

مزیتشون اینه که رو سرور هم نصب میشن. ESET Endpoint Security دارای یک فایروال دو سویه است.

در کل این دوتا بیشتر به درد سرور میخورن. شما اگه کاربر خونگی هستین ESET Smart Security یا ESET NOD32 Antivirus بیشتر بدردتون میخوره تا ESET Endpoint Security یا ESET Endpoint Antivirus.

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Data King برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,120
    تشکر تشکر شده 
    1,508
    اعتبار کاربر
    1

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

1- لطفا از ایجاد مباحث جدید خودداری کنید و سوالات خود را در بخش های مربوطه مطرح کنید.

2- ظاهرا endpoint همان نسخه business edition می باشد که از نسخه 5 به بعد این تغییر نام صورت گرفته است.

3- توصیه اینجانب استفاده از نسخه eset smart security home edition یا eset nod32 antivirus home edition می باشد.

4- بهتر بود سوال خود در آدرس زیر مطرح می کردید :

ممنون از راهنماییتون
    ضمنا باور کنید من کلی می گردم تا مبحث مربوطه رو پیدا کنم و تایپیکم رو اونجا ایجاد کنم.اما چیکار کنم انجمن خیلی شلوغه و نمیشه که تک تک تایپیک ها رو هم خوند.باید یکم سر و سامون داده بشه
    در هر حال عذر میخوام.
    متشکرم
    کاش گل هاتو می سوزوندم
    کاش می رفتم نمی موندم
    اما موندم ...
    کاش یکم بارون بگیره
    کاش فراموشت کنم من
    اما دیره ...

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط غروب نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    ضمنا باور کنید من کلی می گردم تا مبحث مربوطه رو پیدا کنم و تایپیکم رو اونجا ایجاد کنم.اما چیکار کنم انجمن خیلی شلوغه و نمیشه که تک تک تایپیک ها رو هم خوند.باید یکم سر و سامون داده بشه
    در هر حال عذر میخوام.
    متشکرم
    دوست عزیز امیدوارم از تذکر دووستان ناراحت نشده باشید.به هر حال تمام این موارد برای اینست تا انظباط در انجمن برای دوستانی مثل شما رعایت شود و بتوانند مطالبشان را سریعتر پیدا کنند و نتیجه مطلوبتری بگیرند.
    در هر صورت اگر مشکل و سئوالی داشتید من و بقیه دوستان خوشحال میشویم به شما کمک کنیم.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

دوستان الان منی که میخام برا یکی از بستگان نود نصب کنم موندم بین کلی نسخه نود 32 کدوم نسخشو که 64 بیته نصب کنم . هم راحت اپدیت افلاین بشه و همم بشه راحت با سریالای تو سایتای مختلف اکتیوش کرد .

الان نگاه میکنم ورژن 7-6-5 میمونه کدومو دانلود کنم و کدوم بهرت هستش الان . از طرفی بگم دوستم 24 تو نته .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    2,195
    تشکر تشکر شده 
    3,467
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط baty نمایش پست ها
    دوستان الان منی که میخام برا یکی از بستگان نود نصب کنم موندم بین کلی نسخه نود 32 کدوم نسخشو که 64 بیته نصب کنم . هم راحت اپدیت افلاین بشه و همم بشه راحت با سریالای تو سایتای مختلف اکتیوش کرد .

الان نگاه میکنم ورژن 7-6-5 میمونه کدومو دانلود کنم و کدوم بهرت هستش الان . از طرفی بگم دوستم 24 تو نته .
    مطمئنا آخرين نسخه,قويترين هست(البته همگي براي دريافت ديتابيس از يك سرور استفاده ميكنن,ولي هوش مصنوعي,لايه هاي امنيتي و قدرت ترميم سيستم در ورژن 7 بالاتره)

اگه اشتباه نكنم نسخه هاي 5 و 6 و 7 هر سه براي اپديت افلاين نياز به دستكاري دارن(Safe mode و ....) و از اين بابت نسخه 4.2 راحت تر ميشه باهاش كار كرد

در ضمن كسي كه 24ساعت تو نت هست كه آفلاين آپديت نميكنه....با دادن سريال به انتي ويروس ميزاره خود برنامه به سرور وصل بشه و علاوه بر ديتابيس,Program Module هم "به روز رساني" بشه
    Nima

11. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما phoenix برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط phyniks نمایش پست ها
    مطمئنا آخرين نسخه,قويترين هست(البته همگي براي دريافت ديتابيس از يك سرور استفاده ميكنن,ولي هوش مصنوعي,لايه هاي امنيتي و قدرت ترميم سيستم در ورژن 7 بالاتره)

اگه اشتباه نكنم نسخه هاي 5 و 6 و 7 هر سه براي اپديت افلاين نياز به دستكاري دارن(Safe mode و ....) و از اين بابت نسخه 4.2 راحت تر ميشه باهاش كار كرد

در ضمن كسي كه 24ساعت تو نت هست كه آفلاين آپديت نميكنه....با دادن سريال به انتي ويروس ميزاره خود برنامه به سرور وصل بشه و علاوه بر ديتابيس,Program Module هم "به روز رساني" بشه
    خوب منم میخام نسخه اینتر سکرتی 7 براش دانلود کنم فقط اینو میخام بدونم ایا افلاین یا انلاین میشه راحت اپدیتش کرد . چون از سیف مود رفتن و این دردسرارو ندارم .

اون قسمت که چیه افلاین بهش لینک میدی اپدیتشه ازاد یا نه داداشم .

سریالم که تو سایت زیاد ازونا استفاده میکنه برا اکتیو شدنش .

اخه بار اول که افلاین اپدیت کنی راحتی ازون به بعدش که حجم اپدیتا کمه راحت انلاین اپدیت کنین همین .

بعدش یه سوال وقتی سافت گذر که برنامه میزاره مثلا همین نسخه 7 میزنه کرک شده میشه برام ساده بگین یعنی چی . من چیزی که از کرک شده انتظار دارم دیگه سریالی چیزی نخاد و مستقیم بزنی اپدیت کنه همین دیگه درگیر سریال اینا نباشی . برداشت من اینه از کرک ولی در حالیکه مثلا نسخه های دیگرون دانلود کردم از سافت گذرت که زحمت میکشن اساتید میزارن ولی نیاز به سریال دارن برا اکتیو کردن .

بعدش فرق بین کرک و سریال و تریال چیه مختصرو مفیدم بگین ممنون میشم تشکر .

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

من الان نسخه 7 امتحانی دانلود کردم و رو سیستم خودمم نصبش کردم و رسید قسمت زیر دومین گزینرو زدم تا از یوزر پسوردایی که دوستان تو سایت میزارن استفاده کنم

همون بغل دوستانی که یوز پس گذاشتن تو نوت هستش و مشخصه زده تا 2015 اعتبار داره ولی من زدم ارور میده نمیدونم چرا . اینم ارورش تو عکس زیری .

از طرفی موندم اول بی اینکه به اینترنت وصل باشم یوزر پسورد دادم ولی دیدم ارور میده بعد چند بار گفتم شاید عین کسپر 2014 حتما میخاد به نت وصل بشم که بشه اکتیوش کرد و وصل شدم باز توفیری نداشت . ممنون میشم دوستان کمک کنین تشکر از زحمات همتون .

اینم سریالای دوستان که تا 2015 اعتبار زده

الان من چک کردم تا ببینم گزینه ادیتش برا افلاین اپدیت کردن برا بار اول بازه یا نه دیدم نه باز نیست تا افلاین بار اول اپدیت کنم . ایا روشی هستش بشه این ادیتو برگردوند . اموزشی چیزی داره بزارین ممنون میشم فیلمی نوشته دقیقی تشکر .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12,776
    تشکر تشکر شده 
    8,385
    اعتبار کاربر
    1

یوزر ،پسورد معتبر رو میتونین همیشه از این سایت بگیرین.

عنوان: سریال نود 32

روش فعال کردن دکمه Edit در نسخه 5 و 6 و 7 :

در حالت Safe Mode به این کلید در رجیستری بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info ]

و مقدار PackageFeatures را در نسخه 5 روی 1 بگذارید. در نسخه 6 اسمارت عدد 53 را به 51 تغییر دهید. در نسخه 6 آنتی ویروس عدد 22 را به 20 تغییر دهید. در نسخه 7 اسمارت عدد 53 را به 54 تغییر دهید. در نسخه 7 آنتی ویروس عدد 22 را به 24 تغییر دهید.
    برای ورود به Safe Mode قبل از بالا آمدن ویندوز چند بار کلید F8 را بزنید. برای ورود به رجیستری دستور regedit را اجرا کنید.
    من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکَس،کَسْ نمیگردد بدین بالانشینی‌ها

رفع مشکل نصب نشدن درایور کارت گرافیک های AMD لپ تاپ

15. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما player برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •