سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 60 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 596

موضوع: مباحث عمومی محصولات Eset

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث عمومی محصولات Eset

درود بر عزیزان

از این پس سوالات عمومی خود پیرامون محصولات ESET اعم از AV,SS و Endpoint را در این تاپیک مطرح کرده و از ایجاد تاپیک های تکراری خودداری کنید.

پی نوشت 1:
    برای طرح سوالات خود در مورد نصب و ویروس یابی توسط ESET به این لینک مراجعه کنید.
    پی نوشت 2:
    برای دانلود آخرین فعال ساز ها به این لینک و برای طرح مشکلات خود در مورد فعال سازی و آپدیت محصولات ESET به این لینک مراجعه کنید.
    ویرایش توسط Cyrus : 11-09-2013 در ساعت 21:59

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Eset NOD32 و Smart Securi

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaqwe
    از هر دو دوست عزیز خیلی ممنونم
    یه سوال دیگه داشتم اینکه:تنظیمات ESET همونطور که بر روی پیشفرض باشه امنیتش بیشتره یا باید تغییر بدم؟چه تغییراتی بیشترین امنیت رو برام ایجاد میکنه؟ آیا تغییرات مربوطه تاثیر خیلی زیادی بر روی سرعت سیستمم میذاره یا خیلی کم تاثیر میذاره؟(ویندوز سون)
    معمولا در نرم افزارها گزینه های پیش فرض بهترین گزینه ها هستند و نیازی به تغییر ندارند و ممکنه تغییر تنظیمات حتی به ضرر سیستم هم تموم بشه پس نیازی به تغییر نیست.

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض آموزش کامل کلیه محصولات NOD 32 به زبان فارسی

در این سایت که نمایندگی رسمی فروش محصولات ناد 32 در ایرانه میتونید دفترچه آموزش کلیه محصولات ناد 32 رو به زبان فارسی بصورت رایگان دانلود کنید و همچنین میتونید از یکسری محصولات که ویژه یک ویروس خاص هستند به رایگان استفاده کنید

یا حق

کد:
    http://www.nod32.ir/download/doc/

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

ممنون نمیدونستم تو ایران سایت داره

یه سوال داشتم این پروسه EKRN.exe رو چطوری میشه حداقل یه کاری کرد یه دفعه استفاده از cpu رو بالا نبره

چون بعضی مواقع البته فکر کنم موقع بازکردن فایل یا...... یه کم اذیت میکنه و یه تعداد گزینه رو باید تیکش رو برداشت

ولی خود Ekrn رو نمیشه غیرفعال کرد.

اگه از دوستان راهی بلدن ممنون میشم

و اینکه از مدیران سایت به انجمن سر میزنن؟ چون فکر کنم فقط کاربرا با هم صحبت میکنند.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

السلام علیک یا حضرت امام علی بن ابی طالب (ع)

السلام علیک یا حضرت امام حسن مجتبی (ع)

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

السلام علیک یا ابا صالح المهدی (عج)

السلام علیک یا ابا الفضل العباس (ع)

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط souhana
    سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم:ميخوام آنتي ويروسمو غيرفعال كنم تا يه آنتي ويروس جديد نصب كنم ولي آنتي ويروس فعلي براي غير فعال شدن نياز به پسورد داره نميدونم پسوردشو بايد از كجا بگيرم!!!!
    كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟

نام و ورژن آنتي ويروس‌ چيست؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    اعتبار کاربر
    1

سلام.ekrn هیچ مشکلی مشکلی ندارد یعنی اصلا سرعت چیزی رو کاهش نمیده.نیازی به غیر فعال کردنش نیست.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3pnn
    ممنون نمیدونستم تو ایران سایت داره

یه سوال داشتم این پروسه EKRN.exe رو چطوری میشه حداقل یه کاری کرد یه دفعه استفاده از cpu رو بالا نبره

چون بعضی مواقع البته فکر کنم موقع بازکردن فایل یا...... یه کم اذیت میکنه و یه تعداد گزینه رو باید تیکش رو برداشت

ولی خود Ekrn رو نمیشه غیرفعال کرد.

اگه از دوستان راهی بلدن ممنون میشم

و اینکه از مدیران سایت به انجمن سر میزنن؟ چون فکر کنم فقط کاربرا با هم صحبت میکنند.
    سلام به قسمت Setup برید و در حالت Advanced mode روی... Enter entire advanced کلیک کنید و به قسمت... Real time file برید و تیک قسمت های Scan on رو بردارید اینم عکس هاش:چون بزرگ بودن توی همینجا نذاشتم:

کد:
    http://up.iranblog.com/Files73/6a34bc8f328a4da289b1.png
    کد:
    http://up.iranblog.com/Files73/a21c72e6221b47fe80e1.png
    کد:
    http://up.iranblog.com/Files73/f2daea4ba4974205b4a1.png

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.re.za
    دوست عزیز! هرگز نباید دو آنتی‌ویروس را در کنار یک‌دیگر نصب کنید! این‌کار باعث می‌شه که ویندوزتون وحشتناک کند بشه و به هم بریزه، کارهای آنتی‌ویروس‌ها تداخل پیدا کنه و در بعضی موارد دیگه ویندوز بالا نمیاد و مجبورید برید تو سیف‌مُد و پاکشون کنید.
    پس هرگز آنتی‌ویروس‌ها را در کنار هم نصب نکنید. برای اینکه آنتی‌ویروس دیگه‌ای را امتحان کنید باید آنتی‌ویروس قبلی‌تون را کامل پاک کنید و بعد آنتی‌ویروس جدیدتون را نصب کنید. [که البته در بعضی موارد حتی وقتی آنتی‌ویروس قبلی‌تون را Uninstall می‌کنید ولی کامل پاک نمی‌شه و به همین دلیل بهتره بعد از نصب ویندوز تصمیم قطعی‌تون را بری آنتی‌ویروسی که می‌خواین نصب کنید بگیرید!!!]
    دوست گرامی در مورد این حرفتون:[که البته در بعضی موارد حتی وقتی آنتی‌ویروس قبلی‌تون را Uninstall می‌کنید ولی کامل پاک نمی‌شه و به همین دلیل بهتره بعد از نصب ویندوز تصمیم قطعی‌تون را بری آنتی‌ویروسی که می‌خواین نصب کنید بگیرید!!!]
    باید بگم که یک راه هست و نیازی به عوض کردنه ویندوز نیست این راه هم این هست که بعد از پاک کردنه انتی ویروسه مورد نظرتون باید از طریقه برنامه ی
    (esme antiviroos* Removal Tool*)را اجرا و از طریق ان هر رد پایی را از انتی ویروس مورد نظر پاک میکند و بعدش شما براحتی میتوانید انتی ویروسه مورد نظرتون را نصب کنید.مانند:من خودم نود32 را پاک کردم و میخواستم کسپرسکای نصب کنم که کسپر نمیگزاشت و میگفت نود را اول باید پاک کنی در صورتی که من پاکش کرده بودم و اینجاست که باید ازnod32 Removal Tool استفاده کرد که با اینکار مشکلم حل شد.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

سلام

یه مشکل جدید با NOD32 دارم که چند روز پیش وقتی هارد اکسترنال رو به pc وصل کردم و روی اتوران کلیک کردم nod 32 ناگهان غیر فعال شد و CPU Usage هم تا 100% بالا رفت و الان هر موقع ویندوز بالا میاد برای آنتی ویروس پیغام don't send رو میده و تو Startup هم نشونش نمیده و CPU Usage هم 100% هستش و هر موقعی که روی آیکن nod32 کلیک میکنم، don't send میده و حتی نمیتونم این آنتی ویروس رو unistall کنم !

با اینکه قبل از استفاده از هارد اکسترنال nod رو از طریق اینترنت آپدیت کرده بودم (تقریباً چند روز پیش)، حدسم اینه که ممکنه ویروسی گرفته که nod رو از کار انداخته !

حالا میخواستم بدونم بقیه دوستان هم تا حالا با چنین مشکلی روبرو شدن یا چیزی در این مورد شنیدن ؟

راه حل خلاص شدن از این مشکل چیه ؟ یا اگه کامپیوتر ویروسی شده با چه آنتی ویروسی میشه اینو از بین برد (چون خود NOD که نتونست تشخیص بده !!) ؟

ممنون میشم اگه راه حلی دارید، دریغ نکنید...
    متشکرم...

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_004
    سلام

یه مشکل جدید با NOD32 دارم که چند روز پیش وقتی هارد اکسترنال رو به pc وصل کردم و روی اتوران کلیک کردم nod 32 ناگهان غیر فعال شد و CPU Usage هم تا 100% بالا رفت و الان هر موقع ویندوز بالا میاد برای آنتی ویروس پیغام don't send رو میده و تو Startup هم نشونش نمیده و CPU Usage هم 100% هستش و هر موقعی که روی آیکن nod32 کلیک میکنم، don't send میده و حتی نمیتونم این آنتی ویروس رو unistall کنم !

با اینکه قبل از استفاده از هارد اکسترنال nod رو از طریق اینترنت آپدیت کرده بودم (تقریباً چند روز پیش)، حدسم اینه که ممکنه ویروسی گرفته که nod رو از کار انداخته !

حالا میخواستم بدونم بقیه دوستان هم تا حالا با چنین مشکلی روبرو شدن یا چیزی در این مورد شنیدن ؟

راه حل خلاص شدن از این مشکل چیه ؟ یا اگه کامپیوتر ویروسی شده با چه آنتی ویروسی میشه اینو از بین برد (چون خود NOD که نتونست تشخیص بده !!) ؟

ممنون میشم اگه راه حلی دارید، دریغ نکنید...
    متشکرم...
    من قبلا با این ویروس نیز برخورد داشته ام که CPU را 100 درصد نگاه میدارد احتمال زیاد مورد شما نیز ویروس میباشد
    اول اگر میتوانید به هر روشی انتی ویروس را اپدیت نمایید
    حتما در حالت safe mode سیستم و هارد اکسترنال را به صورت کامل چک کنید
    همچنین میتوانید از resourse disk های انتی ویروس ها که به صورت live اسکن میکنند و نیازی به بالا امدن سیستم ندارند هارد را چک کنید
    همچنین با پارامتر فرمت درایو ویندوز را فرمت سپس مجددا ویندوز را نصب و سیستم را چک نمایید

13. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 60 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •