صفحه 60 از 60 اولین ... 1050585960
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 599 از مجموع 599

موضوع: مباحث عمومی محصولات Eset

1. عضو متخصص Cyrus آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض مباحث عمومی محصولات Eset

درود بر عزیزان

از این پس سوالات عمومی خود پیرامون محصولات ESET اعم از AV,SS و Endpoint را در این تاپیک مطرح کرده و از ایجاد تاپیک های تکراری خودداری کنید.

پی نوشت 1:
    برای طرح سوالات خود در مورد نصب و ویروس یابی توسط ESET به این لینک مراجعه کنید.
    پی نوشت 2:
    برای دانلود آخرین فعال ساز ها به این لینک و برای طرح مشکلات خود در مورد فعال سازی و آپدیت محصولات ESET به این لینک مراجعه کنید.
    ویرایش توسط Cyrus : 11-09-2013 در ساعت 21:59
    نمایش امضاء

2. نمایش تشکر

3. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

سلام دوستان عزیز خسته نباشید . من هر کاری میکنم تو فروم سافت گذر این پیام میاد پیج یه صفحه میزنم جلو میادش عقب میزنم میادش چیکار کنم این پیام کلا نیاد رفت رو مخم واقعا تشکر .

4. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط moeinn
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید . من هر کاری میکنم تو فروم سافت گذر این پیام میاد پیج یه صفحه میزنم جلو میادش عقب میزنم میادش چیکار کنم این پیام کلا نیاد رفت رو مخم واقعا تشکر .

سلام
    دقیقا در بالای انجمن در قسمت لینک های کاربردی و مهم انجمن , تاپیک اخطار امنیتی نود 32 در انجمن گذاشته شده .
    این هم لینک تاپیک
    نمایش امضاء

5. عضو ثابت haj_farbod آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام ، من از اسمارت سکروتی ورژن 11 استفاده میکنم و با فایروال مشکل دارم. وقتی فعال میشه بعضی از برنامه به نت دسترسی و بعضی دسترسی ندارن.

هیچ پیغامی هم مبنی بر اجازه دسترسی یا عدم دسترسی از طرف ای ست نمیاد.

تنظیمات رو هم به حالت دیفالت برگردوندم شاید مشکل حل شه ولی اتفاقی نیفتاد

جالب اینجاست که با مرورگر هام مشکل داره فقط

تلگرام ، فــــــلترشـــکن، برنامه انی دسک ؛ کــری ایتیو کلاود ادوبی و.... هر چیز دیگه ای که به نت وصل میشه ، هیچ مشکلی نداره
    ویرایش توسط haj_farbod : 08-02-2018 در ساعت 00:31 دلیل: اضافه کردن توضیحات تکمیلی
    نمایش امضاء

6. ناظم بخش reza_best74 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط haj_farbod
    سلام ، من از اسمارت سکروتی ورژن 11 استفاده میکنم و با فایروال مشکل دارم. وقتی فعال میشه بعضی از برنامه به نت دسترسی و بعضی دسترسی ندارن.

هیچ پیغامی هم مبنی بر اجازه دسترسی یا عدم دسترسی از طرف ای ست نمیاد.

تنظیمات رو هم به حالت دیفالت برگردوندم شاید مشکل حل شه ولی اتفاقی نیفتاد

جالب اینجاست که با مرورگر هام مشکل داره فقط

تلگرام ، فــــــلترشـــکن، برنامه انی دسک ؛ کــری ایتیو کلاود ادوبی و.... هر چیز دیگه ای که به نت وصل میشه ، هیچ مشکلی نداره
    سلام شما که میگی با مرورگرها مشکل داره ارور خاصی نمیده وقتی صفحه ای باز نمیشه ؟؟؟؟؟

7. عضو ثابت jmt آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام

من eset smart security 10 دارم آیا راهکاری وجود داره کل سایت انجمن سافت گذر رو آنبلاک کرد ؟ چون صفحه اصلی رو ادد کردم اما هر انجمنی میرم باز بلاک میشه

8. عضو حرفه ای
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط jmt
    سلام

من eset smart security 10 دارم آیا راهکاری وجود داره کل سایت انجمن سافت گذر رو آنبلاک کرد ؟ چون صفحه اصلی رو ادد کردم اما هر انجمنی میرم باز بلاک میشه
    با سلام خدمت شما؛
    به نظرم راحت‌ترین کار اینه که شما در جایی که می‌خوای سایت سافت‌گذر را در لیست استثنائات Eset معرفی کنی؛ در کادر مربوطه *softgozar* را بنویس تا هر سایتی که سافت‌گذر داخل URLش بود دیگه بلاک نشه.
    نمایش امضاء

9. نمایش تشکر

10. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

درود . 2 تا سوال دارم
    1 - بهترین نسخه اسمارت سکوریتی پرمیوم کدوم ورژنه ؟ 100% استیبل و 100% بی دردسر باشه . تنظیماتش پیچیده نباشه و از همه اینا مهمتر لایسنس برای همون نسخه اسمارت سکوریتی پرمیوم هم تو سطح نت گیر بیاد !!!؟؟؟
    بازم تاکید میکنم که حتما میخوام اسمارت سکوریتی پرمیوم باشه و اینترنت سکوریتی یا نسخه ها یا محصولات دیگه سایت eset نباشه ...

11. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط ArashYazdian
    درود . 2 تا سوال دارم
    1 - بهترین نسخه اسمارت سکوریتی پرمیوم کدوم ورژنه ؟ 100% استیبل و 100% بی دردسر باشه . تنظیماتش پیچیده نباشه و از همه اینا مهمتر لایسنس برای همون نسخه اسمارت سکوریتی پرمیوم هم تو سطح نت گیر بیاد !!!؟؟؟
    بازم تاکید میکنم که حتما میخوام اسمارت سکوریتی پرمیوم باشه و اینترنت سکوریتی یا نسخه ها یا محصولات دیگه سایت eset نباشه ...
    کسی نبود کاره مارو راه بندازه ؟؟؟

12. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

درود . 2 تا سوال دارم
    کسی نبود کاره مارو راه بندازه ؟؟؟
    درود .
    در خصوص لایسنس رایگان نسخه های اسمارت سکیوریتی پرمیوم معمولا کمتر هست و سخت تر گیر میاد , مگر اینگه خریداری کنید .
    و اما در مورد بهترین نسخه و ورژن , یا صدرصد استیبل و بدون دردسر , شما بهترین رو به چه معنایی میدونید و چه انتظاری دارید , در کل بهترین و استیبل و بدون دردسر یعنی چه , که در سایر ورژن های قبلی مثلا نبوده یا انتظار دارید .
    اغلب در اپدیت و بروز رسانی نرم افزارها همیشه نواقص و مشکلات ورژن های قبلی رفع میشه و امکاناتی هم اضافه تر میشه , به نوعی بهتر و کاملتر از ورژن های قبلی میشه , و در مواردی هم سازگار با سیستم عامل های جدیدتر میشه .
    نمایش امضاء

صفحه 60 از 60 اولین ... 1050585960

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •