سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 60 اولیناولین 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 596

موضوع: مباحث عمومی محصولات Eset

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث عمومی محصولات Eset

درود بر عزیزان

از این پس سوالات عمومی خود پیرامون محصولات ESET اعم از AV,SS و Endpoint را در این تاپیک مطرح کرده و از ایجاد تاپیک های تکراری خودداری کنید.

پی نوشت 1:
    برای طرح سوالات خود در مورد نصب و ویروس یابی توسط ESET به این لینک مراجعه کنید.
    پی نوشت 2:
    برای دانلود آخرین فعال ساز ها به این لینک و برای طرح مشکلات خود در مورد فعال سازی و آپدیت محصولات ESET به این لینک مراجعه کنید.
    ویرایش توسط Cyrus : 11-09-2013 در ساعت 21:59

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: چطور لایسنس نود 32 رو پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhasani
    با سلام
    فرق لایسنس با پسورد و یوزرنیم چیه؟ فرق اپدیت با پروتکشن چیه؟ من مدتیه نود32 رو نصب کردم راحت اپدیت میشه ولی پیغام میده ک.................
    در مورد فرق لایسنس با یوزر و پسورد مطلب !MORALIST کاملا درست بود ....برای دریافت یوزر و پسورد علاوه بر برنامه نود لاگین میتونی از طریق سرور آپدیت نود که سافت گذر تهیه کرده استفاده کنی ، من خودم مدتی از این طریق آپدیت میکردم و کاملا هم راضی بودم و همین جا هم از سافت گذر تشکر میکنم....ولی مدتی که با یوزر و پسورد آپدیت میکنم..این جوری حجم آپدیت که میگیرم کمتره..برای بدست آوردن یوزر و پسورد هم از سایت ایران ستاپ استفاده میکنم ، 90% یوزر و پسورد هایی که قرار میده کاملا درست هستند و تا حالا مشکلی نداشتم.
    برای ورود به سایت ایران ستاپ میتونی از آدرس زیر استفاده کنی

کد:
    http://www.iransetup.com/Security/Nod32.html

یا حق

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از جوابتون. ولی اولش با این که اپدیت بود، ایکنش نارنجی بود و پرتکشن کامل نبود. دیشب از سرور سافت گذر نود رو اپدیت کردم. اپدیت شد ولی باز همون مشکل و بعد از چند ساعت دوباره ایکنش نارنجی شد . پیغامش اینه:
    operating system is not up to date
    this computer does not have all available operating system updates installed. plz install the missing updates by means of the Windows Update service.for more information click here.
    میخام بدونم که باید این اپدیتو از Windows Update service بگیرم تا پرتکشن کامل بشه یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزیز همانطور که میدانی در صورت در اختیار داشتن اینترنت پر سرعت خوب است که ویندوز را به روز نگاه داریم
    نود هم این کار را میکند
    با چک کردن آپدیت های ویندوز به شما اعلام میکند که ویندوز نیاز به آپدیت دارد و چنانچه شما ویندوز را آپدیت کنی بهتر است نه اینکه محافظت نود با مشکل مواجه شده است بلکه این ایکون نارنجی رنگ فقط جنبه هشدار ذارد نه خطر پس چه بهتر است اگر دسترسی به اینترنت داری ویندوز را آپدیت نمایی البته هیچ مشکلی برای انتی ویروس بوجود نمی آید اگر ویندوز آپدیت نباشد

اگر هم مانند من به آیکون نارنجی رنگ آن حساس هستی میتوانی اتوماتیک آپدیت ویندوز را خاموش کنی تا دیگر این نرم افزار نارنجی رنگ نشود

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از جوابتون. ولی اولش با این که اپدیت بود، ایکنش نارنجی بود و پرتکشن کامل نبود. دیشب از سرور سافت گذر نود رو اپدیت کردم. اپدیت شد ولی باز همون مشکل و بعد از چند ساعت دوباره ایکنش نارنجی شد . پیغامش اینه:
    operating system is not up to date
    this computer does not have all available operating system updates installed. plz install the missing updates by means of the Windows Update service.for more information click here.
    میخام بدونم که باید این اپدیتو از Windows Update service بگیرم تا پرتکشن کامل بشه یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اگر درست گفته باشم نارنجي شدن آيكن نود به اين دليله كه ويندوز كه روي سيستم شما نصب اصل نيست و نود مشكلي نداره كافيه بر روي here كليك كني بعد صفحه اي باز ميشه كه به سايت ماكروسافت وصل ميشه البته بهتره اين پنجره رو ببندي چون ويندوز غير اصل شناخته ميشه..وقتي اين صفحه رو ببندي ميبيني كه آيكن نود ديگه نارنجي نيست......اگه ميخواي بيشتر با اين آنتي ويروس آشنا بشي به آدرسي كه در پايين واست ميزارم برو و دفترچه راهنماي استفاده از اين آنتي ويروس رو به فارسي دانلود كن .

کد:
    http://www.nod32.ir/download/doc/

يا حقنارنجي رنگ بودن نود به دليل اصل نبودن ويندوز ..ودر اين حالت مشكلي در كار نود ايجاد نميشه و به خوبي از سيستم محافظت ميكنه

يا حق

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

عزیز من نود چیکار داره به اینکه ویندوز اصل هست یا نیست به اون ربطی نداره اگر اینجوری که شما میگی باشه اگر ویندوز جنیون باشه دیگر نباید ایکونش نارنجی شود که باز هم در صورت روشن بودن اتوماتیک آپدیت این مشکل بوجود می آید

شما به این نوشته دفت کن operating system is not up to date این یعنی چی؟
    یعنی ویندوز اصل نیست یا سیستم عامل به روز نیست
    اصلا در متن انگلیسی ایا پیغامی مبنی بر اصل نبودن ویندوز ذکر شده است

ان پنجره هم که از سایت مایکروسافت باز میشود برای دانلود اپدیت های ویندوز میباشد
    ضمنا من چندین سال با این انتی ویروس بر خورد داشته ام

به لینک مورد نظر هم مراجعه کردم ولی چون خیلی PDF اپدیت بود کلا صرف نظر کردم

نود الان به ورژن 4 رسیده است انوفت این پی دی اف مربوط به ورژن سه میباشد

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نارنجي رنگ بودن نود به دليل اصل نبودن ويندوز ..ودر اين حالت مشكلي در كار نود ايجاد نميشه و به خوبي از سيستم محافظت ميكنه

من که متوجه نمیشم نارنجی بودن نود چه ربطی به اصل نبودن ویندوز داره

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    ببخشید منظورتون از اصل نبودن ویندوز چیه؟

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

برای اینکه رنگ آیکن آنتی ویروس نود 32 نارنجی نشه و به رنگ سبز باقی بمونه این روش رو بکار ببرید :
    در صفحه اصلی آنتی ویروس کلید F5 کیبورد رو بزنید ...در صورتی که از شما سوالی پرسیده شد گزینه YES رو انتخاب کنید...در پنجره باز شده از گزینه های سمت چپ TOOLS رو انتخاب کنید...از زیر مجموعه های اون system updates رو انتخاب کنید ...در سمت راست از نوار کشویی گزینه no updates رو انتخاب کنید و پنجره رو با OK ببندید ...مشکل نارنجی شدن آیکن آنتی ویروس برای همیشه حل خواهد شد ...

منبع : سایت ایران ستاپ

کد:
    http://iransetup.com

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

دوستان حرف شما کاملا درسته .....البته اگه ویندوز اصل باشه و آپدیت بشه دیگه آیکن نود نارنجی نمیشه چون ویندوز آپدیت میشه و مشکلی نداره که نود بخواد پیغامی بده..........
    برای اینکه رنگ آیکن آنتی ویروس نود 32 نارنجی نشه این روش رو بکار ببرید :
    در صفحه اصلی آنتی ویروس کلید F5 کیبورد رو بزنید ...در صورتی که از شما سوالی پرسیده شد گزینه YES رو انتخاب کنید...در پنجره باز شده از گزینه های سمت چپ TOOLS رو انتخاب کنید...از زیر مجموعه های اون system updates رو انتخاب کنید ...در سمت راست از نوار کشویی گزینه no updates رو انتخاب کنید و پنجره رو با OK ببندید ...مشکل نارنجی شدن آیکن آنتی ویروس برای همیشه حل خواهد شد ...

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

دوستان حرف شما کاملا درسته .....البته اگه ویندوز اصل باشه و آپدیت بشه دیگه آیکن نود نارنجی نمیشه چون ویندوز آپدیت میشه و مشکلی نداره که نود بخواد پیغامی بده...
    اپدیت ویندوز ریطی به اصل بودن یا نبودن ویندوز نداره فقط باید ویندوز جنیون باشه تا اپدیت باشه و اگر اپدیت نشه نارنجی میشه که حرف شما کاملا درسته.

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط feelgood
    دوستان حرف شما کاملا درسته .....البته اگه ویندوز اصل باشه و آپدیت بشه دیگه آیکن نود نارنجی نمیشه چون ویندوز آپدیت میشه و مشکلی نداره که نود بخواد پیغامی بده..........
    برای اینکه رنگ آیکن آنتی ویروس نود 32 نارنجی نشه این روش رو بکار ببرید :

حالا اگر ویندوز اصل باشد و چندین آپدیت هم برای ویندوز ارائه شده باشد در اینصورت چه طور ؟
    آیا باز هم آیکون نود سبز رنگ است؟

مطمئنا نه بلکه چون ویندوز نیاز به آپدیت دارد نود تشخیص میدهد و آیکون ان نارنجی رنگ میشود
    با سلام
    ببخشید منظورتون از اصل نبودن ویندوز چیه؟
    ویندوز اصل یا به اصطلاح جنیون ویندوزی است که شما میتوانید آپدیت های خاص و برخی از نرم افزارهایی که از سایت مایکروسافت دانلود میشود را بر روی سیستم نصب کنید

صفحه 3 از 60 اولیناولین 123451353 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •