سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 60 اولیناولین 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 596

موضوع: مباحث عمومی محصولات Eset

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث عمومی محصولات Eset

درود بر عزیزان

از این پس سوالات عمومی خود پیرامون محصولات ESET اعم از AV,SS و Endpoint را در این تاپیک مطرح کرده و از ایجاد تاپیک های تکراری خودداری کنید.

پی نوشت 1:
    برای طرح سوالات خود در مورد نصب و ویروس یابی توسط ESET به این لینک مراجعه کنید.
    پی نوشت 2:
    برای دانلود آخرین فعال ساز ها به این لینک و برای طرح مشکلات خود در مورد فعال سازی و آپدیت محصولات ESET به این لینک مراجعه کنید.
    ویرایش توسط Cyrus : 11-09-2013 در ساعت 21:59

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Eset NOD32 و Smart Securi

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_004
    سلام

یه مشکل جدید با NOD32 دارم که چند روز پیش وقتی هارد اکسترنال رو به pc وصل کردم و روی اتوران کلیک کردم nod 32 ناگهان غیر فعال شد و CPU Usage هم تا 100% بالا رفت و الان هر موقع ویندوز بالا میاد برای آنتی ویروس پیغام don't send رو میده و تو Startup هم نشونش نمیده و CPU Usage هم 100% هستش و هر موقعی که روی آیکن nod32 کلیک میکنم، don't send میده و حتی نمیتونم این آنتی ویروس رو unistall کنم !

با اینکه قبل از استفاده از هارد اکسترنال nod رو از طریق اینترنت آپدیت کرده بودم (تقریباً چند روز پیش)، حدسم اینه که ممکنه ویروسی گرفته که nod رو از کار انداخته !

حالا میخواستم بدونم بقیه دوستان هم تا حالا با چنین مشکلی روبرو شدن یا چیزی در این مورد شنیدن ؟

راه حل خلاص شدن از این مشکل چیه ؟ یا اگه کامپیوتر ویروسی شده با چه آنتی ویروسی میشه اینو از بین برد (چون خود NOD که نتونست تشخیص بده !!) ؟

ممنون میشم اگه راه حلی دارید، دریغ نکنید...
    متشکرم...
    سلام
    سعی کنید با این ابزار Nod32 رو پاک کنید و سپس دوباره نصب کنید:
    کد:
    http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates
    سلام

یه مشکل جدید با NOD32 دارم که چند روز پیش وقتی هارد اکسترنال رو به pc وصل کردم و روی اتوران کلیک کردم nod 32 ناگهان غیر فعال شد و CPU Usage هم تا 100% بالا رفت و الان هر موقع ویندوز بالا میاد برای آنتی ویروس پیغام don't send رو میده و تو Startup هم نشونش نمیده و CPU Usage هم 100% هستش و هر موقعی که روی آیکن nod32 کلیک میکنم، don't send میده و حتی نمیتونم این آنتی ویروس رو unistall کنم !

با اینکه قبل از استفاده از هارد اکسترنال nod رو از طریق اینترنت آپدیت کرده بودم (تقریباً چند روز پیش)، حدسم اینه که ممکنه ویروسی گرفته که nod رو از کار انداخته !

حالا میخواستم بدونم بقیه دوستان هم تا حالا با چنین مشکلی روبرو شدن یا چیزی در این مورد شنیدن ؟

راه حل خلاص شدن از این مشکل چیه ؟ یا اگه کامپیوتر ویروسی شده با چه آنتی ویروسی میشه اینو از بین برد (چون خود NOD که نتونست تشخیص بده !!) ؟

متشکرم...
    سلام
    کد:

سلام
    دوستان نود 32 یک آنتی ویروس بسیار ضعیف میباشد وقت خود را با این آنتی ویروس تلف نکنید.

بعد از ورود فلشها و ابزارهایی شبیه به این در این یکی دو سال انتقال ویروسها بسیار شدید شده و استفاده از یک آنتی ویروس خوب بسیار مهم شده و من با تست این آنتی ویروس بهتون اطمینان میدم که قابل اعتماد نیست.

با بقیه کاری ندارم ولی از کسپرسکی استفاده میکنم تا حالا هر کاری و هر ویروسی بهش نشون دادم که ازش یک مشکل بگیرم موفق نشدم . بسیار قوی هست یک سری مشکل کوچک از نظر سرعت و آپدیت داره که قدرت اون اونها رو پوشونده و تا حالا نزاشته که سراغ آنتی ویروس دیگه ای برم. Threats detected اون برای من به تعداد 253 عدد رسیده که 27 ویروس - 109 تروجان و ... رو برای من گرفته که این یعنی من با ویروس زیاد سرو کار دارم و حرفم رو از روی دلیل میزنم.

اویرا هم دارم امتحان میکنم به نظر بد نیست.

5. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوستان نود 32 یک آنتی ویروس بسیار ضعیف میباشد وقت خود را با این آنتی ویروس تلف نکنید.
    بعد از ورود فلشها و ابزارهایی شبیه به این در این یکی دو سال انتقال ویروسها بسیار شدید شده و استفاده از یک آنتی ویروس خوب بسیار مهم شده و من با تست این آنتی ویروس بهتون اطمینان میدم که قابل اعتماد نیست.
    با بقیه کاری ندارم ولی از کسپرسکی استفاده میکنم تا حالا هر کاری و هر ویروسی بهش نشون دادم که ازش یک مشکل بگیرم موفق نشدم . بسیار قوی هست یک سری مشکل کوچک از نظر سرعت و آپدیت داره که قدرت اون اونها رو پوشونده و تا حالا نزاشته که سراغ آنتی ویروس دیگه ای برم. Threats detected اون برای من به تعداد 253 عدد رسیده که 27 ویروس - 109 تروجان و ... رو برای من گرفته که این یعنی من با ویروس زیاد سرو کار دارم و حرفم رو از روی دلیل میزنم.

عزیز ببین نود 32 چند سال به عنوان بهترین انتی ویروس انتخاب شد و هنوز هم بهترین هست شما اگه این رو امتحان نکردی پس قضاوت نکن.
    نود32 به خاطر امنیت،سرعت،راحتی اکثر کاربران رو به خودش اختصاص داده و هیچ وقت امنیتش پایین نیست من هم چند ساله که نود رو سیستمم نصبه هیچ وقت ویروسی نشدم

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h
    سلام

متشکرم...
    سلام
    کد:

سلام

با سلام دوست عزیز .من هم تا جایی که اطلاع دارم و خودم هم تجربه کردم اصلا نمیشه به NOD32 اعتماد کرد.من خودم همAvira و Kaspersky را پیشنهاد میکنم.
    You Mustn't be afraid to dream a little bigger

9. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

دوباره سلام

با این که این آنتی ویروس رو اصلا پیشنهاد نمیکنم ولی چون باهاش کار کردم کمی راهنماییتون میکنم.

1- آپدیت آفلاین برای آپدیت آنتی ویروس به کار میره و تا آخرین تاریخی که آپدیت آفلاین داره آپدیت میشه و با اتصال به اینترنت بقیه تاریخ هم به اون اضافه میشه و هیچ فرقی بین این دو آپدیت نمیباشه. (در غیر اینصورت ، برنامه مشکل داره)

2- برای برداشتن آپدیت های این نرم افزار به صورت دستی داخل پوشه برنامه شده و تمامی فایلهایی که با پسوند dat. میباشد رو بردارید و جای دیگه کپی کنید - برای استفاده در جای دیگه یا بعد از تعویض ویندوز اونها رو دوباره همونجا کپی کنید که در نسخه 3 این کار انجام میشه ولی در 4 اجازه داده نمیشه که دو راه وجود داره یا از طریق سیف مود این کار را انجام دهید یا آنتی ویروس رو کاملا از کار بندازید و بعد کپی کنید و بعد از ریستارت آپدیت انجام میشه.
    - توضیحات بهتر و راه های دیگر رو از سایت ایران ستاپ میتونید ببینید. http://iransetup.com/Compare.html

3- احتیاج به هیچ تغیری در آنتی ویروس نیست و تغیرات پیش فرض خوب است. اگر کسی هم گفت میخاد چیزی سرش نمیشه چون اگه میشد اصلا از این آنتی ویروس استفاده نمیکرد.

4- هیچ کرکی برای این آنتی ویروس نیست اگر هم باشد فقط باعث خرابی و یا آپدیت نشدن آنتی ویروس میشه.

_ برای فهمیدن این توضیحات باید کمی کار کردن با رایانه را بلد باشید.

شرح آنتی ویروس:
    - نود 32 آنتی ویروس سبک با آپدیت سبک و خوب کمترین فشار به سیستم میباشه ولی در عوض
    - شبیه به یک انسان باهوش و فرض میمونه که لاغر مردنیه و اگه ویروس تو گوشش بزنه هیچ کاری از دستش بر نمیاد.
    سلام

عزیز ببین نود 32 چند سال به عنوان بهترین انتی ویروس انتخاب شد و هنوز هم بهترین هست شما اگه این رو امتحان نکردی پس قضاوت نکن.
    نود32 به خاطر امنیت،سرعت،راحتی اکثر کاربران رو به خودش اختصاص داده و هیچ وقت امنیتش پایین نیست من هم چند ساله که نود رو سیستمم نصبه هیچ وقت ویروسی نشدم
    اگه از آنتی ویروس دیگه ای حرف میزدی شاید جوابی نداشتم ولی با اطمینان کامل میگم نود 32 یک آنتی ویروس ضعیف هست و به درد یک کاربر حرفه ای نمیخوره.

- درسته که اکپر کاربران از نود استفاده میکنن به خاطر همونهایی که گفتی ولی چند درصدشون حرفه این چند نفرشون میدونن اصلا ویروس چیه و چه کارایی رو سیستم میکنه - خیلی از همونایی که میگی از این آنتی ویروس استفاده میکنن سیستمشون ویروسی شده و اصلا خبر ندارن و وقتی بهشون میگی باورشون نمیشه و باید بهشون اثبات کنی که به همشون اثبات کردم.

- انتخاب آنتی ویروس به عنوان بهترین از چند گزینه استفاده میشه که اگه میدونستی این رو ملاک قرار نمیدادی
    از نظیر سرعت آپدیت شدن _ سرعت نصب شدن _ سرعت اسکن _ encoding رمزگزاری _ سرعت اجرای برنامه ها _ سرعت در ویندوز xp و 7 _ باز کردن فایل pdf و ورد و ...

- حالا اگه یک آنتی ویروس موارد بالا رو 100% داشته باشه آنتی ویروس خوبیه ؟!
    http://iransetup.com/Compare.html اینم بد نیست نگاه کنید

- دوست عزیز ملاک یک کاربر حرفه ای قدرت یک آنتی ویروس در حذف و جلوگیری از ورود ویروس میباشه نه اولی و دومی یک آنتی ویروس

- من خودم ویروسهای جدید رو که اکثرشون مستقیم روی خود درایو مینشینند رو بدون هیچ آنتی ویروسی پاک میکنم ولی چرا بزارم ویروس اصلا وارد بشه که بعد دردسر پاک کردنش رو بکشم
    ------- اگه باورت نمیشه از اونایی که میدونن بپرس تا باورت بشه _ اگه هم نفهمیدی بگو تا کامل برات توضیح بدم.

- اگه سیستم خودت هم تا حالا ویروسی نشده با ویروس درست و حسابی تا حالا روبرو نشدی که ببینی نود 32 چطور مثل یک بچه کم میاره.

اغلب ویروس ها را می توان از بین برد ، اما نه با آنتی ویروس. بسیاری می پندارند که آنتی ویروس ها در حقیقت ویروس کُش هستند اما نباید اینگونه برداشت نمود. آنتی ویروس ها را باید به عنوان گارد برای سیستم نصب نمود. مسلماً Body Guard ها هم برای اینکه احیاناً آسیبی به آن شخص مهم وارد نشود در اطراف اون قرار می گیرند نه بعد از اینکه ترور شد. پس در انتخاب آنتی ویروس دقت کنید.

11. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

سلام

اویرا هم دارم امتحان میکنم به نظر بد نیست
    اگه از آنتی ویروس دیگه ای حرف میزدی شاید جوابی نداشتم ولی با اطمینان کامل میگم نود 32 یک آنتی ویروس ضعیف هست و به درد یک کاربر حرفه ای نمیخوره.

- درسته که اکپر کاربران از نود استفاده میکنن به خاطر همونهایی که گفتی ولی چند درصدشون حرفه این چند نفرشون میدونن اصلا ویروس چیه و چه کارایی رو سیستم میکنه - خیلی از همونایی که میگی از این آنتی ویروس استفاده میکنن سیستمشون ویروسی شده و اصلا خبر ندارن و وقتی بهشون میگی باورشون نمیشه و باید بهشون اثبات کنی که به همشون اثبات کردم.

- انتخاب آنتی ویروس به عنوان بهترین از چند گزینه استفاده میشه که اگه میدونستی این رو ملاک قرار نمیدادی
    از نظیر سرعت آپدیت شدن _ سرعت نصب شدن _ سرعت اسکن _ encoding رمزگزاری _ سرعت اجرای برنامه ها _ سرعت در ویندوز xp و 7 _ باز کردن فایل pdf و ورد و ...

- حالا اگه یک آنتی ویروس موارد بالا رو 100% داشته باشه آنتی ویروس خوبیه ؟!
    http://iransetup.com/Compare.html اینم بد نیست نگاه کنید

- دوست عزیز ملاک یک کاربر حرفه ای قدرت یک آنتی ویروس در حذف و جلوگیری از ورود ویروس میباشه نه اولی و دومی یک آنتی ویروس

- من خودم ویروسهای جدید رو که اکثرشون مستقیم روی خود درایو مینشینند رو بدون هیچ آنتی ویروسی پاک میکنم ولی چرا بزارم ویروس اصلا وارد بشه که بعد دردسر پاک کردنش رو بکشم
    ------- اگه باورت نمیشه از اونایی که میدونن بپرس تا باورت بشه _ اگه هم نفهمیدی بگو تا کامل برات توضیح بدم.

- اگه سیستم خودت هم تا حالا ویروسی نشده با ویروس درست و حسابی تا حالا روبرو نشدی که ببینی نود 32 چطور مثل یک بچه کم میاره.

اغلب ویروس ها را می توان از بین برد ، اما نه با آنتی ویروس. بسیاری می پندارند که آنتی ویروس ها در حقیقت ویروس کُش هستند اما نباید اینگونه برداشت نمود. آنتی ویروس ها را باید به عنوان گارد برای سیستم نصب نمود. مسلماً Body Guard ها هم برای اینکه احیاناً آسیبی به آن شخص مهم وارد نشود در اطراف اون قرار می گیرند نه بعد از اینکه ترور شد. پس در انتخاب آنتی ویروس دقت کنید.
    ببین عزیز نمیدونم شما از چه جهت این حرف ها رو میزنی ولی انتی ویروس یه بحث سلیقه ای هست و نمیشه گفت چون شما از کسپر استفاده میکنی نود یه انتی ویروس بدردنخور هست من هم با ویروس سر و کار دارم و هر روز دارم ویروس دانلود میکنم و اکثر انتی ویروس ها رو هم تست کردم و ایمان دارم نود انتی ویروس خوبی هست من نمیگم کسپر بده ولی یه کاربر میاد انتی ویروس ها رو روی سیستم خودش تست میکنه و بهترین رو انتخاب میکنه نه این که بگه چون فلان سایت اینو گفته پس حتما همین بهترین هست.هر انتی ویروسی نقاط ضعف و نقاط قوت خودش رو داره عزیز

13. تشکرها از این نوشته :

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نور انتی ویروس خوبی است ولی نه برای همه
    برای چه افردای خوب است:
    1- هر شونصد ماه یک بار به اینترنت وصل میشن !! (البته باید ویروس بسیار شایع اتوران را به وسیله نرم افزار autorun virus remover مختل کنیم )
    2- سیستم بسیار ضعیعی دارند و یا اصلا علاقه ای به کاهش سرعت ندارند
    3- اپدیت های افلاین ان راحت هست به چندین روش

برای همین است که محبوبیت پیدا کرده است

برای چه افرادی خوب نیست:
    1-خیلی در اینترنت گشت و گذار میکنند
    2-با ویروس زیاد سر کله میزنند برای شناسایی انها و یا شناختن اثرات مخرب ویروس ها ( مانند خود من)
    3- علاوه بر انتی ویروس موارد دیگر مانند هوش مصنوعی دقت و یا .... برایتان مهم باش

15. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض چطور لایسنس نود 32 رو پیدا کنم؟

با سلام
    فرق لایسنس با پسورد و یوزرنیم چیه؟ فرق اپدیت با پروتکشن چیه؟ من مدتیه نود32 رو نصب کردم راحت اپدیت میشه ولی پیغام میده که پروتکشن کامل نیست و لایسنس میخاد. مدتی ایکنش ابی بود حالا دیگه قرمز شده وپیغام میده که لایسنس منقضی شده و پروتکشن وجود نداره. میخام اپدیت کنم مینویسه لازم نیست.پس تکلیف چیه؟لایسنس رو از کجا گیر بیارم؟ ضمنا نود لاگین هم نصبه و ظاهرا فقط اپدیت میکنه و نقشی تو پروتکشن نداره! روش کلیک کردم پیغام میده که ادرس بلوکه شده! لطفا منو راهنمایی کنید.

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: چطور لایسنس نود 32 رو پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhasani
    با سلام
    فرق لایسنس با پسورد و یوزرنیم چیه؟ فرق اپدیت با پروتکشن چیه؟ من مدتیه نود32 رو نصب کردم راحت اپدیت میشه ولی پیغام میده که پروتکشن کامل نیست و لایسنس میخاد. مدتی ایکنش ابی بود حالا دیگه قرمز شده وپیغام میده که لایسنس منقضی شده و پروتکشن وجود نداره. میخام اپدیت کنم مینویسه لازم نیست.پس تکلیف چیه؟لایسنس رو از کجا گیر بیارم؟ ضمنا نود لاگین هم نصبه و ظاهرا فقط اپدیت میکنه و نقشی تو پروتکشن نداره! روش کلیک کردم پیغام میده که ادرس بلوکه شده! لطفا منو راهنمایی کنید.
    لایسنس شامل یوزر و پسورد میشود یوزر و پسورد هم برای آپدیت نود نیاز هست
    پروتکشن نیز محافظت و چون لایسنس منقضی شده است دیگر نرم افزار نه آپدیت میشود و نه از سیستم محافظت میکند
    لایسنس را میتوانید از اینترنت به راحتی بدست بیاورید ضمنا در همین سایت نیز موجود است
    نود لاگین هم فقط لایسنس پیدا میکند و کاری به پروتکشین و آپدیت نرم افزار ندارد
    برای بلوکه شدن هم سعید کنید از اخرین نسخه نود لاگین استفاده کنید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: چطور لایسنس نود 32 رو پیدا کنم؟

ممنون از جوابتون. ولی اولش با این که اپدیت بود، ایکنش نارنجی بود و پرتکشن کامل نبود. دیشب از سرور سافت گذر نود رو اپدیت کردم. اپدیت شد ولی باز همون مشکل و بعد از چند ساعت دوباره ایکنش نارنجی شد . پیغامش اینه:
    operating system is not up to date
    this computer does not have all available operating system updates installed. plz install the missing updates by means of the Windows Update service.for more information click here.
    میخام بدونم که باید این اپدیتو از Windows Update service بگیرم تا پرتکشن کامل بشه یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

صفحه 2 از 60 اولیناولین 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •