سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 9 از 19 اولیناولین ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 188

موضوع: مباحث نصب و ویروس یابی محصولات Eset

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation مشکل در نصب کردن آنتی ویروس نود32

سلام
    روی ویندوزسون-64بیت میخوام آنتی ویروس نود32نسخه 64 نصب کنم ولی با پیغام زیر مواجه میشم مشکل چیه؟

آنتی ویروس نود32 بهتره نصب بشه یا اسمارت سکوریتی نود؟

این چی هستESET PureFix v2.03وباید بعداز نصب آنتی ویروس نصب بشه؟

اگر nod32 نصب باشه دیگه لازم نیست که آنتی ویروس webroot رو نصب کنیم؟

باتشکر

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,496
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sarajon نمایش پست ها
    سلام
    روی ویندوزسون-64بیت میخوام آنتی ویروس نود32نسخه 64 نصب کنم ولی با پیغام زیر مواجه میشم مشکل چیه؟

آنتی ویروس نود32 بهتره نصب بشه یا اسمارت سکوریتی نود؟

این چی هستESET PureFix v2.03وباید بعداز نصب آنتی ویروس نصب بشه؟

اگر nod32 نصب باشه دیگه لازم نیست که آنتی ویروس webroot رو نصب کنیم؟

باتشکر
    با سلام . دوست عزیز در مورد این پیام خیلی مطمئن نیستم پس منتظر دوستان دیگه باشید اما احتمالا به فایل ستاپ انتی ویروس مربوط میشه از سالم بودن ان مطمئن شوید و مطلب دیگه ایا قبلا از محصولات نود 32 استفاده کرده اید ؟ چون احتمال دارد به درستی بعد از حذف ان کامل پاک نشده باشد ( ضمنا بهتره Microsoft Visual C 2005 2008 2010 SP1 _ 2012 و همچنین نت فرام وورک ها را نصب کنید ) و در مورد کدام نسخه بهتره اگه نیازی به فایروال دارید که مطمئنا اسمارت سکوریتی بهتر میباشد چون نسخه انتی نود 32 بدون فایر وال است و تفاوت این دو نسخه همین است . و در مورد ESET PureFix v2.03 باید عرض کنم که اگه از نسخه هایی که اکتیو نشده اند یعنی نسخه های معمولی که در سایت هم هستند و فعال نشده اند , بخواهید استفاده کنید باید بعد از نصب انتی ویروس توسط این برنامه انرا فعال کنید .( البته در مباحث مربوط به فعال سازی مفصلا بحث شده و بنده فقط توضیح مختصری در مورد کار نرم افزار فوق را عرض کرده ام ) و در مورد سوال بعدی خیر لازم نیست با وجود نصب یک انتی ویروس , انتی ویروس دیگه ای نصب کنید چون ناهماهنگی و اختلال پیش میاد. البته در کنار نود 32 میتوان از مکملهایی همچون انتی تروجان ها و اتوران ریموورها و یواس بی سکوریتی استفاده کنید.

پیوست : لطفا دوست عزیز در نامگذاری پستها از عناوین بهتری استفاده کنید البته فقط بخاطر نظم بیشتر انجمن میباشد . پیشاپیش ممنون .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

3. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SYRUS 88 نمایش پست ها
    با سلام . دوست عزیز در مورد این پیام خیلی مطمئن نیستم پس منتظر دوستان دیگه باشید اما احتمالا به فایل ستاپ انتی ویروس مربوط میشه از سالم بودن ان مطمئن شوید و مطلب دیگه ایا قبلا از محصولات نود 32 استفاده کرده اید ؟ چون احتمال دارد به درستی بعد از حذف ان کامل پاک نشده باشد ( ضمنا بهتره Microsoft Visual C 2005 2008 2010 SP1 _ 2012 و همچنین نت فرام وورک ها را نصب کنید ) و در مورد کدام نسخه بهتره اگه نیازی به فایروال دارید که مطمئنا اسمارت سکوریتی بهتر میباشد چون نسخه انتی نود 32 بدون فایر وال است و تفاوت این دو نسخه همین است . و در مورد ESET PureFix v2.03 باید عرض کنم که اگه از نسخه هایی که اکتیو نشده اند یعنی نسخه های معمولی که در سایت هم هستند و فعال نشده اند , بخواهید استفاده کنید باید بعد از نصب انتی ویروس توسط این برنامه انرا فعال کنید .و در مورد سوال بعدی خیر لازم نیست با وجود نصب یک انتی ویروس , انتی ویروس دیگه ای نصب کنید چون ناهماهنگی و اختلال پیش میاد
    سلام...
    این میگه که نرم افزار نصب برنامه ها در سیستمتون نیست.(قبلا خودمم این مشکل رو داشتم و دقیق نمیدونم کدوم نرم افزار هست که نباشه مشکل ایجاد میکنه و باعث میشه بازی ها یا نرم افزار ها نصب نشن)
    راه حل:
    شما ریستارت کن کامپیوتر رو و تا صفحه سیاه اومد f8 رو بزن و گزینه اول روی safe mode برو...بعد ویندوز بالا میاد بعدش میتونی نود رو نصب کنی...بعدش ریستارت کن که ویندوز به صورت همون روال عادی بیاد بالا..
    نتیجه داشت اطلاع بدید.
    موفق باشید

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,496
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥JOHN♥♥ نمایش پست ها
    سلام...
    این میگه که نرم افزار نصب برنامه ها در سیستمتون نیست.(قبلا خودمم این مشکل رو داشتم و دقیق نمیدونم کدوم نرم افزار هست که نباشه مشکل ایجاد میکنه و باعث میشه بازی ها یا نرم افزار ها نصب نشن)
    راه حل:
    شما ریستارت کن کامپیوتر رو و تا صفحه سیاه اومد f8 رو بزن و گزینه اول روی safe mode برو...بعد ویندوز بالا میاد بعدش میتونی نود رو نصب کنی...بعدش ریستارت کن که ویندوز به صورت همون روال عادی بیاد بالا..
    نتیجه داشت اطلاع بدید.
    موفق باشید
    با سلام . دوست عزیز در این موردی که شما فرمودید شاید این مطلب خالی از لطف نباشد . همانطور که میدانید در بعضی موارد مشکلهایی در نصب نرم افزارها پیش میاد که خیلی هم شایع نیستند اما امروزه اکثر نرم افزارها برای نصب دارای یک فایل Setup هستند که همین فایلها با برنامه های مخصوصی که معروفترین انها نرم افزار Installshield میباشد و روز به روز در حال پیشرفت میباشند و از اسکریپتهای خاصی بنام موتور ISScript برای تهیه فایل ستاپ استفاده میکنند . البته اغلب امروزه فایلهای ستاپ با پسوند MSI نیز ارائه میشوند که معمولا در کنار انها یک فایل ستاپ با پسوند Exe نیز ارائه میشود که کارش بارگذاری همین فایلهای MSI برای نصب برنامه هست و البته با اجرای هر دو فایل ستاپ بازم برنامه نصب میشود . ضمنا این موتور ISScript در ویندوز وجود دارد اما برای کاملتر شدن این اسکریپت میتوان از این برنامه Installshield استفاده کرد . البته برنامه های دیگری هم مخصوص ویندوز XP با نام Windows Installer هستند که در نصب برنامه های همچون 3DMAX و ... حتما لازم میشود .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

7. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    28
    اعتبار کاربر
    1

سلام به همه . من تا دیروز از comodo استفاده ميكردم و خیلی خوب بود. اما چند روزی بود که در مقابل ویروس هایی که با چشم هم دیده میشد واکنشی نشون نمیداد و اونها رو شناسایی نمیکرد. واسه همین نود 7 رو نصبیدم.
    حالا یه مشکل جدید دارم. نود 7 ویروس ها رو شناسایی میکنه .. اما بعد از شناسایی فقط یک گزینه ok موجوده. یعنی نه میتونم ویروس ها رو پاک کنم و نه قرنطینه. فکر کنم اشکال از منه و کار با نود 7 رو بلد نیستم. لطفا کمکم کنید.
    یعنی چجوری میتونم فایل هایی رو که ویروس میشناسه پاک یا قرنطینه یا اصلاح بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    2,195
    تشکر تشکر شده 
    3,467
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها
    سلام به همه . من تا دیروز از comodo استفاده ميكردم و خیلی خوب بود. اما چند روزی بود که در مقابل ویروس هایی که با چشم هم دیده میشد واکنشی نشون نمیداد و اونها رو شناسایی نمیکرد. واسه همین نود 7 رو نصبیدم.
    حالا یه مشکل جدید دارم. نود 7 ویروس ها رو شناسایی میکنه .. اما بعد از شناسایی فقط یک گزینه ok موجوده. یعنی نه میتونم ویروس ها رو پاک کنم و نه قرنطینه. فکر کنم اشکال از منه و کار با نود 7 رو بلد نیستم. لطفا کمکم کنید.
    یعنی چجوری میتونم فایل هایی رو که ویروس میشناسه پاک یا قرنطینه یا اصلاح بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چجوري اسكن ميكني؟
    اگه نود به صورت RealTime شناسايي كنه خودش پاك ميكنه.... موقع Custum Scan در پايان ويروس يابي گزينه برات مياد
    اگه Manual اسكن ميكني(right click....scan ) فقط بهت اطلاعات ميده!!!! بايد بعد از راست كليك در منو Advanced گزينه Clean File رو انتخاب كني(البته تا جايي كه من ميدونم در ورژن 7 نياز به اين كار نبود و بااسكن ساده هم بهت اجازه پاك كردن ميداد)

بهترين كار اينه كه بعد از نصب و اپديت نود, يك whole system scan انجام بدي.....در ضمن بازديد شما از فروم سافتگذر باعث ميشه نود در Cashe مرورگر شما فايلهاي مخربي شناسايي كنه(يه نوع ويروس) كه False Positive هست و جاي نگراني نداره....فقط نود اونرو مخرب ميدونه
    Nima

10. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما phoenix برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    28
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط phyniks نمایش پست ها
    چجوري اسكن ميكني؟
    اگه نود به صورت RealTime شناسايي كنه خودش پاك ميكنه.... موقع Custum Scan در پايان ويروس يابي گزينه برات مياد
    اگه Manual اسكن ميكني(right click....scan ) فقط بهت اطلاعات ميده!!!! بايد بعد از راست كليك در منو Advanced گزينه Clean File رو انتخاب كني(البته تا جايي كه من ميدونم در ورژن 7 نياز به اين كار نبود و بااسكن ساده هم بهت اجازه پاك كردن ميداد)

بهترين كار اينه كه بعد از نصب و اپديت نود, يك whole system scan انجام بدي.....در ضمن بازديد شما از فروم سافتگذر باعث ميشه نود در Cashe مرورگر شما فايلهاي مخربي شناسايي كنه(يه نوع ويروس) كه False Positive هست و جاي نگراني نداره....فقط نود اونرو مخرب ميدونه
    خیلی ببخشید اما من هیچی نفهمیدم.
    برای اسکن فایل کلیک راست میکنم و بعد اسکنش میکنم. اما بعد از اسکن فقط گزینه ok موجوده و وقتي هم دوباره اسكن ميكنم باز همون ویروس ها میان. اصلا گیج شدم. آخه تو کومودو بعد از ویروس یابی یه گزینه میومد که میتونستیم انتخاب کنیم که ویروس ها حذف یا قرنطینه بشن اما اینجا جز ok چیز دیگه ای نمیبینم.

عضو متخصص
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    14,683
    تشکر تشکر شده 
    4,970
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها
    خیلی ببخشید اما من هیچی نفهمیدم.
    برای اسکن فایل کلیک راست میکنم و بعد اسکنش میکنم. اما بعد از اسکن فقط گزینه ok موجوده و وقتي هم دوباره اسكن ميكنم باز همون ویروس ها میان. اصلا گیج شدم. آخه تو کومودو بعد از ویروس یابی یه گزینه میومد که میتونستیم انتخاب کنیم که ویروس ها حذف یا قرنطینه بشن اما اینجا جز ok چیز دیگه ای نمیبینم.
    درود.

دوست عزیز میشه یه اسکرین شات تهیه کنید؟
    ببنیم مشکل شما چیه دقیقاً
    **آموزش تصويري فعال سازي ويندوز 8 از طريق اسکايپ**

میبینی چی به روزم عشق آورد ،،، منی که گرگ بارون دیده بودم
    تموم لحظه های این عذابـو ،،، از آشوب نگات فهمیده بودم

13. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما N!MA برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

باسلام
    2تا سوال دارم
    1-فرق دریافت و نصب نسخه اصلی با کرک شده سافت گذر چیه؟همچنین فرقشون در ابدیتکردن؟
    2-نحوه حذف نسخه 6و جایگزینی نسخه7(یا حذف انتی ویروس ونصب اسمارت به جاش)به چه صورته؟(روی یه سیستم امتحان کردم،زمان نسب یه نسخه جدید وسط کار ارور میداد که یه ته مونده هایی از قبلی هنوز وجود داره و نصب رو قطع میکرد ، حتی زمانی که قبلی رو با یو ان اینستالر حذف کردم)
    [یه جا خوندم نوشته که نیازی نیست6رو حذف کنین ، میتونین به 7 ابگریدش کنین؟؟؟؟؟؟]
    ممنون اگه زود جواب بدین.....

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    23
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان گلم میشه بگید این erorبرا چه زمانیه؟؟Untitled.jpg

صفحه 9 از 19 اولیناولین ... 7891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •