سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 19 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 188

موضوع: مباحث نصب و ویروس یابی محصولات Eset

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: [split] تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Eset NOD32 و Smart Security

دوست عزیز به Safe Mode برو و یه اسکن بکن شاید توانست ویروس را حذف کند و بتواند خود را ترمیم یا باز سازی کند ...البته این یه پیشنهاد است ...

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: [split] تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Eset NOD32 و Smart Security

سلام دوستان
    من مدتیه که از سرور سافت گذر استفاده می کنم و مرتب آپدیت میشه، ولی یه مشکل پیدا کردم و اینه که الان سیستمم ویروسیه ولی اصلا ویروسها رو شناسایی نمیکنه، ممنون میشم راهنمایی کنید.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض روش حذف ویروس

نقل قول نوشته اصلی توسط libral' pid='4742' dateline='1304262783
    سلام دوستان
    من مدتیه که از سرور سافت گذر استفاده می کنم و مرتب آپدیت میشه، ولی یه مشکل پیدا کردم و اینه که الان سیستمم ویروسیه ولی اصلا ویروسها رو شناسایی نمیکنه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من میتوانم چند پیشنهاد به شما بکنم :
    یکی اینکه کسپرسکی را نصب کنید چون این آنتی ویروس بر روی سیستم آلوده نصب میشود و میتواند ویروس را حذف کند
    دومی اگر بیت دفندر را دارید البته نسخه 2011 یا... شروع به نصب این نرم افزار بکن چون قبل از نصب سیستم و ویندوز را برای ویروس یابی اسکن میکند و اگر ویزوسی پیدا کرد سوالی میپرسد واجازه ریستارت میخاهد و در هنگام بوت شدن سیستم ویروس را ازبین میبرد

پیشنهاد کم درد سر تر در هنگام روشن شدن سیستم کلید اف 8 کیبرد را پشت سر هم بزنید تا صدای بلنگوی داخل کیس در بیاید و بعد از آن گزینه سیو مد را انتخاب کنید تا وارد آن محیط شوید و از آنجا یک بار ویروس یابی کنید سیستم را شاید ویروس را پاک کرد نتوانست میتوانید از دیسک های نجات استفاده کنید ....

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Eset NOD32 و Smart Security

بچه ها من از NOD Smart security 4.2.67.10 استفاده میکنم تازگی به فلش یه کاپمیوتر وصل کردم فولدرها همه به یه شکل دیگه در اومدن و حجم همه ی فولدرها 338KB شده اول فلش اسکن کردم ولی بازم فولدر ها همون جورین بعد همه ی اون فولدرها رو پاک کردم ولی همه فولدرها بعد از دو ثانیه دوباره برمیگردن و هی آنتی ویروس اون زیر این اخطار میده win32 / Auto Run.Agent.VS worm میده حتی فلشو فرمتم نمیتونم بکنم در ضمن بعد از این ماجرا هر وقت ctrl+alt+delete میزنم بعد از یک ثانیه خودش بسته میشه دیگه نمیدونم باید چی کار کنم لطفا کمک کنید

5. تشکرها از این نوشته :

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط devilboy' pid='6755' dateline='1308321415
    بچه ها من از NOD Smart security 4.2.67.10 استفاده میکنم تازگی به فلش یه کاپمیوتر وصل کردم فولدرها همه به یه شکل دیگه در اومدن و حجم همه ی فولدرها 338KB شده اول فلش اسکن کردم ولی بازم فولدر ها همون جورین بعد همه ی اون فولدرها رو پاک کردم ولی همه فولدرها بعد از دو ثانیه دوباره برمیگردن و هی آنتی ویروس اون زیر این اخطار میده win32 / Auto Run.Agent.VS worm میده حتی فلشو فرمتم نمیتونم بکنم در ضمن بعد از این ماجرا هر وقت ctrl+alt+delete میزنم بعد از یک ثانیه خودش بسته میشه دیگه نمیدونم باید چی کار کنم لطفا کمک کنید

دوست عزیز مشکل شما مربوط به تاپیک "انجمن قربانیان ویروس " میباشد

در تاپیک بالا پست 11 پاسخ شما را داده ام

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز . پیشنهاد می کنم که حتما از نرم افزار ترجان کیلر برای پاکسازی سیستمت و همچنین فلش خودت استفاده کنی . چون من حتم می دهم داخل سیسمت تروجان وجود دارد که این مشکل برای بوجود می آید. در ضمن این را بگویم که انتی ویروی نسخه قبل از 5 آن توانائی شناسائی کامل تروجان را ندارد

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    هنگام نصب این آنتی ویروس یه پنجره باز میشه که دو گزینه strict protection ...........و.......Allow sharing داره....این دو گزینه چی هستند و بهتره کدوم انتخاب بشه...من راهنمای خود آنتی ویروس که در سایتش هست رو خوندم ولی دقیقا متوجه نشدم ....الان بعضی وقتها اینترنتم قطع میشه و این پنجره باز میشه که پایینش هم یه ادرس subnet...dns addresses...dhcp addresses نوشته شده که هیچکدوم اونایی نیست که من موقع ساخت کانکشن وارد کردم...من روی کنسل کلیک میکنم و چند بار دیس کانکت و کانکت میشم تا دوباره اینترنتم وصل میشه....
    چکار کنم که دیگه این مشکل پیش نیاد ؟؟؟؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

شما اگر از ویندوز اکس پی استفاده می کنید، Allow sharing، و اگر از ویندوز هفت استفاده می کنید، Strict protection را انتخاب کنید.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    1

[highlight=#dfdede]با عرض سلام و خسته نباشید [/highlight]

[highlight=#dfdede]بنده یک سوال داشتم اینکه وقتی با NOD ورژن 5 ویروس کشی میکنم ویروس ها رو پیدا میکنه اما وقتی به 99 درصد میرسه یک صفحه دیگه ای باز میشه که میپرسه این ویروس ها رو پاک کنه یا کاری نداشته باشه [/highlight]

[highlight=#dfdede]آیا باید در این صفحه تمام ویروس هایی رو که شناخته یکی یکی دستور DELETE بدم [/highlight]

[highlight=#dfdede]آیا روشی نیست که خودش اتوماتیک ویروس هایی رو که میشناسه پاک کنه ؟؟؟[/highlight]

[highlight=#dfdede]با تشکر[/highlight]

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

[quote='sattar_gh' pid='14360' dateline='1320873275']
    با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده یک سوال داشتم اینکه وقتی با NOD ورژن 5 ویروس کشی میکنم ویروس ها رو پیدا میکنه اما وقتی به 99 درصد میرسه یک صفحه دیگه ای باز میشه که میپرسه این ویروس ها رو پاک کنه یا کاری نداشته باشه
    آیا باید در این صفحه تمام ویروس هایی رو که شناخته یکی یکی دستور DELETE بدم
    آیا روشی نیست که خودش اتوماتیک ویروس هایی رو که میشناسه پاک کنه ؟؟؟
    با تشکر

چرا راهی هست
    باید بری تو تنظیمات درجه امنیت آنتی ویروستو درجه بالا بزاری اینجوری ویروسا به صورت اتوماتیک پاک میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sattar_gh' pid='14360' dateline='1320873275
    [highlight=#dfdede]با عرض سلام و خسته نباشید [/highlight]
    [highlight=#dfdede]بنده یک سوال داشتم اینکه وقتی با NOD ورژن 5 ویروس کشی میکنم ویروس ها رو پیدا میکنه اما وقتی به 99 درصد میرسه یک صفحه دیگه ای باز میشه که میپرسه این ویروس ها رو پاک کنه یا کاری نداشته باشه [/highlight]
    [highlight=#dfdede]آیا باید در این صفحه تمام ویروس هایی رو که شناخته یکی یکی دستور DELETE بدم [/highlight]
    [highlight=#dfdede]آیا روشی نیست که خودش اتوماتیک ویروس هایی رو که میشناسه پاک کنه ؟؟؟[/highlight]
    [highlight=#dfdede]با تشکر[/highlight]
    چرا هست
    باید داخل تنظیمات مربوط به اسکن فایل بشی وحساسیت آنتی ویروستو بالا بزاری (همون نوار لغزان که چپ و راست میره) . تمام ویروسا به صورت اتوماتیک پاک میکنه

صفحه 3 از 19 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •