سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 19 از 19 اولیناولین ... 9171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 188 از مجموع 188

موضوع: مباحث نصب و ویروس یابی محصولات Eset

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

1- غیرفعال موقت داره و می تونید هر قسمت از آنتی ویروس مانند اسکن real time ، دیواره آتش و ...برای مدت مشخصی غیرفعال کنید.

2- نسخه های جدید آنتی ویروس nod32 به نظرم قایلیت آپدیت آفلاین نداشته باشند.

3- سعی کنید آخرین نسخه از آنتی ویروس رو از سایت nod32 دانلود و نصب کنید برای آپدیت هم نیاز به سریال خواهید داشت.

4- با اسکرین شات ارایه شده نمیشه دقیقا نظر داد که آپدیت هست یا خیر سعی کنید از صفحه کامل آنتی ویروس اسکرین شات تهیه و آپلود کنید.

5- اگر از صفحه کامل آنتی ویروس اسکرین شات تهیه و ارسال کنید علت نارنجی رنگ بودن مشخص می شود اما محتمل ترین دلیل عدم آپدیت بودن سیستم عامل می باشد که می توان گزینه مربوطه را هم از تنظیمات آنتی ویروس تغییر داد تا نارنجی رنگ نشان داده نشود.

موفق باشید.
    Capture.JPG

حقیقتش خیلی خسته شدم از ویندوز10 هی بلوسکرین میشه
    نمیدونم چرا فک کنم از انتی ویرووسه که همیشه نارنجی یا قرمزه
    این
    http://dl.softgozar.com/Files/Softwa...tgozar.com.txt
    کدها رو واردکردم نمیشه

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط souraia نمایش پست ها
    Capture.JPG

حقیقتش خیلی خسته شدم از ویندوز10 هی بلوسکرین میشه
    نمیدونم چرا فک کنم از انتی ویرووسه که همیشه نارنجی یا قرمزه
    این
    http://dl.softgozar.com/Files/Softwa...tgozar.com.txt
    کدها رو واردکردم نمیشه
    دوست عزیز

اگر در ویندوز 10 مشکل یاد شده را داشته باشید به ندرت ممکن است ناشی از آنتی ویروس باشد و اگر هم از آنتی ویروس باشد خیلی زود نسخه جدید ارایه می شود. (سعی کنید نرم افزار ها و درایورهایتان را بروز رسانی کنید)

قرمز یا نارنجی بودن آنتی ویروس nod32 ربطی به این موارد ندارد زمانی آنتی ویروس nod 32 به رنگ قرمز در می آید که:

1- آپدیت نباشد.

2- فعال نشده باشد.

3- تاریخ انقضای کد فعال ساز گذشته باشد.

4- یا هر دلیل قسمتی از فعالیت های آنتی ویروس توسط کاربر غیرفعال شده باشد.

اما دلایل نارنجی شدن:

1- زمان تاریخ انتقضای کد فعال ساز نزدیک باشد.

2- سیستم عامل (ویندوز) آپدیت نشده باشد.

راه حل ها:

در اولین قدم باید جدیدترین نسخه آنتی ویروس رو از سایت رسمی eset دانلود نمایید.(با توجه به ویندوز نسخه مناسب یعنی 32 بیتی یا 64 بیتی) در ضمن سعی کنید نسخه smart security رو دانلود و نصب نمایید که از نسخه ساده آنتی ویروس کامل تر بوده و امکانات دیگری از جمله فایروال قدرتمند دوطرفه دارد.

بعد از نصب باید با کد فعال ساز اقدام به فعال سازی نمایید. (معمولا به جدیدترین کدهای فعال ساز در بالای صفحه اصلی سایت سافت گذر لینک داده شده است)

یا توصیه شخصی اینجانب مراجعه به سایت زیر می باشد:

https://t2bot.ru/en/esetkeys/

بعد از فعال سازی آنتی ویروس به صورت اتوماتیک اقدام به آپدیت آنتی ویروس می نماید.

در آخر توصیه می کنم برای این که رنگ نارنجی تبدیل به رنگ سبز شود از تنظیمات آنتی ویروس گزینه مربوط به آپدیت ویندوز رو غیرفعال کنید.

روش انجام این کار رو در آدرس زیر ببینید:

مباحث Eset NOD32 و Smart Security

موفق باشید.

3. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    38
    اعتبار کاربر
    1

سلام، من ویندوز 10 نسخه pro نصب کردم ، اما نمیشه آنتی ویروس نود 32 ورژن 6 که از اینجا دانلود کردم نصب کنم!
    از سه ورژن آنتی ویروسی که توی این لینک هستش فقط این یکی اخطار پایین رو میده و وقتی دوتای دیگه رو میخوام نصب کنم هیچ عکس العملی نشون نمیده!!

فایل پیوست 23924

لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    از دوستان زحمت کش سافت گذر یه خواهشی دارم نسخه نسخه‌ی 64 بیتی کرک و به‌روزشده تا 5 مرداد 94 رو به روز کنن که رو ویندوز 10 جواب بده چون من تمام نسخه های نود 32 رو نصب کردم اما هیچ کدام روی ویندوز 10 جواب نداده مثل این ورژن که در دیگر سیستم عامل ها جواب داده از نظر نصب و ویروسیابی دقیق و بی دردسر دوستان سافت گذر ممنون میشم مشکل ما رو حل کنید چون هیچ آنتی ویروسی مثل این نسخه جواب نمیده از نظر ویروسیابی

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yaranm2s2 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان زحمت کش سافت گذر یه خواهشی دارم نسخه نسخه‌ی 64 بیتی کرک و به‌روزشده تا 5 مرداد 94 رو به روز کنن که رو ویندوز 10 جواب بده چون من تمام نسخه های نود 32 رو نصب کردم اما هیچ کدام روی ویندوز 10 جواب نداده مثل این ورژن که در دیگر سیستم عامل ها جواب داده از نظر نصب و ویروسیابی دقیق و بی دردسر دوستان سافت گذر ممنون میشم مشکل ما رو حل کنید چون هیچ آنتی ویروسی مثل این نسخه جواب نمیده از نظر ویروسیابی
    دوست عزیز

توجه نمایید که فقط نسخه های جدید این آنتی ویروس بر روی ویندوز 10 نصب می شود و اکثر دستکاری ها از جمله کرک و آپدیت آفلاین در نسخه های جدید غیرفعال شده است و عملا این کار ممکن نیست.

موفق باشید.

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Icon28 عدم نصب و اجرای تمامی اسمارت سکوریتی‌ها در سایت سافت‌گذر

با سلام
    من یک اشتراک یکساله نود 32 را خریداری کردم و این دومین سال هستش که ازش استفاده می‌کنم
    ویندوز لپ تاپ خودم رو از ورژن 8 به 10 ارتقاء دادم. روی دستگاه دیگری (PC) از 2 سال پیش اسمارت سکوریتی 8 دارم و بدون مشکل آپدیت میشه، چند روز است که از سایت شما ورژن 8 این محصول رو به همراه ورژن 7 آن در نسخه‌های متفاوت( کرک شده یا بدون کرک یا آپدیت آفلاین تا مرداد ماه) دانلود کردم با دبل کلیک کردن روی آن هیچ اتفاقی نمیوفته، درواقع فایل exe نرم‌افزار اجرا نمیشه که این اجازه رو به من بده که من این محصول را روی سیستم نصب کنم، که در نهایت اقدام به آپدیت و قرار دادن سرور و یوزر نیم و پسوورد کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کنم بتونم این مشکل رو حل کنم.

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkotob نمایش پست ها
    با سلام
    من یک اشتراک یکساله نود 32 را خریداری کردم و این دومین سال هستش که ازش استفاده می‌کنم
    ویندوز لپ تاپ خودم رو از ورژن 8 به 10 ارتقاء دادم. روی دستگاه دیگری (PC) از 2 سال پیش اسمارت سکوریتی 8 دارم و بدون مشکل آپدیت میشه، چند روز است که از سایت شما ورژن 8 این محصول رو به همراه ورژن 7 آن در نسخه‌های متفاوت( کرک شده یا بدون کرک یا آپدیت آفلاین تا مرداد ماه) دانلود کردم با دبل کلیک کردن روی آن هیچ اتفاقی نمیوفته، درواقع فایل exe نرم‌افزار اجرا نمیشه که این اجازه رو به من بده که من این محصول را روی سیستم نصب کنم، که در نهایت اقدام به آپدیت و قرار دادن سرور و یوزر نیم و پسوورد کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کنم بتونم این مشکل رو حل کنم.
    دوست عزیز
    شما باید تصمیم بگیرید که کدام نسخه رو و با کدام ویژگی می خواهید نصب و استفاده کنید اگه از سافت گذر اشتراک خریداری کرده اید مشکلات تان رو از قسمت پشتیبانی مربوطه پیگیری نمایید در غیر این صورت نسخه نهایی رو از سایت رسمی آنتی ویروس دانلود و نصب نمایید و برای فعال کردن هم از سریال هایی که در انجمن قرار می گیرد استفاده کنید.

موفق باشید.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    اقا در ابدیت نو د 32 و یندو ز 7
    پیام خطای error creating temporarly file name داد ه می شه
    لطفا راهنمایی کنید در همه و رژ ن های نو د و ابدیت نمی شه چه افلای چه انلاین
صفحه 19 از 19 اولیناولین ... 9171819

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •