سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 18 از 19 اولیناولین ... 816171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 از مجموع 188

موضوع: مباحث نصب و ویروس یابی محصولات Eset

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas-t نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از ویندوز 7 استفاده میکنم میخوام بدونم ورژن 9 ناد 32 روی ویندوز 7 نصب میشه؟بخوبی کار میکنه؟ چون میخوام نسخه یکسالشو بخرم . لطفا زود جواب بدین.ممنون میشم.
    سلام .
    با اینکه بنده از کاسپر و اویرا استفاده میکنم و خیلی وقته که از نود 32 استفاده نکرده ام اما خیلی بعید میدونم در ویندوز 7 ( Seven ) مشکلی از این بابت داشته باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    من می‌خوام یک آنتی ویروس بر روی سیستمم نصب کنم و قصد دارم از محصولات Eset انتخاب کنم. از ویندوز 8.1 استفاده می‌کنم. خیلی فرق اسمارت سکیوریتی‌ها، دیسک‌های نجات و ... و نمی‌دونم. لطف کنید یک نسخه‌ای که خوب باشه و قابلیت آپدیت از طریق آپدیت‌های رایگانی که سافت گذر قرار میده رو داشته باشه، معرفی کنید. ممنون.
    «خوشبختی زمانی است که آنچه فکر می‌کنید، آنچه می‌گویید و آنچه عمل می‌کنید، همه هماهنگ باشد»
    ماهاتما گاندی

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaJEE نمایش پست ها
    سلام
    من می‌خوام یک آنتی ویروس بر روی سیستمم نصب کنم و قصد دارم از محصولات Eset انتخاب کنم. از ویندوز 8.1 استفاده می‌کنم. خیلی فرق اسمارت سکیوریتی‌ها، دیسک‌های نجات و ... و نمی‌دونم. لطف کنید یک نسخه‌ای که خوب باشه و قابلیت آپدیت از طریق آپدیت‌های رایگانی که سافت گذر قرار میده رو داشته باشه، معرفی کنید. ممنون.

سلام .
    در خصوص نسخه اسمارت سکیوریتی ها باید عرض کنم که علاوه بر امکانات نسخه های معمولی دارای فایروال هستند و توسط فایروال نسخه فوق امنیت سیستم شما تامین میشه و نیازی به نصب فایروال های دیگه ندارید . ضمن اینکه در این حالت فایروال سیستم هم اتوماتیک خاموش میشه و امنیت سیستم شما را بعده میگیره .
    در کل نسخه های اسمارت سکیوریتی بیشتر مناسب کسانی هستند که از اینترنت استفاده میکنند . اگه دسترسی به اینترنت جهت اپدیت انلاین دارید میتونید از اخرین نسخه ( 9 ) قرار داده شده در سایت استفاده کنید . در صفحه اول سایت هم توضیحاتی درج شده است و همچنین میتونید جهت اطلاعات بیشتر به مباحث مربوطه در انجمن مراجعه بفرمایید و هر سوالی داشتید مطرح بفرمایید , البته قبلش حتما جستجویی در انجمن داشته باشید .
    در خصوص دیسک نجات ها هم بدین صورت عمل میکنند که در حالت بوت سیستم را اسکن و ویروس یابی میکنند و هر از چندگاهی و بسته به شرایط سیستم میتونید ازشون استفاده کنید . و طرز استفاده شون هم باید روی یک دیسک بصورت بوت رایت کنید و استفاده ازشون هم مثل دیسک ویندوز هست که بارگذاری میشه و سپس مابقی مراحل کار مثل نسخه نصبی هست .
    MY ALBUM

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    در خصوص نسخه اسمارت سکیوریتی ها باید عرض کنم که علاوه بر امکانات نسخه های معمولی دارای فایروال هستند و توسط فایروال نسخه فوق امنیت سیستم شما تامین میشه و نیازی به نصب فایروال های دیگه ندارید . ضمن اینکه در این حالت فایروال سیستم هم اتوماتیک خاموش میشه و امنیت سیستم شما را بعده میگیره .
    در کل نسخه های اسمارت سکیوریتی بیشتر مناسب کسانی هستند که از اینترنت استفاده میکنند . اگه دسترسی به اینترنت جهت اپدیت انلاین دارید میتونید از اخرین نسخه ( 9 ) قرار داده شده در سایت استفاده کنید . در صفحه اول سایت هم توضیحاتی درج شده است و همچنین میتونید جهت اطلاعات بیشتر به مباحث مربوطه در انجمن مراجعه بفرمایید و هر سوالی داشتید مطرح بفرمایید , البته قبلش حتما جستجویی در انجمن داشته باشید .
    در خصوص دیسک نجات ها هم بدین صورت عمل میکنند که در حالت بوت سیستم را اسکن و ویروس یابی میکنند و هر از چندگاهی و بسته به شرایط سیستم میتونید ازشون استفاده کنید . و طرز استفاده شون هم باید روی یک دیسک بصورت بوت رایت کنید و استفاده ازشون هم مثل دیسک ویندوز هست که بارگذاری میشه و سپس مابقی مراحل کار مثل نسخه نصبی هست .
    ممنون از راهنماییتون. آیا برای نسخه 9 اسمارت سکیوریتی، آپدیت آفلاین است؟ در سایت فقط نسخه‌های 1 تا 8 است؟
    «خوشبختی زمانی است که آنچه فکر می‌کنید، آنچه می‌گویید و آنچه عمل می‌کنید، همه هماهنگ باشد»
    ماهاتما گاندی

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaJEE نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. آیا برای نسخه 9 اسمارت سکیوریتی، آپدیت آفلاین است؟ در سایت فقط نسخه‌های 1 تا 8 است؟
    خواهش میکنم .
    خیر , همانطور که در توضیحات سایت هم اعلام شده ,
    و توضیحات و تذکراتی هم داده که میتونید مطالعه بفرمایید.
    در صورت عدم دسترسی به اینترنت جهت اپدیت انلاین , میتونید از نسخه 8 اسمارت سکوریتی استفاده کنید که قابلیت استفاده از اپدیت افلاین را داره . البته اگه از اینترنت استفاده نمیکنید از نسخه های اسمارت سکیوریتی استفاده نکنید و در عوض از نسخه های معمولی انتی ویروس استفاده کنید .
    توضیحات فوق با توجه به سوالات و جواب های شما و ... عنوان شد .
    MY ALBUM

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل نصب نشدن نود۳۲درویندوز 10

بعداز نصب ویندوز 10 اومدم ESET Smart Security8 رو نصب کنم اما رو فایل نصبیش که دابل کلیک میکنی هیچی بالا نمیاد در واقع پنجره ستاپ ش رو بالا نمیاره که مراحل نصب رو انجام بده
    چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟؟؟
    باتشکر

10. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    id تلگرام
    @ArmanNobari
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation مشکل نصب نشدن Nod 32 Smart Security 8

با سلام و عرض ادب من به تازگی ویندوز 10 نصب کردم ، قبلا 7 بود نود 32 راحت روش نصب میشد همیشه هم از این سافت گذر دانلود کردم چون اعتمادم بیشتره به این سایت مخصوصا کرک هاش عالیه ، الان میخوام نصب کنم رو ویندوز 10 اینترپرایز این مشکل بوجود میاد مشکلش چیه ؟ راحی هست برای درست کردنش ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنن دوستان چون الان آویرا مجبور شدم نصب کنم ولی خودم نود رو بیشتر قبول دارم.

khataye nasb nod32 -ArmanNr.jpg

12. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali70 نمایش پست ها
    بعداز نصب ویندوز 10 اومدم ESET Smart Security8 رو نصب کنم اما رو فایل نصبیش که دابل کلیک میکنی هیچی بالا نمیاد در واقع پنجره ستاپ ش رو بالا نمیاره که مراحل نصب رو انجام بده
    چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟؟؟
    باتشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArmanNr نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب من به تازگی ویندوز 10 نصب کردم ، قبلا 7 بود نود 32 راحت روش نصب میشد همیشه هم از این سافت گذر دانلود کردم چون اعتمادم بیشتره به این سایت مخصوصا کرک هاش عالیه ، الان میخوام نصب کنم رو ویندوز 10 اینترپرایز این مشکل بوجود میاد مشکلش چیه ؟ راحی هست برای درست کردنش ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنن دوستان چون الان آویرا مجبور شدم نصب کنم ولی خودم نود رو بیشتر قبول دارم.

khataye nasb nod32 -ArmanNr.jpg
    دوستان عزیز

احتمالا به دلیل قدیمی بودن بر روی ویندوز 10 که ویندوز جدیدی می باشد نصب نمی شود همیشه سعی کنید بین ورژن سیستم عامل و ورژن نرم افزارهایتان تعادل برقرار باشد یعنی وقتی ویندوز 10 نصب کرده اید حتما از آخرین نسخه آنتی ویروس هم برای نصب بر روی آن استفاده نمایید.

موفق باشید.

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

Capture.JPG
    الان نصب کردم
    1.اولین سوال چرا غیرفعال موقت نداره
    2.خودش نرم افزار ابدیت کرد ایا لازمه برا ابدیت افلاین یانه
    3.الان نرم افزارم به روز هست ؟
    4.اگه میبینید یه علامت تعجب نارنجی هست چرا؟

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط souraia نمایش پست ها
    Capture.JPG
    الان نصب کردم
    1.اولین سوال چرا غیرفعال موقت نداره
    2.خودش نرم افزار ابدیت کرد ایا لازمه برا ابدیت افلاین یانه
    3.الان نرم افزارم به روز هست ؟
    4.اگه میبینید یه علامت تعجب نارنجی هست چرا؟
    دوست عزیز

1- غیرفعال موقت داره و می تونید هر قسمت از آنتی ویروس مانند اسکن real time ، دیواره آتش و ...برای مدت مشخصی غیرفعال کنید.

2- نسخه های جدید آنتی ویروس nod32 به نظرم قایلیت آپدیت آفلاین نداشته باشند.

3- سعی کنید آخرین نسخه از آنتی ویروس رو از سایت nod32 دانلود و نصب کنید برای آپدیت هم نیاز به سریال خواهید داشت.

4- با اسکرین شات ارایه شده نمیشه دقیقا نظر داد که آپدیت هست یا خیر سعی کنید از صفحه کامل آنتی ویروس اسکرین شات تهیه و آپلود کنید.

5- اگر از صفحه کامل آنتی ویروس اسکرین شات تهیه و ارسال کنید علت نارنجی رنگ بودن مشخص می شود اما محتمل ترین دلیل عدم آپدیت بودن سیستم عامل می باشد که می توان گزینه مربوطه را هم از تنظیمات آنتی ویروس تغییر داد تا نارنجی رنگ نشان داده نشود.

موفق باشید.

17. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 18 از 19 اولیناولین ... 816171819 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •