سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 87 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 870

موضوع: مباحث فعال سازی و به روزرسانی محصولات ESET

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث فعال سازی و به روزرسانی محصولات ESET

درود بر کاربران عزیز

از این پس تمامی پرسش های خود پیرامون فعالسازی و آپدیت این آنتی ویروس را در این تاپیک مطرح کرده و از ایجاد تاپیک های تکراری خودداری کنید.

پی نوشت: برای دانلود و دریافت آخرین سریال ها و فعال ساز های ESET به این تاپیک مراجعه فرمایید.
    ویرایش توسط Cyrus : 03-09-2013 در ساعت 12:48

2. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: تنظیمات ESET Smart Security 4.2.64.12

سلام
    رضا جان همون‌طور که برنامه‌ها قبل از منتشر شدن نسخه‌ی نهایی، نسخه‌های آزمایشی دارن آپدیت‌های آنتی‌ویروس هم این‌طوریه با تایید اون قسمت آپدیت‌هایی رو که در واقع آزمایشی هستن هم دانلود می‌کنی. همون‌طور بدون تیک بهتره.

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض ESET NOD32 Antivirus 4.x

سلام
    لطفا بفرمایید تفاوت آپدیت آفلاین NOD 32 با آپدیت از طریق اینترنت چیست؟تنها چیزی که من متوجه میشم اینه که حجم آپدیت آفلاین حدود 30 برابر آپدیت از طریق اینترنته.بالاخره من نمیدونم برای آپدیت NOD 32 چیکار کنم؟آپدیت آفلاین رو از سافت گذر دانلود کنم یا اینکه هر روز از طریق اینترنت آپدیت کنم؟یا اینکه هر دو رو باید انجام دهم؟امنیت کدام بیشتره؟ لطفا کامل توضیح دهید.
    با تشکر

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما rezaqwe برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Eset NOD32 و Smart Securi

با تشکر از شما که در اینجا پرسیدین شما میتونید یکی از این دو روش رو استفاده کنید تفاوتش هم اینه:
    اپدیت افلاین معمولا برای کسانی هست که اینترنت با سرعت پایین دارن چون با عوض کردن ویندوز همه ی فایل ها ی اپدیت از بین میره و با سرعت پایین سخته که دوباره از اول از طریق برنامه اپدیت کنند حجمش هم به خاطر این زیاده که چون معلوم نیست شما از کدوم تاریخ به بعد میخواهید اپدیت کنید همه فایل های اپدیت رو توش داره از اول ولی اگه از طریق برنامه اپدیت کنید مشخصه گه از کدوم تاریخ دارید اپدیت میکنید و فقط همون فایل ها رو دانلود میکنه و هیچ فرقی هم با هم از نظر امنیت ندارند و یکی هستند اگه شما از اینترنت با سرعت پایین استفاده میکنید اپدیت افلاین ولی اگه سرعت بالاست اپدیت از طریق برنامه
    در هر دو روش برنامه اپدیت میشود و قدرت شناسایی مخرب یکی هست

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Bill Gates برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز، آپدیت آفلاین معمولاً زمانی استفاده می‌شه که شما تازه آنتی‌ویروس را نصب کردین و هنوز هیچ‌بار آپدیت نشده. به خاطر حجم بالایی که آپدیت آنلاین داره، و به خاطر اینکه ممکنه بخواین رو یه سیستم دیگه هم کار آپدیت انجام بدین، بهتره آپدیت آفلاین را دانلود کرده و یک‌بار آنتی‌ویروس خود را با آن Update کنید. و بعد از اون آپدیت‌های بعدی را آنلاین بگیرید. (چون بعد از آپدیت آفلاین حجم آپدیت آنلاین کم می‌شه.)
    و دیگر نیازی به دانلود آپدیت آفلاین ندارید، مگر اینکه دسترسی به اینترنت نداشته باشید که مشخص است..!
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.re.za
    دوست عزیز، آپدیت آفلاین معمولاً زمانی استفاده می‌شه که شما تازه آنتی‌ویروس را نصب کردین و هنوز هیچ‌بار آپدیت نشده. به خاطر حجم بالایی که آپدیت آنلاین داره، و به خاطر اینکه ممکنه بخواین رو یه سیستم دیگه هم کار آپدیت انجام بدین، بهتره آپدیت آفلاین را دانلود کرده و یک‌بار آنتی‌ویروس خود را با آن Update کنید. و بعد از اون آپدیت‌های بعدی را آنلاین بگیرید. (چون بعد از آپدیت آفلاین حجم آپدیت آنلاین کم می‌شه.)
    و دیگر نیازی به دانلود آپدیت آفلاین ندارید، مگر اینکه دسترسی به اینترنت نداشته باشید که مشخص است..!
    سلام
    در اکثر مواردی که نرم افزار افلاین اپدیت میشه و بخواهید از این پس انلاین دانلود کنید دوباره از اول اپدیت میکنه و حجمش پایین نمیاد.

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Bill Gates برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث فعال سازی و به روزرسانی محصولات ESET

سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم:ميخوام آنتي ويروسمو غيرفعال كنم تا يه آنتي ويروس جديد نصب كنم ولي آنتي ويروس فعلي براي غير فعال شدن نياز به پسورد داره نميدونم پسوردشو بايد از كجا بگيرم!!!!
    كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

با سلام.یک روش برای اپدیت این انتی ویروس.
    ابتدا به صورت معمول به اینترنت وصل شده و نرم افزار را اپدیت میکنید سپس به فولدر اصلی برنامه در درایو C مراجعه کرده در انجا چند فایل با پسوند dat میبینید .اگر این فایل ها را نگهداری کنید میتوانید در دفعات بعد ویندوز را در حالت safe mode راه اندازی کرده و این چند فایل را داخل فولدر اصلی برنامه کپی کنید سپس سیستم را restart کنید.
    خواهشمندم نظرات خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
    با تشکر
    You Mustn't be afraid to dream a little bigger

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط avira
    ابتدا به صورت معمول به اینترنت وصل شده و نرم افزار را اپدیت میکنید سپس به فولدر اصلی برنامه در درایو C مراجعه کرده در انجا چند فایل با پسوند dat میبینید .اگر این فایل ها را نگهداری کنید میتوانید در دفعات بعد ویندوز را در حالت safe mode راه اندازی کرده و این چند فایل را داخل فولدر اصلی برنامه کپی کنید سپس سیستم را restart کنید.
    با تشکر
    سلام.دوست عزیز واضح تر بگو اگر ممکن است.من data را پیدا نکردم.اگه میشه دقیق بگوییدکجا و چطوری میشه data را یافت؟!

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_i7
    نقل قول نوشته اصلی توسط avira
    با تشکر
    سلام.دوست عزیز واضح تر بگو اگر ممکن است.من data را پیدا نکردم.اگه میشه دقیق بگوییدکجا و چطوری میشه data را یافت؟!
    سلام
    برید به پوشه ESET در program files و اونجا یه سری فایل هست با پسوند Dat.* و دوستمون میگه اگر این فایل ها رو نگه داریم و در ویندوز جدید به پوشه نرم افزار کپی کنیم اپدیت میشود. من این روش رو امتحان نکردم ولی فکر کنم جواب نخواهد داد یه روش ساده تر اینه که از Update Backuper استفاده کنیم یه برنامه کوچک که از فایل های اپدیت بکاپ میگیره اگه خواستید بگید لینک بذارم.

صفحه 1 از 87 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •