سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 38

موضوع: ESET SysRescue CD

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض ESET SysRescue CD

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران سافت گذر. خواهشمندم از این به بعد تمامی مباحث مربوط به دیسک نجات آنتی ویروس Eset را در این تاپیک مطرح نمایید.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: اسکن از طریق بوت کمک کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamhaji
    سلام دوستان من ناد32 که از طریق بوت اسکن می کنه رو از سایت دانلود کردم فقط نمی دونم چه جوری استفاده کنم باید رایت کنم رو سی دی و بعد چه جوری از طریق بوت بیارمش اگه میشه کمکم کنید توضیح کامل که متوجه بشم خیلی ممنونم.

فایل ایمیج را بر روی سی دی رایت کرده

سی دی رار درون سی دی رام قرار دهید

سیستم را روشن نموده و کلید F12 را چندین بار بزنید تا وارد منوی بوت شوید

در این منو سی دی رام را انتخاب کنید

و ادامه کار......

البته شاید کلید F12 بر روی سیستم شما جوابگو نباشد که باید از طریق بایوس بوت را تغییر دهیداحتمالا در تنظیمات نود که با F5 باز میشود سرور سافت گذر در قسمت آپدیت فعال نیست

چون اصلا سرور سافت گذر یوزر و پس نمیخواهد

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamhaji
    سلام دوستان من ناد32 که از طریق بوت اسکن می کنه رو از سایت دانلود کردم فقط نمی دونم چه جوری استفاده کنم باید رایت کنم رو سی دی و بعد چه جوری از طریق بوت بیارمش اگه میشه کمکم کنید توضیح کامل که متوجه بشم خیلی ممنونم.
    سلام
    اگر فرمت فایل ISO هست اول با Power ISO یا برنامه های دیگه رایتش کنید رو سی دی
    بعد به منوی Setup بایوس وارد بشید و First boot را روی Cd/DVD بذارید و بعد Save کنید و سیستم رو ریستارت کنید سپس سیستم از طریق CD بوت میشه و راحت میتونید سیستم را اسکن کنید.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

ببخشید فایل دانلود به صورت ایمیج گذاشته شده یا تا دانلود کردم رو سی دی رایتش کنمدوستان لینک دانلود با فرمت ایمیج گذاشته شده رو سافت گذر یا همین جوری رایتش کنم بعد از دانلود

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

با فرمت ایمیج گذاشته شده و با یکی از نرم افزارهای ایمیج باید این ایمیج بر روی سی دی رایت شود

Guest
    مهمان

پیش فرض Re: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Eset NOD32 و Smart Securi

با سلام
    دیروز یک سیستم قدیمی رو با دسیک نجات یک انتی ویروس پرطرفدار ویروس یابی کردم5 تا ویروس پیدا کرد ولی حتی نتونست تا اخر کارش رو انجام بده و بعد از چک کردن برمیگشت به اول کار...و در این زمان دیسک نجات نود 32 که خودم ساخته بودم رو استفاده کردم واقعا رویمان را سفید کرد و 22 تا ویروس رو گرفت و مشکل را کاملا برطرف کرد و همه اونها رو بدون مشکل دار شدن ویندوز تصحیح و پاک کرد

در ضمن من روی سیستم خودم 3 سال نسخه اسمارت این نرم افزار هست و هنوز حتی یک بار نشده ویروسی مثل اتوران که دوستان میگن نود در مقابلش ضعیف هست بتونه حرفی بزنه بلافاصله بعد از نصب فلش کارش تمومه

به نظرم با سرور اپدیتی که سافت گذر ارائه کرده نود بهترین هست در ایران (البته اینو از روی تعصب یا اینگونه مسائل نمیگم )

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Eset NOD32 و Smart Security

سلام دوستان عزیز من قبلا این دیسک نجات آنتی ویروس نود دانلود کردم الان میخام ازش استفاده کنم ولی خوب خیلی وقته ازش استفاده نکردم ولی یادمه همون موقعه هم میخاستم ازش استفاده کنم یادم میاد تو بوت که میرفت دیگه میموندم من چیکا کنم من اف 12 کامپیوترمو میزنم میره تو بوت الان میخام بدونم کدوم گزینرو باید بزنم تا اسکن کنه اگه میشه دوستان لطف کنن تصویر بزارن راهنمایی کنن ممنون میشم خیلی مهمه سیستم دوستم ویروسی شده من میخام بدونم همه ویروسارو میکشه یا نه بعد از کجا بدونم ویروسارو پاک کرده و ویندوزش دیگه الوده نیست باز خواهشن یکی کمکم کنه ممنون میشم بعد اگه میشه خواهشن این برنامرو از حالت vip خواهشن خارج کنین این دیگه انتی ویروسه خواهشن بزارین همه استفاده کنن ممنونم از سایت بی نظیرتون امیدوارم جوابمو زود بدین ممنون دوستان .

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

:dork:سلام
    من آنتی ویروسESET SysRescue CD Update 6494 2011 09 26 دانلود کردم اما وقتی میخام ازش استفاده کنم اجرا نمیشه اول کپی کردم تو سی دی اجرا نشد.با نرم افزارUNetbootin 4.85
    کپی تو فلش کردم باز هم اجرا نشد صفحه باز شده تو بوت فقط نوشته دیفالت .اتوماتیک هم لود نمیشه مشکل چیست ماله نرم افزاره یا چیزه دیگه؟ لطفا راهنمایی کنید /تشکر
    ضمنا من از لب تاپ دل وین 7 استفاده میکنم

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز خوب معلوم است وقتی که کپی می کنید درون سی دی یا فلش اجرا نمی شود زیرا خاصیت بوتیبل را از دست می دهد!
    برای اینکه قابلیت بوت حفظ شود باید آن را به صورت رایت iso رایت کنید که نرم افزار ultra iso پیشنهاد می شود(البته با نرم افزارهایی از قبیل نرو نیز می شود).

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان من برای رایت فایل iso نرم افزار power iso رو به شما معرفی می کنم خودم دو الی سه سال ازش استفاده می کنم محیطش فارسی هم می شود در کل خوبه

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)