سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 38

موضوع: ESET SysRescue CD

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 8.1 64Bit
    محصول امنیتی
    Qihoo 360
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    159
    اعتبار کاربر
    1

Unhappy چگونگی رایت دیسک نجات

سلام
    من فایل دیسک نجات رو از سافت گذر دانلود کردم بعد از اکسترکت یه فایل فشرده دیگه میده اون رو هم که اکسترکت میکنم سه تا پوشه میده به نامهای EFI - BOOT - SOURCES ویه فایل به نام BOOTMGR خواستم بپرسم کدوم رو باید روی CD رایت کرد ؟ با برنامه نرو باید گزینه Burn image to disk رو انتخاب کرد ؟ برنامه اولترا ایزو رو هم دارم با اون چطور رایت میشه یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم
    ویرایش توسط afshin+ : 24-09-2012 در ساعت 23:08

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin+ نمایش پست ها
    سلام
    من فایل دیسک نجات رو از سافت گذر دانلود کردم بعد از اکسترکت یه فایل فشرده دیگه میده اون رو هم که اکسترکت میکنم سه تا پوشه میده به نامهای EFI - BOOT - SOURCES ویه فایل به نام BOOTMGR خواستم بپرسم کدوم رو باید روی CD رایت کرد ؟ با برنامه نرو باید گزینه Burn image to disk رو انتخاب کرد ؟ برنامه اولترا ایزو رو هم دارم با اون چطور رایت میشه یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم

شما وقتي كه دانلود كرده ايد از حالت فشرد خارج مي كنيد با استفاده از ultra iso رايت كنيد برنامه اجرا كرده F8 بزنيد مسير فايل دانلود انتخاب كنيد و سرعت را

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 8.1 64Bit
    محصول امنیتی
    Qihoo 360
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    159
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    شما وقتي كه دانلود كرده ايد از حالت فشرد خارج مي كنيد با استفاده از ultra iso رايت كنيد برنامه اجرا كرده F8 بزنيد مسير فايل دانلود انتخاب كنيد و سرعت را
    وقتی f8 رو میزنم یه پنجره باز میشه
    1: توی قسمت out put file name باید فایلی رو که دانلود کردم انتخاب کنم بعد توی قسمت out put format قسمت standard iso رو انتخاب کنم درسته ؟

2: فایل دانلودی رو که اکسترکت میکنم یه فایل فشرده دیگه میده باید همین فایل فشرده رو رایت کنم یا نه باید اون رو هم اکسترکت کنم؟

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوست عزیز!
    قسمتی که قرمز کرده‌ام را انجام ندید! یعنی بعد از اینکه ۱ بار فایل دانلود شده را Extract کردین دیگه فایل حاصل که با پسوند iso هست را extract نکنید.
    کافیه فایل Isoیی (ایمیجی) که به دست آمده را با یکی از نرم‌افزار‌های Write بریزید روی CD.
    [درسته که رو سیستم شما این فایل هم آیکنش مانند WinRAR هست و با WinRAR باز می‌شود!! ;) ولی نباید اکسترکت شود.]
    ---------------
    پی نوشت:
    در بعضی موارد دیده شده که افراد فایل Image را به صورت Data روی دیسک رایت می‌کنن که این کار اشتباه هست و دیسک رایت شده دیگه Bootable نیست و فقط حاوی اون فایل ایمیج هست!
    این نکته را در نظر داشته باشید که فایل ایمیج باید از قسمت Image Project رایت شود تا در نهایت دیسک رایت شده حاوی فایل‌ها و خصوصیاتی باشد که فایل ایمیج دارد!
    (پس از رایت؛ هنگامی‌که دیسک را داخل درایوتون می‌ذارید باید حاوی همان فایل‌هایی باشد که فایل ایمیج را با یه درایو مجازی باز می‌کنید.)
    یادتان باشد با کپی اطلاعات داخل فایل Image و رایت آن‌ها بر روی CD یا DVD، دیسک رایت‌شده‌ی حاصل فقط حاوی همان فایل‌های ایمیج خواهد بود ولی دیگر خاصیت بوت نخواهد داشت و نمی‌توان با آن سیستم را راه‌اندازی نمود.
    پس ایمیج را باز (یا اکسترکت) نکرده و فقط خودش را روی دیسک رایت کنید (البته نه به صورت یک Data !)
    امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید.
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 8.1 64Bit
    محصول امنیتی
    Qihoo 360
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    159
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.re.za نمایش پست ها
    دوست عزیز!
    قسمتی که قرمز کرده‌ام را انجام ندید! یعنی بعد از اینکه ۱ بار فایل دانلود شده را extract کردین دیگه فایل حاصل که با پسوند iso هست را extract نکنید.
    کافیه فایل isoیی (ایمیجی) که به دست آمده را با یکی از نرم‌افزار‌های write بریزید روی cd.
    [درسته که رو سیستم شما این فایل هم آیکنش مانند winrar هست و با winrar باز می‌شود!! ;) ولی نباید اکسترکت شود.]
    ---------------
    پی نوشت:
    در بعضی موارد دیده شده که افراد فایل image را به صورت data روی دیسک رایت می‌کنن که این کار اشتباه هست و دیسک رایت شده دیگه bootable نیست و فقط حاوی اون فایل ایمیج هست!
    این نکته را در نظر داشته باشید که فایل ایمیج باید از قسمت image project رایت شود تا در نهایت دیسک رایت شده حاوی فایل‌ها و خصوصیاتی باشد که فایل ایمیج دارد!
    (پس از رایت؛ هنگامی‌که دیسک را داخل درایوتون می‌ذارید باید حاوی همان فایل‌هایی باشد که فایل ایمیج را با یه درایو مجازی باز می‌کنید.)
    یادتان باشد با کپی اطلاعات داخل فایل image و رایت آن‌ها بر روی cd یا dvd، دیسک رایت‌شده‌ی حاصل فقط حاوی همان فایل‌های ایمیج خواهد بود ولی دیگر خاصیت بوت نخواهد داشت و نمی‌توان با آن سیستم را راه‌اندازی نمود.
    پس ایمیج را باز (یا اکسترکت) نکرده و فقط خودش را روی دیسک رایت کنید (البته نه به صورت یک data !)
    امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید.
    سلام
    ممنون از راهنمایی خوبت فقط چطور باید اسکن کرد من سی دی رو که رایت کردم گذاشتم و ری استارت کردم سی دی اجرا شد و یه صفحه سیاه مثل dos باز شد و منتظر فرمان بود باید فرمان خاصی داد یا طور دیگه ای هست اون صفحه رو که بستم ویندوز به صورت عادی بالا اومد

عضو متخصص
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    14,683
    تشکر تشکر شده 
    4,970
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون از راهنمایی خوبت فقط چطور باید اسکن کرد من سی دی رو که رایت کردم گذاشتم و ری استارت کردم سی دی اجرا شد و یه صفحه سیاه مثل dos باز شد و منتظر فرمان بود باید فرمان خاصی داد یا طور دیگه ای هست اون صفحه رو که بستم ویندوز به صورت عادی بالا اومد
    سلام.
    دوست عزیز زمانی که اون صفحه داس(dos) میاد باید منتظر بمونید تا دیسک نجات لود بشه.
    یکمی زمان میبره اما بعدش پنجره آنتی ویروس نود32 ظاهر میشه ، البته باید بازم صبر کنید تا آنتی ویروس یک پیغامی مبتنی بر آپدیت به شما میده که فکر کنم باید همون گزینه ی اول رو انتخاب کنید.
    **آموزش تصويري فعال سازي ويندوز 8 از طريق اسکايپ**

میبینی چی به روزم عشق آورد ،،، منی که گرگ بارون دیده بودم
    تموم لحظه های این عذابـو ،،، از آشوب نگات فهمیده بودم

8. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما N!MA برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,485
    اعتبار کاربر
    1

با تشکر من امروز دیسک نود رو دانلود کردم و طبق راهنمایی های دوستان گرامی و عزیز روی سی دی با نرو قسمت ایمیج پروجکت کپی . رایت کردم و بعد از انتخاب سی دی رام و مثل نصب ویندوز اجرا کردم و برنامه نود 32 اجرا شد خواستم اول از تمام عزیزان تشکر کنم و بعد باید دستی سیستم را اسکن کنم ؟ ممنون
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    711
    تشکر تشکر شده 
    32
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sroosh88 نمایش پست ها
    با تشکر من امروز دیسک نود رو دانلود کردم و طبق راهنمایی های دوستان گرامی و عزیز روی سی دی با نرو قسمت ایمیج پروجکت کپی . رایت کردم و بعد از انتخاب سی دی رام و مثل نصب ویندوز اجرا کردم و برنامه نود 32 اجرا شد خواستم اول از تمام عزیزان تشکر کنم و بعد باید دستی سیستم را اسکن کنم ؟ ممنون
    بله ، وقتی که دیسک نجات بالا اومد ، محیط برنامه و گرافیکی باز میشود و در قسمت اسکن ، برای روی custom scan کلیک کنید و درایور هایی رو که فکر میکنید نیاز به اسکن داردر را اسکن کنید.

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما tahmasbi75 برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,485
    اعتبار کاربر
    1

ایا اپدیت هم میشود انلاین یا افلاین مثل نسخه اصلی نرم افزار
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,265
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sroosh88 نمایش پست ها
    ایا اپدیت هم میشود انلاین یا افلاین مثل نسخه اصلی نرم افزار
    دوست عزیز

فکر می کنم به دلیل شناسایی نشدن کارت شبکه در محیط بوت و شناسایی نشدن مودم و ... و احتمالا موجود نبودن قابلیت آپدیت نسخه بوت امکان آپدیت سی دی بوت در هیچ شرایطی امکان پذیر نباشد.

14. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)