سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 104 اولیناولین 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 1037

موضوع: مباحث Eset NOD32 و Smart Security

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Eset NOD32 و Smart Security

سوال در مورد نسخه 5 .ممنون میشم جواب بدید
    ویروس های فلاش مموری رو در صورت پیدا کردن میتونه پاک کنه ؟ (تو نسخه 4 بیچارم کرد)
    در تست 6 هزار ویروس که تو سایت سافتگذر هم هست ویروس هارو اکستراکت کنید . ببینید به علت حجم زیاد ویروس ها و تعداد زیاد آنها ویروس از دستش در نمیره ؟ (نسخه 4 در میرفت مجبور بودم سیستم رو اسکن کامل کنم تا پاک کنه)
    توجه داشته باشید نمیخوام از نود بد بگم . فقط خودم نمیخوام دوباره نصبش کنم

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز شما برای ضعیف عمل کردن آواست مدرکی دارید؟
    یادم هست چندی پیش خود شما سایت ایران ست آپ را به من معرفی کردید.یکسری به آنجا بزنید و نتایجی را که این سایت با بررسی چند آنتی ویروس مطرح انجام داده را ببینید و سپس نظر بدید.
    ضمنا هم من و هم دوستان در تایپیکهای مختلفی برنامه و سایتهای زیادی را برای تست آنتی ویروس و فایروال معرفی نمودند.بد نیست هم نود و هم چند مورد دیگر و به خصوص آواست را با آنها تست و مقایسه کنید.
    دوست عزیز همانطور که گفتم منفعت یا ضرری از انتخاب کاربران به من و دیگران نمیرسه وانگهی نه با کسی خصومتی داریم نه لجبازی و قصدمان کمک و راهنمایی است.اگر بتونید فایروال ویندوز 7 و فایروال نود را به صورت جداگانه تست کنید متوجه میشوید که امتیاز فایروال ویندوز که همه میگن ضعیفه از نود بیشتر خواهد شد.
    پس وقتی اینچنین است چرا از فایروال ویندوز در کنار آنتی ویروس شید که بسیار بسیار قدرتمندتر از نود است استفاده نکنید؟
    ببینم مگر نه اینست که هدف اصلی از استفاده یک آنتی ویروس حفظ امنیت سیستم و اطلاعات است؟پس جز امنیت نباید چیز دیگری در انتخاب دخیل باشد حتی اگر یک نام گمنام این امنیت را برای شما به ارمغان آورد باید ازش استقبال کنید.
    و اما نود که امروزه درصد زیادی دارند از نقاط ضعف آن یاد میکنند و همینطور هم به تعداد این افراد اضافه میشود واقعا سیر نزولی را میپیماید و اغلب کاربرانی که آشنایی اندکی از اینگونه نرم افزارها دارند در پی یافتن جایگزین مناسبی برای این نرم افزار هستند و حاضر نیستند امنیت سیستم و اطلاعاتشان را به این نرم افزار بسپارند.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1359' pid='14731' dateline='1321518746
    سلام
    انهایی میگن نود32 نسخه 5 ضعیفه
    مدرک رو کن بدون مدرک نظر دادن کار خوبی نیست یه نمونه بیار که نشان بده نود ضعیف است تو همین تاپیکی که الان شما هستین بیشتر تست ها را نود خیلی خوب عمل کرده حتی بهتر از اوست وکسپراسکی هیچ مدرکی وجود نداره که بگه نود32 در شناسای ویروس ها ضعیف عمل میکنه من نتایج این تست شناسایی ویروس در انجمن خیلی جا ها دیدم تایپک رو دیدم که تقریبا نود 32 این ویروسهای کاربران رو بهتر شناسایی کرده ولی چرا همه میگن نود32 در شناسایی ویروس خوب نیست من نمی دانم امروز سند ومدرک حرف اول را می زند اقای
    ahmadkhalaj
    اگه سند داری سند بیاور نسخه 5 ایست اسمارت ضعیف است وگرنه حرف بدون سند که دوستان می گویند نود32 ضعیف است معنی نداره نود32 اکثر ویروس ها را شناسایی کرده برخی بدون سند می گویند نود32 ضعیف است نسخه 5 ان بسیرا قدرتمند تر از اوست -خیلی از محصولات است اوست در تست ها ویروس های خیلی جاها کم اورده است
    آقای محترم تعدادی از کاربران این سایت کاربران عادی نیستند.وقتی تعداد زیادی بر این باورن که این برنامه ضعیف و غیر قابل اعتماد است شما با بیان این صحبتها دارید به این افراد بی احترامی میکنید.شما از هر آنتی ویروسی که دوست دارید میتونید استفاده کنید.اصلا نود خیلی خوب و عالی هست.شما چرا خودتونو زدید به اون راه.من تعمیرکار کامپیوتر هستم و ده سال است به این شغل مشغولم.صرفا به خاطر بعضی مسائل از جمله آپدیت از طریق سایتهای مختلف گیر ندادن به کیجن و آلوده شدن سریع دستگاه و مراجعه مجدد مشتری و پرداخت هزینه مجدد برای نصب ویندوز و آپدیتهای نود بسیاری از همکاران بنده این آنتی ویروس را تبلیغ و روی دستگاه مشتریان خود نصب کردن.دوست عزیز یکی از همکاران بنده طی سال گذشته و فقط از طریق این آنتی ویروس به طور میانگین ماهی یک میلیون درآمد کسب کرد.هیچوقت از خودتان نپرسیدید چرا اینهمه تبلیغ آنهم از سوی سرویس کاران در مورد این آنتی ویروس هست تا جاییکه یکی دیگر از همکاران بنده آنتی ویروسهای نورتون واز این قبیل را از روی دستگاه مشتریان پاک میکردند و به اسم اینکه آنها ضعیفند و نود قوی است برایشان نود نصب میکردند تا مشتری خیلی زود برگرده تا بتونن هزینه مجدد ازشون بگیرن.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    اولا بنده راجب نسخه 5 صحبت می کنم نه نسخه 4 شما می گویید نود32 ضعیفه سند ارایه بدیدبا عکس ویروسی را نود32 نتوانست شناسایی کند وقتی برخی ها مثل شما بدون اریاه سند می گویند نود32 ضعیف است یا تنظیماتش را بلد نیستند می گویند نود ضعیف است اولا نسخه5 نود32 فایروال خیلی قدرتمند تری دارد نسبت به نسخه 4 دوما در تست هی دانلود تروجان سافت گذر وسافت 98 نود32 بسیار قویتر از انتی ویروس های دیگر نشان داده است نود32 اگه بد بود 2 بار در سال 2006 و 2007 بهترین انتی ویروس جهان شد در سال 2009 سوم شد توی تامی تست ها عناوین خوبی کسب کرده است اوست غیر از سرعت اسکن ایادر عملکرد سالانه توانست مقام اول را کسب کند خیر رپیر افتضاح وضعف در پاک کردن ویروس واسیب رساندن به فایل های سیستمی ویندوز همه از معایبش است ان 6000 هزار ویروس هم ویروس های قدیمی داس است خیلی مهم نیست

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: تنظیمات ESET Smart Security 4.2.64.12

نقل قول نوشته اصلی توسط bazras2008' pid='84' dateline='1289057184
    سلام دوستان
    من وقتی به اینترنت وصل می شم وآنتی ویروس فعاله سرعتم کمه اما وقتی غیرفعالش می کنم سرعت میره بالا درضمن من آپدیت کردنو غیرفعال کردم پس دلیل کاهش سرعت اینترنت چیه؟
    آنتی ویرسمم Eset smart security هست
    دوست عزیز در Eset smart security قسمتی وجود داره که تمام پروسه هایی که دارن از اینترنت اسفاده میکنن رو نشون میده . همونجا میتونی پروسه هایی رو که نمیخوای به اینترنت وصل باشه رو Deny کنی

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز اولا که آماری که ارایه دادید مربوط به سال 2006 است الان روزهای پایانی سال 2011 هست.در ثانی شما گویا مغرضانه میخواهید نسبت به این داستان برخورد کنید چرا که آواست نیز در بسیاری از آزمونها دارای رتبه میباشد.بهتره کمی تحقیق کنید.
    من در خصوص نسخه خاصی از نود صحبت نمیکنم و به طور کل و با یک جمع بندی میگم که برند ضعیفی شده.با چند تا ویروس بالا و پایین کردن نمیشود گفت این خوب است یا بد است.دوست عزیزبه جای این حرفها و تکیه به نتایج قدیمی دستی بالا کن و اگر این آنتی ویروس را روی سیستمت نصب داری با همون برنامه تست فایروال و یا از طزیق سایت تست فایروال یک تستی انجام بده و نتایج آنرا با بقیه مقایسه کن.

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1359' pid='14752' dateline='1321531819
    ان 6000 هزار ویروس هم ویروس های قدیمی داس است خیلی مهم نیست
    به قدیم جدید بودنش کاری نیست . میخواستم بدونم تو این نسخه هم در میره یا نه . (محافظ فایلش نسبت به نسخه قبل فرق کرده یا نه)

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

[align=JUSTIFY]دوستان در قسمتی فرمودند ناد32 دورانی خیلی خوب بود و این دوران مربوط می شود به ورژن 2 این انتی ویروس که واقعا می توان گفت شاهکار بود من خودم با این انتی ویروس به مدت یک سال ویندوزم رو عوض نکردن چون مشکلی از لحاظ ویروسی شدن نداشتم اما ناد 32 در نسخه 3 و4 خیلی خراب کرد که کمتر کسی که با انتی ویروس های دیگر کار کرده باشه رغبت می کنه که دوباره به سمت ناد32 برگردد .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid13' pid='14776' dateline='1321554101
    [align=JUSTIFY]دوستان در قسمتی فرمودند ناد32 دورانی خیلی خوب بود و این دوران مربوط می شود به ورژن 2 این انتی ویروس که واقعا می توان گفت شاهکار بود من خودم با این انتی ویروس به مدت یک سال ویندوزم رو عوض نکردن چون مشکلی از لحاظ ویروسی شدن نداشتم اما ناد 32 در نسخه 3 و4 خیلی خراب کرد که کمتر کسی که با انتی ویروس های دیگر کار کرده باشه رغبت می کنه که دوباره به سمت ناد32 برگردد .
    با نظر شما کاملا موافقم.
    هر برنامه نرم افزاری به خصوص در مبحث امنیت یک دوران شکوفایی داره و یک دوره افول.این میزان البته در بین برنامه های مختلف متفاوت است.نود در ابتدای راه خوب شروع کرد.البته در آن زمان تنوع نرم افزاری و حتی برنامه های مخرب مثل امروز تکامل یافته نبود.
    معمولا در بین نرم افزارهای امنیتی یکی از نقاط قوت و امتیازات اینگونه برنامه ها قدمت و تعداد کاربران آن میباشد.اگر کمی در اینترنت جستجو کنید متوجه میشوید که نورتون قدیمیترین شرکت در دنیای امنیت و یکی از ثروتمندترین شرکتها میباشد که در حال حاضر بیشترین تعداد کاربر را به خود اختصاص داده که این خود یک امتیاز ثبت برای این شرکت است.تعدد تعداد کاربران برای برنامه های امنیتی این نتیجه را دارد که این برنامه در نقاط مختلفی از دنیا و بروی سیستمهای مختلف نصب میباشد و با تبادل اطلاعاتی که با سرور مرکزی هر برنامه بر قرار میکند باعث شده تا بانک اطلاعاتی بسیار غنی از ویروسها در اختیار ایین شرکت باشد که پیامد آن قدرت این برنامه را سبب شده.
    مطلب دیگر که شاید توجه ای به آن نمیشود اینست که معمولا دیتا بیس یک آنتی ویروس خوب و قوی اجازه فعالیت یک آنتی ویروس دیگر را در یک سیستم نمیدهد و چنانچه در روی یک سیستم بتوان ترکیبی از دو آنتی ویروس را قرار داد دلیل بی توجهی اینگونه برنامه ها میباشد.از اینرو همانگونه که میدانید شید از ترکیب دو آنتی ویروس نود و اویرا ساخته شده.البته این ترکیب باعث قدرت شید شده اما آیا تا به حال کسی به این فکر نیافتاده که چرا شید از ترکیب کسپر و نورتون و یا آواست و بیت دیفندر شید را نساخت؟
    این مطلب دلیلی است بر اینکه نود به عنوان یک آنتی ویروس دارای دقت و حساسیت بالایی نمیباشد.
    دوستان عزیز اینکه کاربران اینترنت از چه برنامه ای استفاده کنند به حال ما و بقیه فرقی نمیکند هدف ما در اینگونه محافل تبادل اطلاعات و تجربیات کاربران و استفاده از معلومات یکدیگر برای بالا بردن معلومات شخصی و حفظ اطلاعات شخصی و امنیت سیستم رایانه میباشد.
    اگر برنامه ای نقد میشود و نقاط ضعف و قوت آن مورد بررسی قرار میگیرد بخاطر رسیدن به یک محصول مناسب برای استفاده همگان میباشد.اینجا ما برای تبلیغ مطلبی را نمیگوییم و بابت نقد به ما جایزه نمیدهند.
    پس لطفا ضمن رعایت حقوق افراد و حفظ حریم شخصی دیگران و احترام به یکدیگر سعی کنید چیزی یاد بگیرید و یاد بدهید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوستان و کاربران محترم سافت گذر
    طی این چند روز بنده چند پیام خصوصی دریافت کردم که لازم دانستم در این تایپیک و تایپیکهای مرتبط در موردش پاسخگو باشم تا چنانچه سوء تفاهمی در اذهان کاربران دیگر هم پیش آمده مرتفع گردد.
    نه تنها در این سایت و در این انجمن بلکه در تمام انجمنها و سایتهایی که در زمینه رایانه مشغول فعالیت هستند کسی قصد تبلیغ در مورد محصول خاصی را نداشته و ندارد و چنانچه محصولی در تمام زوایا مورد نقد و برررسی قرار میگیرد و بعضا از آن تعریف میشود هدف توصیه برای استفاده کردن کاربران و بهره مندی از مزایای استفاده از آن است و هیچگونه تبلیغی در این راستا هدف نیست.ما نه تولید کننده و نه فروشنده این محصولات هستیم و از این بابت ریالی عایدمان نمیشود و در صورت رضایت دوستان تنها دعای آنها برایمان میماند.
    همانطور که ملاحظه نمودید بنده در چندین پست اخیر در تایپیکهای مربوط به نود 32 و شید عنوان نمودم که نود به نسبت برنامه های مشابه ضعیف است و چنانچه کاربران خاصی به این برنامه و البته به امنیت سیستم خود علاقه مند هستند میتوانند از آنتی ویروس ایرانی شید استفاده کنند تا اولا به طور همزمان از ترکیب نود و اویرا که پایه اصلی آنتی ویروس شید هستند استفاده نمایند و در آن واحد با هزینه بسیار اندک صاحب یک برنامه اورجینال شوند و همچنین از سازنده آن که یک ایرانی است حمایت کنند.
    بنده هنوز هم اعتقاد دارم نود به نسبت بسیاری از برندهای مشابه ضعیف است و پیشنهادم برای شید هم به خاطر قدرت این برنامه و حمایت از یک هموطن به قوت خود باقی است.

صفحه 3 از 104 اولیناولین 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)