سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 104 اولیناولین 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 1037

موضوع: مباحث Eset NOD32 و Smart Security

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Eset NOD32 و Smart Security

نقل قول نوشته اصلی توسط Kernel' pid='14485' dateline='1321195862
    دوستان عزیز کسی اطلاع از زمان ارائه نسخه بیزنس این آنتی ویروس دارد؟
    درود
    فکر میکنم نهایتا تا ماه اول سال 2012 نسخه تجاری منتشر بشه
    سادگی نهایت پیچیدگی است!! استیو جابز

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

[align=JUSTIFY]همانطور که دوست عزیز majid-1359 گفتن بهتر است انتی ویروس ناد 32 رو با نرم افزار کمکی استفاده کنید زیرا خود انتی ویروس در شناسایی تروجان خوب عمل نمی کند و این که با این برنامه کمکی در حد کسپر عمل می کند بعید می بینم .

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1359' pid='14651' dateline='1321451578
    سلام
    اولا که ضد ویروس ایرانی شید یک محصول کاملا دزدیده شده است یک محصول بسیار ضعیف هیچ کنترلی بر سیستم کاربر ندارد

شما

ESET SMART SECURITY 5.0.94 + Malwarebytes' Anti-Malware 1.51.2.1300 Final

ترکیب این دو باعث میشه هیچ وقت سیستم ویروسی نشود دیتابیش در حد کسپراسکی است بسیار قدرتمند است 99 درصد بدافزار ها را می شناسد
    مجید عزیز

منظور شما از دزدیده شده چیست . میدونی اگه شید بخواد با نود32 و آویرا قرارداد ببنده این دو شرکت به خاطر تحریمات حاضر به همکاری نیستند ؟ یه جورایی اونا اعلام جنگ کردن.(درست نیست محصولی که یه هموطن ساخته رو اینجوری بکوبی)
    میشه ثابت کنی در چه زمینه ای ضعیف است و کنترلی بر سیستم کاربر ندارد ؟!! تا ما هم به این موضوع پی ببریم آنتی ویروس دیگه ای انتخاب کنیم.

[b]ESET SMART SECURITY 5.0.94 به تنهایی دیتابیس کسپر رو داره یا در کناره Malwarebytes' Anti-Malware 1.51.2.1300 Final میشه کسپر (اینجارو درست متوجه نشدم)؟

حذف لینک نرم افزارهای سایت

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    منوظر بنده دیتابیسش است خیلی قدرتمند است بخصوص دز شناسایی تروجان ومالوار هر چی باهاش تست کردم گرفته اش از لحاظ ابزار خیر بپای کسپر نمی رسه از لحاظ شناسایی وترکیب اب نود32 خیلی قدرتمند است می تواند سپر خوبی باشد

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

مگه ورژن دیتابیس تو نسخه 4 و 5 بعد از آپدیت کردن یکی نمیشه ؟
    فکر نکنم تو دیتابیس فرقی با نسخه 4 داشته باشه(چون ورژن دیتابیس و تاریخ یکیه) ؟ فکر نمیکنید فقط نرم افزاری تقویت شده(چون نسخه 4 واقعا نا امیدم کرد دارم اینو میگم) ؟
    اشتباه میکنم ؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1359' pid='14663' dateline='1321456597
    سلام
    منوظر بنده دیتابیسش است خیلی قدرتمند است بخصوص دز شناسایی تروجان ومالوار هر چی باهاش تست کردم گرفته اش از لحاظ ابزار خیر بپای کسپر نمی رسه از لحاظ شناسایی وترکیب اب نود32 خیلی قدرتمند است می تواند سپر خوبی باشد
    دوست عزیز بنده ده سال در کار کامپیوتر هستم و تا به امروز با سیستمهای زیادی برخورد داشتم.
    آنتی ویروس نود واقعا در هر زمینه ضعیف است و علت محبوبیت آن در ایران پشتیبانی سایتهای مختلف از آپدیتها و کاربری ساده و از همه مهمتر گیر ندادن به کرک و کیجنهایست که بیشتر مورد استفاده ما ایرانیان است و هیچ مزیت دیگری نسبت به برنامه های مشابه دیگر ندارد.
    و اما در مورد شید/درست نیست با توجه به مسائل سیاسی که برایمان درست کرده اند از فردی که با ابتکار موفق به طراحی و ساخت این مجموعه شده اینطور زشت و ناپسند برخورد کنیم و ندانسته تهمت بزنیم.حقیقتا در ورته آنتی ویروس این برنامه از نظر قدرت بی همتاست و کم نظیر.لطفا احساسی با موضوعات برخورد نکنید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

قیمتی که برای استفاده از آنتی ویروس شید برای یکسال تعیین شده با توجه به نوع برنامه و کیفیت آن بسیار بسیار ناچیز است.من به دوستان عزیزی که از نود استفاده میکنند پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه فایروال ویندوز بسیار قدرتمندتر از نود است و صرفا جهت داشتن آنتی ویروس از شید استفاده کنند.چون با دارا بودن ترکیب نود و اویرا نقاط ضعف یکدیگر را پوشش دادنه و ترکیب پر قدرتی را به وجود آوردند.
    در ضمن باین ترتیب از یک محصول ایرانی هم حمایت کردید و انگیزه پیشرفت و توسعه را در کادر شید بوجود آوردید.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj' pid='14694' dateline='1321471416
    قیمتی که برای استفاده از آنتی ویروس شید برای یکسال تعیین شده با توجه به نوع برنامه و کیفیت آن بسیار بسیار ناچیز است.من به دوستان عزیزی که از نود استفاده میکنند پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه فایروال ویندوز بسیار قدرتمندتر از نود است و صرفا جهت داشتن آنتی ویروس از شید استفاده کنند.چون با دارا بودن ترکیب نود و اویرا نقاط ضعف یکدیگر را پوشش دادنه و ترکیب پر قدرتی را به وجود آوردند.
    در ضمن باین ترتیب از یک محصول ایرانی هم همایت کردید و انگیزه پیشرفت و توسعه را در کادر شید بوجود آوردید.
    بله من هم با دوستمون موافقم شید آنتی ویروس کم هزینه قوی و از همه مهمتر ساخت دست یک هموطن یک ایرنی است ما باید افتخار کنیم
    منم پیشنهاد میکنم کسانی که از نود استفاده می کنند کوچ کنند به شید و از شر یوزر و پسورد هم خلاص بشن.
    سادگی نهایت پیچیدگی است!! استیو جابز

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

[align=JUSTIFY]دوستان با مهاجرت به شید هم می توانید هم زمان از دو موتور انتی ویروس اویرا و ناد 32 برخودار شوید و هم به راحتی انتی ویروس خود را اپدیت کنید و از همه مهمتر از یک محصول داخلی حمایت کردید و باعث دلگرمی تیم سازنده و تلاش انها برای ارایه محصول بهتر که همان اینترنت سکوریتی است شود.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    انهایی میگن نود32 نسخه 5 ضعیفه
    مدرک رو کن بدون مدرک نظر دادن کار خوبی نیست یه نمونه بیار که نشان بده نود ضعیف است تو همین تاپیکی که الان شما هستین بیشتر تست ها را نود خیلی خوب عمل کرده حتی بهتر از اوست وکسپراسکی هیچ مدرکی وجود نداره که بگه نود32 در شناسای ویروس ها ضعیف عمل میکنه من نتایج این تست شناسایی ویروس در انجمن خیلی جا ها دیدم تایپک رو دیدم که تقریبا نود 32 این ویروسهای کاربران رو بهتر شناسایی کرده ولی چرا همه میگن نود32 در شناسایی ویروس خوب نیست من نمی دانم امروز سند ومدرک حرف اول را می زند اقای
    ahmadkhalaj
    اگه سند داری سند بیاور نسخه 5 ایست اسمارت ضعیف است وگرنه حرف بدون سند که دوستان می گویند نود32 ضعیف است معنی نداره نود32 اکثر ویروس ها را شناسایی کرده برخی بدون سند می گویند نود32 ضعیف است نسخه 5 ان بسیرا قدرتمند تر از اوست -خیلی از محصولات است اوست در تست ها ویروس های خیلی جاها کم اورده است

صفحه 2 از 104 اولیناولین 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)