سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: هنگ کردن نسخه جدید Endpoint Security 5.0.2265.0

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

Icon28 هنگ کردن نسخه جدید Endpoint Security 5.0.2265.0

سلام خدمت سروران گرامی این نسخه را روی سیستمم نصب کردم کارایی لازم نداره. من انواع نسخه های نود 32 را قبلا استفاده کرده بودم اما مشکلاتی که این یکی داره واقعا برای من جای تعجب داره. بعد از نصب و اپدیت یک ساعت بیشتر کار نکرده بود که کلاً قاطی کرد برنامه قفل کرد و عملا قاددر به هیچ کاری نشدم. فایروالش هم خاموش و استفاده از فایروال خود ویندوز هم غیر ممکن شد.بدتر از همه اینکه 300 تایی فایل هم قرنطینه شده حالا موندم که با حذف برنامه تکلیف این فایلها چی میشه این هم متن خطاهاش:
    maximum protection is not ensured.
    your license has expired.
    you can upgrade the program to the version.
    لطفا راهنمایی کنید چه جوری برنامه را حذف کنم که آسیبی به برنامه های دیگر سیستم وارد نشه
    با تشکر

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط karim46 نمایش پست ها
    سلام خدمت سروران گرامی این نسخه را روی سیستمم نصب کردم کارایی لازم نداره. من انواع نسخه های نود 32 را قبلا استفاده کرده بودم اما مشکلاتی که این یکی داره واقعا برای من جای تعجب داره. بعد از نصب و اپدیت یک ساعت بیشتر کار نکرده بود که کلاً قاطی کرد برنامه قفل کرد و عملا قاددر به هیچ کاری نشدم. فایروالش هم خاموش و استفاده از فایروال خود ویندوز هم غیر ممکن شد.بدتر از همه اینکه 300 تایی فایل هم قرنطینه شده حالا موندم که با حذف برنامه تکلیف این فایلها چی میشه این هم متن خطاهاش:
    maximum protection is not ensured.
    your license has expired.
    you can upgrade the program to the version.
    لطفا راهنمایی کنید چه جوری برنامه را حذف کنم که آسیبی به برنامه های دیگر سیستم وارد نشه
    با تشکر
    دوست عزیز

اصولا نباید نرم افزار آنتی ویروس هنگ کند مگر این که یا سخت افزار شما پایین باشد و یا ویندوز مشکل داشته باشد یا خود نرم افزار دستکاری شده باشد به هر حال :

معنی اون پیام ها هم اینه که سیستم شما در بالاترین درجه حفاظت نمی شود چون اعتبار لایسنس آنتی ویروس شما به اتمام رسیده است (احتمالا منظور این است که اعتبار سریال مورد نظر به اتمام رسیده و باید با سریال جدید جایگزین شود)

پیام سوم هم به نظر می رسد ناقص است اما احتمالا به این معنی هستش که نسخه جدیدی از نرم افزار مربوطه موجود است و می توانید آن را آپگرید یا همان نسخه جدید رو دانلود و نصب نمایید.

در کل حذف آنتی ویروس همانند حذف بقیه نرم افزارها می باشد مگر در شرایط خاص که معمولا در این حالات هم (حذف نشدن به حالت عادی) خود سازنده آنتی ویروس نرم افزاری اختصاصی رو برای حذف آنتی ویروس ارایه می دهد. (با جستجو در اینترنت می توانید به راحتی پیدا کنید)

موفق باشد.

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)