سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: مشکل انبلاک کردن سافت گذر 9 smart security

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل انبلاک کردن سافت گذر 9 smart security

سلام دوستان همونطور که میدونید شکل و شمایل تنظیمات در ورژن 9 یکمی تغییر کرده من تو این ورژن سافت گذر رو که تو لیست قرار میدم خیلی عجیبه اول انبلاک میشه بعد یکساعت دوباره بلاک میشه.... ی روز دوباره انبلاکه فرداش بلاک میکنه.... کلا دلبخواهی عمل میکنه:))) نمیدونم مشکل چیه؟ میشه راهنمایی کنن دوستانی که این ورژن رو نصب کردن؟
    هرگاه با در بسته ای روبرو شدی که قفل بزرگی به ان زده شده نا امید نشو چون اگه قراربود اون در باز نشه جاش دیوار میساختن

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Sir.iman برای ارسال این پست سودمند:

اخراج شده
    محصول امنیتی
    TrendMicro
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    141
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.iman نمایش پست ها
    سلام دوستان همونطور که میدونید شکل و شمایل تنظیمات در ورژن 9 یکمی تغییر کرده من تو این ورژن سافت گذر رو که تو لیست قرار میدم خیلی عجیبه اول انبلاک میشه بعد یکساعت دوباره بلاک میشه.... ی روز دوباره انبلاکه فرداش بلاک میکنه.... کلا دلبخواهی عمل میکنه:))) نمیدونم مشکل چیه؟ میشه راهنمایی کنن دوستانی که این ورژن رو نصب کردن؟
    شاید مشکل داره نرم افزارش .

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما سکیوریتی نمایش پست ها
    وقتی سافت گذر دستور العمل نود32 رو اجرا کرده ولی باز اون شرکت به تعهدش عمل نکرده چرا باید به کاربرهاش سرویس بده ؟؟؟؟ کاربرهاش حتمآ ضد ویروسش رو میخرن . خوب برن از همون شرکتا سرویس بگیرن .

به نظرم سافت گذر خوبه تلاش کنه با شرکتهای معتبر و متعهد همکاری داشته باشه و انرژیش رو برای شرکتهای کوچیکو نامعتبر و غیر متعهد تلف نکنه .
    حالت خوبه داداش؟؟ این چه ربطی داشت اخه؟
    هرگاه با در بسته ای روبرو شدی که قفل بزرگی به ان زده شده نا امید نشو چون اگه قراربود اون در باز نشه جاش دیوار میساختن

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Sir.iman برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

سلام.
    من ورژن 7 استفاده می کنم. نمی دونم این راه حلی که دوستان گفتند برای نسخه ی 9هم کاربرد داره يا خیر.ولی محض امتحان اگر قبلا امتحان نکردید:
    کش موزیلا رو جزو استثناء های نود قرار بدید ببینید چطور می شه.

sent from my Nokia1100 using tapatalk

رم -------------- مرورگرکروم

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما سکیوریتی نمایش پست ها
    وقتی سافت گذر دستور العمل نود32 رو اجرا کرده ولی باز اون شرکت به تعهدش عمل نکرده چرا باید به کاربرهاش سرویس بده ؟؟؟؟ کاربرهاش حتمآ ضد ویروسش رو میخرن . خوب برن از همون شرکتا سرویس بگیرن .

به نظرم سافت گذر خوبه تلاش کنه با شرکتهای معتبر و متعهد همکاری داشته باشه و انرژیش رو برای شرکتهای کوچیکو نامعتبر و غیر متعهد تلف نکنه .
    شما لطفا پست های حاشیه دارتون رو در تاپیک های حاشیه دار مطرح کنید.این پست شما کوچکترین ربطی به پستی که نقل قول گرفتید نداره.
    سافت گذر هم مکان پیشنهاداتش جای دیگریست.

9. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    سلام.
    من ورژن 7 استفاده می کنم. نمی دونم این راه حلی که دوستان گفتند برای نسخه ی 9هم کاربرد داره يا خیر.ولی محض امتحان اگر قبلا امتحان نکردید:
    کش موزیلا رو جزو استثناء های نود قرار بدید ببینید چطور می شه.

من تو ورژن های قبل هیچ مشکلی نداشتم ... با این ورژن مشکل دارم... میشه بگید چه جوری باید کش موزیلا رو تو استثناها بزارم؟

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Sir.iman برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

من تو ورژن های قبل هیچ مشکلی نداشتم ... با این ورژن مشکل دارم... میشه بگید چه جوری باید کش موزیلا رو تو استثناها بزارم؟
    برای من توی نسخه ی 7 بعد از یک آپدیت این مشکل شروع شد. به هر حال. توی ادرس بار موزیلا بزنید: about:cache
    توی تبی که باز میشه قسمت disk جلوی عبارتStorage disk locationآدرس کش موزیلا نوشته شده. آدرس رو کپی کنید از موزیلا خارج بشید و بعد در قسمت استثناء های نود توی فیلد آدرس اون رو past کنید و پنجره رو اوکی کنید و سیستم رو ری استارت.بعد از ری استارت توی نود چک کنید آدرس ذخیره شده باشه.
    این تاپیک فکر کنم بهتر از من گفته باشه.
    ویرایش: لطفا نتیجه رو هرچه که بود اعلام کنید. با تشکر

13. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

برای من توی نسخه ی 7 بعد از یک آپدیت این مشکل شروع شد. به هر حال. توی ادرس بار موزیلا بزنید: about:cache
    توی تبی که باز میشه قسمت disk جلوی عبارتStorage disk locationآدرس کش موزیلا نوشته شده. آدرس رو کپی کنید از موزیلا خارج بشید و بعد در قسمت استثناء های نود توی فیلد آدرس اون رو past کنید و پنجره رو اوکی کنید و سیستم رو ری استارت.بعد از ری استارت توی نود چک کنید آدرس ذخیره شده باشه.
    این تاپیک فکر کنم بهتر از من گفته باشه.
    ویرایش: لطفا نتیجه رو هرچه که بود اعلام کنید. با تشکر
    ممنون از راهنماییت
    این کارو انجام داد از بلاک بودن خارج میشه ولی به طور مکرر نوتیفیکیشن بلاک بودن رو میده... البته من مشکلم سایت خود سافت گذره نه انجمن... انجمن رو که هر بلایی بگی سرش اوردم ولی باز پیغام میده... دیگه بیخیالش شدم... ولی خود سایت سافت گذر رو چون نوار ابزارش رو نصب دارم روی مرورگر همیشه پیغام میده که اعصاب خرد کنه.... فک کنم باید disable notification کنم تا از شر پیغاما خلاص بشم
    من تو ورژن های قبل با انجمن مشکل داشتم ولی با خود سایت وقتی تو لیست قرار میدادم دیگه مشکلی نداشتم... حدس میزنم تو نسخه 9 eset کاری کرده که سایتای بلاکش رو حتی اگه اعتماد سازیم کنی بازم بلاک کنه ... شایدم باگ باشه نمیدونم

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Sir.iman برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از راهنماییت
    این کارو انجام داد از بلاک بودن خارج میشه ولی به طور مکرر نوتیفیکیشن بلاک بودن رو میده... البته من مشکلم سایت خود سافت گذره نه انجمن... انجمن رو که هر بلایی بگی سرش اوردم ولی باز پیغام میده... دیگه بیخیالش شدم... ولی خود سایت سافت گذر رو چون نوار ابزارش رو نصب دارم روی مرورگر همیشه پیغام میده که اعصاب خرد کنه.... فک کنم باید disable notification کنم تا از شر پیغاما خلاص بشم
    من تو ورژن های قبل با انجمن مشکل داشتم ولی با خود سایت وقتی تو لیست قرار میدادم دیگه مشکلی نداشتم... حدس میزنم تو نسخه 9 eset کاری کرده که سایتای بلاکش رو حتی اگه اعتماد سازیم کنی بازم بلاک کنه ... شایدم باگ باشه نمیدونم
    سلام
    الان سه چهار روزی هست که نسخه ی 9 نود رو نصب کردم وبعد از ایمن سازی نه با انجمن مشکلی داشته تا الان نه با سایت. نوار ابزار سایت رو هم رو موزیلا دارم.
    حالا نمی دونم چطور هست که برای شما مشکل سازه. غیر از موزیلا با کروم هم همینطوره؟ می خواهید محض امتحان یک بار کش موزیلا رو پاک کنید. سیستم رو ری استارت کنید و قبل از اینکه موزیلا و سایت رو باز کنید یک بار دیگه کش موزیلا رو به نود ایمن سازی کنید ببینید تاثیری داره براتون یا نه.
    موفق باشید.

17. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    الان سه چهار روزی هست که نسخه ی 9 نود رو نصب کردم وبعد از ایمن سازی نه با انجمن مشکلی داشته تا الان نه با سایت. نوار ابزار سایت رو هم رو موزیلا دارم.
    حالا نمی دونم چطور هست که برای شما مشکل سازه. غیر از موزیلا با کروم هم همینطوره؟ می خواهید محض امتحان یک بار کش موزیلا رو پاک کنید. سیستم رو ری استارت کنید و قبل از اینکه موزیلا و سایت رو باز کنید یک بار دیگه کش موزیلا رو به نود ایمن سازی کنید ببینید تاثیری داره براتون یا نه.
    موفق باشید.
    امروز یهو به ذهنم رسید بر خلاف همیشه این بار نسخه 9 رو روی 8 نصب کردم ولی دفعات قبل ورژن قبل رو پاک میکردم نسخه جدید رو نصب میکردم... اینکارو کردم ظاهرا مشکل حل شده

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Sir.iman برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)