سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 20 از 70 اولیناولین ... 10181920212230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 از مجموع 692

موضوع: از کدام آنتی ویروس استفاده می‌کنید؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز بنده تمامی تست هایی را که دو موسسهAv-Comparative و موسسه AV-TEST تا بحال بر روی انواع نرم افزارهای مختلف انجام داده اند را دیده ام، شاید در نظر شما هر آنتی ویروسی که تعداد بیشتر ویروس شناسایی کند قویترین باشد ولی این اصلا معیار درستی برای قضاوت در مورد یک نرم افزار نیست در ضمن نرم افزار امنیتی G-DATA که شما فرمودید چندان هم قابل تعریف نیست چون با زحمت خودش به این نتیج دست نیافته و از دو موتور Avast و Bitdefender استفاده می کنه که نمونه ایرانی اش هم موجود هست (شید).
    بصورت خیلی ساده عرض می کنم به نظر شما چرا بزرگترین کمپانی های دنیا برای تامین امنیت کاربران خودشون فقط از محصولات شرکت های Norton ,McAfee,Trend Micro,Webroot استفاده می کنند ؟پس چرا سراغ شرکت های دیگه نمیرن ؟

2. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

من از شید استفاده میکنم خیلی هم ازش راضیم.

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط maraghy نمایش پست ها
    من از شید استفاده میکنم خیلی هم ازش راضیم.
    سلام
    شید به عنوان آنتی ویروس بسیار موفق بوده . ولی عیب بزرگ آن نداشتن نسخه 64 بیتی است .

5. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    129
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    سلام
    شید به عنوان آنتی ویروس بسیار موفق بوده . ولی عیب بزرگ آن نداشتن نسخه 64 بیتی است .

از اون بدتر اینترفیسشه که خیلی داغونه! انگار چند تا ماکرو باز کردی به زبان فارسی!
    اینترفیسی که به آدم احساس آرامش نده به درد نمیخوره!
    بدون مرز و محدوده

وطن یعنی همه دنیا

تصور کن تو میتونی بشی تعبیر این رویا...

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

بهترین آنتی ویروس mse هستش. این آمار هایی که سایتای مختلف منتشر می کنند رو میشه به راحتی خرید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    129
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسر امیری نمایش پست ها
    بهترین آنتی ویروس mse هستش. این آمار هایی که سایتای مختلف منتشر می کنند رو میشه به راحتی خرید
    در مورد اینکه آمارا چطوریه نمیشه به همین راحتی نظر داد!
    آنتی ویروس مایکروسافت خوبه ولی به نظرم اگه کنارش یه آنتی مالور (مث مالور بایتز) بیاد خیلی بهتر تر میشه. سبک و قدرتمند واسه کسایی که حساس ترن یه فایروال کومودو هم میشه گذاشت کنارش! که هر سه تا رایگان و سبک هستن.

آنتی ویروس در کنار کاربرشه که معنی میشه خوبه یا بده نه به تنهایی!
    بدون مرز و محدوده

وطن یعنی همه دنیا

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

در مورد انتخاب و گزینش باید ابتدا اقدام به مشخص کردن معیار نمود و سپس بر اساس معیارهای انتخاب شده اقدام به انتخاب و گزینش کرد.
    آنچه مسلم است معیارهای انتخاب یک برنامه امنیتی بر حسب نیازهای کاربران و سخت افزار پشتیبان تعیین میگردد.اما در کل سبکی و عدم کاهش سرعت سیستم.قدرت در شناسایی و پاک نمودن و بازسازی سیستم.سرعت در شناسایی و اسکن.راحتی در نصب و محیط زیبا و کاربر پسند از جمله معیارای کلی برای انتخاب یک برنامه امنیتی میباشد.
    مطلبی که باید به آن اشاره نمود اینست که هنوز برنامه ای کامل و دارای تمام معیارهای مناسب ساخته نشده و برنامه های موجود هر کدام دارای نقاط ضعف و قوتی هستند که البته در طول زمان متغییر میباشد.اما در کل و با یک ارزیابی و در نظر گرفتن نتایج تستهای شرکتهای معتبر میتوان برنامه هایی چون کسپر و نورتون را جزو برترین آنتی ویروسهای موقوت و حداقل نقاط ضعف هستندو البته در یک سطح پایینتر برنامه های اویرا و آواست و بیت دیفندر و تا حدودی نود را برگزید که در ادوار گوناگون دارای فراز و نشیب نسبتا بیشتری از دو مورد اول برخوردار بودند.
    در کل و با یک جمع بندی و با توجه به قیمت برنامه و نحوه دسترسی کاربران ایرانی من آواست را انتخاب کرده و حدودا یکسالی است از آن در روی یکی از سیستمهایم استفاده میکنم و تا کنون مشکلی نداشتم.

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj نمایش پست ها
    در مورد انتخاب و گزینش باید ابتدا اقدام به مشخص کردن معیار نمود و سپس بر اساس معیارهای انتخاب شده اقدام به انتخاب و گزینش کرد.
    آنچه مسلم است معیارهای انتخاب یک برنامه امنیتی بر حسب نیازهای کاربران و سخت افزار پشتیبان تعیین میگردد.اما در کل سبکی و عدم کاهش سرعت سیستم.قدرت در شناسایی و پاک نمودن و بازسازی سیستم.سرعت در شناسایی و اسکن.راحتی در نصب و محیط زیبا و کاربر پسند از جمله معیارای کلی برای انتخاب یک برنامه امنیتی میباشد.
    مطلبی که باید به آن اشاره نمود اینست که هنوز برنامه ای کامل و دارای تمام معیارهای مناسب ساخته نشده و برنامه های موجود هر کدام دارای نقاط ضعف و قوتی هستند که البته در طول زمان متغییر میباشد.اما در کل و با یک ارزیابی و در نظر گرفتن نتایج تستهای شرکتهای معتبر میتوان برنامه هایی چون کسپر و نورتون را جزو برترین آنتی ویروسهای موقوت و حداقل نقاط ضعف هستندو البته در یک سطح پایینتر برنامه های اویرا و آواست و بیت دیفندر و تا حدودی نود را برگزید که در ادوار گوناگون دارای فراز و نشیب نسبتا بیشتری از دو مورد اول برخوردار بودند.
    در کل و با یک جمع بندی و با توجه به قیمت برنامه و نحوه دسترسی کاربران ایرانی من آواست را انتخاب کرده و حدودا یکسالی است از آن در روی یکی از سیستمهایم استفاده میکنم و تا کنون مشکلی نداشتم.

سلام
    ahmadkhalaj کی گفته اویرا فراز ونشیب داشته شما برید از سال 2008 تا 2012 اویرا همیشه جزو 2 یا 3 تا انتی ویروس برتر بوده است در موسسه معتبر AVC و AV-TEST و وVB100 توی شناسایی وهوش صنوعی همیشه اول یا دوم بوده است قدرت رپیر وشناسایی بسیار قویتر از اوستی است تا حالا به غیر از سرعت اسکن هیچ امار قابل توجه ای نداشته است شما بزرگش کردید نسخه رایگان اوست با نسخه پولی هیچ تفاوتی ندارد فقط ابزارهایش اضافه شده است تازه در سال قبل اویرا با نسخه رایگان در تست ها شرکت کرده بود بازم رتبه از اوست بالاتر بوده است

موسسه مستقل Av-Comparative که در زمینه تست محصولات امنیتی فعال می باشد آخرین گزارش خود را برای ماه مارچ 2012 منتشر کرد.
    بر اساس این گزارش آنتی ویروس آلمانی G Data با بدست آوردن رتبه اول در اکثر تست های این موسسه و با اخذ گواهی +Advanced (بالاترین گواهینامه Av-comparative) به عنوان آنتی ویروسی مطمئن با بالاترین نرخ شناسایی ویروس ها معرفی شد.
    در تست "فایل های آلوده شناسایی نشده این ماه" (Missed Samples)، محصولات G Data با حداقل اشتباه بالاتر از آنتی ویروس Avira در رتبه اول قرار گرفته است.
    تست فایل های آلوده شناسایی نشده (عدد کمتر بهتر است)
    همچنین در تست نرخ شناسایی، G Data مانند اکثر تست های قبلی با حداکثر نرخ شناسایی (99.7 درصد) رتبه اول را به خود اختصاص داده است. شما برید تمامی تست های هوش مصنوعی توسط این موسسه بی طرف ومستقل انجام شده است ببینید اوست تا حالا یکبار نتوانسته گواهی نامه کامل ادوانسد بگیره 48 درصد بوده است اوست فقط روی ابزار کار کرده است در هوش مصنوعی در مقابل کسپر واویرا عددی به حساب نمی یاد

ه این تیجه رسیدیم

یه بررسی کردم و فهمیدم که WildList Misses 1 یعنی عدم شناسایی یک فایل مخرب در زمان آزمون و تعداد 2 یا 3 به معنی تعداد فایلهای مخرب شناسایی نشده هستش و اگر فالس هم داشته باشه بدین شکل ذکر میشه ولی WildList Misses یعنی چی نمیدونم . کسی میدونه ؟ یعنی فایلهای زیادی رو نشناخته در دسامر 2011

البته الان داشتم نتایج سایت vb100 رو نگاه می کردم دیدم اوست در ماه آخر سال 2011 و تست روی ویندوز سون نشان vb100 نگرفته به دلیل WildList Misses . یعنی در کل روی ویندوز 7 نشان vb100 نگرفته ولی در بقیه تست ها و سیستم عامل ها نشان مورد نظر را کسب کرده .

که Wildlist Misses لیستی از ویروسهای خطرناک هستش!این دوره از وی بی 100 واقعا دوره سختی بوده چون حتی اف-سیکیور هم نتونستش لوگو رو کسب کنه!به نظرم معیار بهترش مون عکسی است که در اول صفحه از کسب کنندگان اخیر لوگو انداخته
    Virus Bulletin : VB100 Results - avast! :
    لینک منبع

بهترش مون عکسی است که در اول صفحه از کسب کنندگان اخیر لوگو انداخته،

بهترش مون عکسی است که در اول صفحه از کسب کنندگان اخیر لوگو انداخته،
    ویرایش توسط majid_1389 : 08-05-2012 در ساعت 09:37

12. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    129
    اعتبار کاربر
    1

خب البته اوست هم نوسان آنچنانی نداشته!
    این مقایسه ها هم قبلا گفتم...
    این که یه آنتی ویروسی 1.4 درصد تو فلان تست از اون یکی جلو تر بوده، دلیل بر این نمیشه که اون یکی ضعیف و این یکی قوی!
    پروسه تست رو هم باید دونست (که منِ نوعی اگه بدونمم در سوادم البته خیلی نمیگنچه).
    نتیجه تست ها نشون میدن که 5 آنتی ویروس برتر عبارتند از...
    و انتخاب آنتی ویروس از بین این 5 تا دیگه برمیگرده به سلیقه و راحتی استفاده و مواردی که دوستمون پیشتر اشاره کردن.
    موفق و موید باشید
    ویرایش توسط mehdicvl : 08-05-2012 در ساعت 20:05
    بدون مرز و محدوده

وطن یعنی همه دنیا

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    9
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation

دوست عزیز !
    باید به شما بگم که سخت در اشتباه اید.
    فکرش رو بکنید اگه یه ویروس به کامپیوتر شما نفوذ کنه.
    اطلاعات(عکسهای)شخصی شما رو به سرقت ببره و در اینترنت پخش کنه.
    بعضی از فایلهای سیستمی شما رو حذف کنه و سیستم تون از کار بیفته.
    وخیلی از کار های وحشتناک دیگری که به ذهنتون برسه.
    در حال حاضر ویروس یک خطر جدی برای تمامی کاربران کامپیوتر و مخصوصا اینترنت محسوب می شه.
    من طبق تجربه شخصی نصب یک آنتی ویروس مفید رو به شما توصیه می کنم.
    با تشکر:سید جواد دهنوی ، 14 ساله از خراسان رضوی

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما dehnavi javad برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 20 از 70 اولیناولین ... 10181920212230 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •