سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل در استفاده از برنامه Roboform

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    63
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل در استفاده از برنامه Roboform

سلام.
    دوستان من از نرم افزار Roboform برای ذخیره پسورد هام استفاده می کنم. الان پسوردم و یادم رفته و نمی تونم لاگین کنم. چیکار کنم. در این صئرت تمام پسوردهام از دست میره.
    البته من پسورد و درست وارد می کنم اما می نویسه که غلطه. درضمن در بخشی هم که برای reset کردن پسورد در سایت خودش توضیح داده، باز هم درست نمیشه. یعنی فقط Master پسورد و میاره و اصلا گزینه Forgot password و نمیاره. شما راه حلی و می دونید!؟

ممنون اگر راهنماییم کنید.
    در زندگی باید یاد بگیریم که استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر. زیرا در بازی زندگی اگر عوض نشویم، تعویض میشویم...!

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    136
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaiRoid نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من از نرم افزار Roboform برای ذخیره پسورد هام استفاده می کنم. الان پسوردم و یادم رفته و نمی تونم لاگین کنم. چیکار کنم. در این صئرت تمام پسوردهام از دست میره.
    البته من پسورد و درست وارد می کنم اما می نویسه که غلطه. درضمن در بخشی هم که برای reset کردن پسورد در سایت خودش توضیح داده، باز هم درست نمیشه. یعنی فقط Master پسورد و میاره و اصلا گزینه Forgot password و نمیاره. شما راه حلی و می دونید!؟

ممنون اگر راهنماییم کنید.
    منم چنین مشکلی داشتم و نتونستم یوزر قبلیمو بدست بیارم. واقعا روبورم با این کارش گند زده. اما شانسی که آوردم این بود که من قبلا از پسووردام بکاپ داشتم و یوزر جدید ساختم و سینک کردم.

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز من خودم lasspass استفاده میکنم چند ساله برای من هم یکی دوبار پیش اومد ولی لست پس یک جور هینت یا یاد آوردی داره که خود شما اولین بار تنطیم میکنید که بعدا با دیدنش پسوردتون یادتون بیاد همچنین لست پس یکبار اجازه ساخت پسورد یک بار مصرف رو میده
    ولی
    Roboform دقیقا نمیدونم برای شما هم داری هینت یاد اوری پسورد هست یا نه
    من یک متن پیدا کردم که نوشته اگر از برنامه لاگ اوت نکردید میتونید پشتیان بگیرید از پسوردهاتون چون در صورت ریست کردن پسورد تمام دیتا ها از بین میرند باز متن اضلی و لینک سایت میزارم که خودتون ببینید و استفاده کنید امیدوارم بتویند مشکلتون حل کنید باز منتظر باشد شاید کاربر که سابقه استفاده از این برنامه رو داره بهتون کمک کنند
    پیشنهاد بنده استفاده از lasspass هست

Roboform

Roboform has been in the business of password management for a long time, but if you forget your master password, you're just as out of luck as any other service. They explain in greater detail here, but the bottom line is this: If you're logged out of Roboform and you've forgotten your master password,you can reset it, but you'll delete all of your data in the process. If you have Roboform set up to always remember your master password, though, you'll never be in this situation (unless something happens to log you out, like a software update or a reinstall.) Roboform will let you password protect some things but not others once, but if you're logged out and can't log back in, you have to start from scratch.

در متن بالا دو لینک هست که کاملا جواب سوالات شما رو کامل میدهد از لینک ها دیدن کنید این متنم هم از لینک بالای براتون میزارم که زوشن بشه مطلب و اینکه ادامه مطلب رو میتونید از لینک های داخل متن ببینید

Password-Protecting Passcards and Identities

Q: I forgot my Master Password. How can I recover/reset it?
    A: You cannot. The whole point of RoboForm security is that only the person who knows the Master Password can use RoboForm User Data protected by this password.
    If you forgot your Master Password (or if you do not remember creating one but RoboForm requests it from time to time) then the only course of action is to remove all RoboForm User Data files protected by the Master Password and then remove Master Password.
    In "Options -> Security" click "Set Master Password, Mass Protect/Unprotect" button, click Next when asked to enter the password and then check "I do not remember a password for this data" checkbox when you are asked to enter the password to open a RoboForm file you do not know the password for (check "Do not ask next time" if you do not remember anything), click Next and follow the instructions (remove or set a new Master Password).

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •