سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 18 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 176

موضوع: مباحث : IObit Malware Fighter (مکملی فوق العاده پرقدرت درکنار یک آنتی ویروس)

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث IObit Malware Fighter (مکملی فوق العاده در کنار یک آنتی ویروس برای امنیتی دو چندان )

[quote='Kernel' pid='11861' dateline='1316176829']
    آیا این برنامه از malware byte بهتر است؟
    دوست عزیز در مورد برنامه ای که نام بردی اطلاعی ندارم.اما برنامه مورد بحث را مورد تست قرار دادم و حتی با بدافزارهای و مخربهایی که از انجمن دانلود کردم کاملا آنرا مورد ارزیابی قرار دادم.
    از جمله محاسن قابل ذکر این برنامه عدم کاهش در سرعت و عملکرد سیستم است و نقطه قوت دیگر آن تست ورودیهای سیستم از جمله یو اس بی میباشد که به محض اتصال یک فلش مموری آنرا اسکن میکند و بدینوسیله نقطه ضعف بعضی از آنتی ویروسهایی که چنین امکانی را ندارند پوشش میده.از دیگر محاسن این برنامه همزیستی کامل با آنتی ویروس روی سیستم میباشد که من آنرا در کنار محصولات سیمانتک و نورتون و آواست و بیت دیفندر و شید تست کردم.
    از دیگر امکانات این برنامه میتوان به کنترل ابری و اسکن عمیق آن اشاره نمود.
    من در بین انبوه برنامه های موجود در دنیای نرم افزار بدنبال برنامه های مفید و البته با توجه به مشکلات ما ایرانیان در بدست آوردن برنامه های اورجینال و حتی بودجه ضعیف اکثر دوستان بدنبال مجموعه ای از برنامه هایی هستم که بتوانند در کنار هم به عملکرد خود ادامه دهند و خللی در عملکرد دیگری ایجاد نکنند.از این رو برای شروع با توجه به حساسیت در امر امنیت و بهبود کیفیت سیستم در تلاشم تا از ترکیبی از چند برنامه بتوانم امنیتی کامل و سرعت و کیفیتی مناسب را در اختیار داشته باشم.لذا شاید بعضا بعضی از برنامه ها به تنهایی دارای خواص خوبی باشند اما در کنار برنامه دیگر علاوه بر اختلال در عملکرد سیستم خود نیز از انجام وظایف خود بر نیایند.لذا از شما و دیگر دوستان تقاضا دارم نتیجه تجربیات خود را در اختیار دیگران هم قرار دهند تا بدینوسیله خود نیز از تجربیات حاصله بهره مند شده و در صرف وقت و هزینه صرفه جویی شود.
    علی ایحال با توجه به مواردی که عرض کردم به شخصه این برنامه را تایید میکنم.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث IObit Malware Fighter (مکملی فوق العاده در کنار یک آنتی ویروس برای امنیتی دو چندان )

یه سوال دارم.وقتی ما با فایروال ویندوز اجازه دسترسی این به برنامه به اینترنتو محدود میکنیم،پس چجوری میخواد خودشو آپدیت کنه.اگه نتونه آپدیت کنه که به درد نمیخوره!
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

با آنتی‌ویروس آخه تداخل می‌کنه؛ چطور مکمّل می‌شه؟ هر دو باهم می‌خوان سیستم را اسکن کنند سیستم کرش می‌کنه.
    [CENTER]The World bides for You o Mahdiy
    :praying:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

این نرم افزار برای شناسایی exe و Hidden بهتر است

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

من هم بعد از روشن و خاموش کردن این مشکل را دارم.
    میخوام بدونم که اگه اینو با فایروال ببندم،پس چجوری میتونه خودشو آپدیت کنه؟
    اگه آپدیت نشه که به درد نمیخوره!
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز از آنجاییکه من مدتی است این برنامه را نصب کردم و دارم استفاده میکنم باید بگم در صورتیکه بعد از نصب برنامه را آپدیت کنید و سپس از طریق فایروال اجازه دسترسی به اینترنت را ازش سلب کنید از آنجاییکه حجم آپدیتهاش بسیار بسیار اندک است خللی در عملکرد آن ایجاد نمیشه و با توجه به داشته هاش میتونه به وظیفه اش عمل کنه.لذا اگر هر از گاهی امکان دسترسی به اینترنت براش فراهم کنید میتونید با سریالی که از کیجن برامه میگیرید دوباره فعالش کنید.در ضمن با کمی جستجو در اینترنت میتونید سریالی با حداقل شش تا هشت ماه اعتبار بدست بیارید و با خیالی راحتتر ازش استفاده کنید.
    و اما در خصوص تداخلی که دوستمون عنوان نمودنی باید بگم همانطور که قبلا هم گفتم من به لحاظ اینکه اکثر دوستان از آنتی ویروسهای کرک شده استفاده میکنند و احتمال میدن آنتی ویروسشون صددرصد به وظایفش عمل نکنه و از آنجاییکه اغلب آنتی ویروسها دارای نقاط ضعف و قوت هستند بدنبال مکملی خوب بودم.لذا با توجه باینکه این برنامه را در کنار چند آنتی ویروس دیگر تست کردک خللی در اسکن و کارکرد همزمان دو برنامه ایجاد نمیشه و خمانطوریکه در توضیحات این برنامه آمده این برنامه همزیستی خوبی با آنتی ویروسها داره.
    به طور کلی با توجه باینکه دتهاست در پی یافتن امنیتی برای سیستم هستم و بت توجه به تجربیات این مدت کملا این برنامه و عملکرد آنرا با سایر آنتی ویروسها تایید میکنم.
    مورد دیگری که فراموش کردم بگه این است که این برنامه دارای محیط کاربری بسیار ساده و زیبایست و کار با آن برای مبتدی ترین کاربرها هم آسان است و در ضمن بعد از نصب و فعال سازی این برنامه شروع به فعالیت میکنه و تقریبا بدون تنظیمات خاصی و بصورت اتوماتیک کارشو انجام میده.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان اولین باریکه همه ی مطالب این بحث رو خوندم و در مورد این برنامه اگر بخواهیم اجازه دسترسی به اینترنت رو سلب کنیم مسلما بانک اطلاعاتی بروز نمی شود حتی اگر هم حجم اپدیتش کم باشد پس بعد از مدتی همانند انتی ویروس بدون اپدیت دیگر بودن و نبودنش تاثیر ندارد پس بهتره به دنبال سریال های معتبر باشید

8. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    بسیار خوشحالم که این مبحث مورد علاقه واقع شده و دوستان ابراز نظر میکنند.
    در اینباره باید خدمت دوستان عرض کنم که منهای آنتی ویروسهای رایگان برای استفاده از برنامه های دیگر یا باید اقدام به خرین نرم افزار اورجینال با قیمت بالا نمود یا به مانند بسیاری دیگر از دوستان از نسخه های قفل شکسته و کرک شده استفاده نمود.حال با توجه باین مطلب باید از میان این برنامه های کرک شده که اغلب با مشکلات خاص خود همراه است برنامه یا برنامه هایی انتخاب گردد که دارای کمترین مشکلات بوده و به راحتی قابل استفاده باشند.همچنین از آنجاییکه اغلب شما دوستان استحضار دارید برنامه های کرک شده بعضا با اندکی احتمال خطا در عملکرد مواجه میشوند که ما قصد داریم با یافتن برنامه ای دیگر علاوه بر بالا بردن امنیت سیستم نقاط ضعف برنامه های دیگر را پوشش دهیم.
    علی ایحال با پیگیریهای ممتد تا کنون بهتر از این برنامه برنامه ای پیدا نکردم که البته خوشحال میشم اگر دوستان در این زمینه تجربیات خودشان را مطرح کنند بلکه نتیجه بهتری به دست آید.واما در خصوص آپدیت برنامه فوق همانطور که عرض کردم کافیه ماهی حداکثر سه تا چهار مرتبه امکان دسترسی به اینترنت را برای برنامه فراهم نمایید تا به روز شود و یا برای اطمینان بیشتر بدنبال سریال این برنامه باشید که البته راه حل اول هم کفایت میکند.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز برنامه ای تحت عنوان Advanced SystemCare 4 هست که البته بنده قبلا آنرا در بخش بهینه ساز ویندوز قرار دادم.این برنامه در هنگام نصب IObit Malware Fighter را هم نصب میکند.لذا در صورت تمایل با دانلود و نصب برنامه فوق همزمان از دو برنامه استفاده خواهید نمود که البته شایان ذکر است برنامه فوق یکی از بهترین برنامه های بهینه ساز ویندوز است و دارای ابزارهای بسیار محیط کاربری زیبا و استفاده آسان است که برای اطلاعات بیشتر میتوانید در بخش بهینه ساز توضیحات و نظرات دوستانتون را مشاهده کنید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    عزیزان از آنجاییکه من این برنامه را مانند آنتی ویروسهای مختلفی که روی سیستمم نصب کرده و با دریافت فایلهای ویروسی چک میکنم تا به میزان دقت و کیفیت و قدرت آن پی ببرم از دوستانی که آنها هم نسبت به تست این برنامه اقدام کرده اند تقاضا دارم نتیجه آزمونهای خود را جهت استفاده دیگر دوستان قرار دهند.
    توضیحا اینکه همانطور که در مطالب گذشته هم عنوان کردم من این برنامه را به صورت مجزا در کنار اینترنت سکوریتی آواست و کلیه محصولات نورتون و سیمانتک و بیت دیفندر نصب و آزمایش کردم بطوریکه با استفاده همزمان آنها به مورد خاصی برخورد نکردم و جهت تست به طور کل از تمام ویروسهای تایپیک ویروسها استفاده کردم به طوریکه یکبار به صورت خمزمان از یک آنتی ویروس و این برنامه استفاده کردم و در بار مجدد با غیر فعال کردن آنتی ویروس اصلی فقط از این برنامه استفاده کردم.
    نتیجه اینکه تا زمانیکه یک آنتی ویروس اصلی روی سیستم فعال میباشد این برنامه در نقش یک مکمل ظاهر شده و اول به آنتی ویروس اصلی سیستم اجازه دخالت و اسکن میدهد و در صورتیکه موردی از زیر دست آنتی ویروس در رفت این برنامه اقدام لازم را انجام میدهد.و اما در زمانییکه آنتی ویروس اصلی دستگاه غیر فعال باشد این برنامه در نقش یک آنتی ویروس عمل کرده و اقدامات لازم را در حد توان خود انجام میدهد.
    مطلب دیگری که قبلا هم به آن اشاره کردم اینست که از آنجاییکه اغلب آنتی ویروسها به صورت اتوماتیک و بعد از اتصال فلش مموری اقدام به اسکن آن نمیکنند این برنامه با قابلیتی که دارد از اجرا شدن فایلهای اتوران فلش مموری جلوگیری کرده و یک اسکن سطحی روی آن انجام میدهد و با پیغامی شما را از سلامت فاش مموری آگاه میسازد.ودر صورت لوزوم شما نیز میتوانید به صورت دستی اسکن دقیقتر را انجام دهید.
    بدین منظور فکر کنم جواب آن دوستی که از عملکرد همزمان این برنامه با آنتی ویروس دیگری ابراز نگرانی میکردند هم داده باشم.
    منتظر دیدن نظرات شما هستم.

صفحه 3 از 18 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)