سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11

موضوع: آلوده شدن

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    خوب خدا رو شکر.
    منم بازش کردم به منم پیله نکنه یهو
    کار خاصی که نکردین نه؟منظورم اینه که اسکنی و یا تو فایرال قرار بدید و ....
    نه انشاالله به شما پیله نمیکنه
    راستش قبلا که سایت بازیه خود خود باز میشد با خودم میگفتم در عجبم چطور سازمان فیلترینک انجمن گوگل رو فیلتر کرده اما این سایت رو فیلتر نکرده!!!!امروز که پست شما رو خوندم رفتم توی هیستوری موزیلا و دنبال آدرس سایت گشتم اما در کمال تعجب سایت رو نیافتم(در حالی که قبلا بود) پس سایت riversongs رو باز کردم ببینم اون سایته باز میشه که url_ش رو بدست بیارم یانه.دیدم بله سایته باز شد و در جا شکار سازمان فیلترینگ شد()بازم تعجب کردم
    تصمیم گرفتم یه سرچی بکنم آخه چیه قضیه؟(بخصوص اینکه اون malware_ه باز توسط loaris کشف شد ولی سایته باز نشد،پس نتیجه میگیرم به هم ربط نداشتند)سرچ که کردم به این دوتا سایت جالب رسیدم که لینکشو می دم شما هم بخونی.
    قضیه اینه که یک adware وجود داره به نام:loa.teebik.com که با ورودش به سیستم کد خاصی رو به پروسه های سیستم وارد میکنه و ازاین راه سایت ها یا پاپ های موردنظرش رو توی مرورگر ها باز میکنه(همین اتفاقی که واسه من افتاد)فضیلت هاش زیاده این ادوار و یکیش هم اینه که مرورگر رو هایجک میکنه
    نحوه ورودش هم می تونه فلش آلوده یا سایت آلوده با استفاده از نرم افرار های رایگان یا ...باشه
    روش های حذفش هم توی سایت اولی هست(چون فیلتره می دونید که چطوری بازش کنید)
    اما اینکه چکار کردم که دیگه باز نشد!والا نه توی فایروال گذاشتم چیزی رو نه اسکن غیر همونا که گفتم وفقط احتمال می دم(تاکید که احتمال می دم)شاید چون با Advanced SystemCare 7 سیستمم رو زیاد اسکن میکنم اطلاعات مربوط به اون ادوار رو پاک کرده باشه البته به شرطی که 2باره سرکله اش پیدا نشه و اینم از این جهت میگم که هیچ اثری ازش توی هیستوری موزیلا نیست.

عنوان: fixvirusfast

عنوان: raywoodcockslatest.wordpress.com

بازم از همراهی شما ممنونم

رم -------------- مرورگرکروم

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •