سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: مباحث ویندوز سرور 2008 (Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise with SP1 x64 Vol)

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث ویندوز سرور 2008 (Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise with SP1 x64 Vol)

سلام خدمت دوستان عزیز.

بنده این نسخه ی Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise with SP1 x64 Volume ویندوز سرور رو از سافت گذر دانلود کردم که به قول بعضی از دوستان نسخه ی اصل و دست نخورده و بسیار کاربردی هم هست . بنده روی VMware WorkStaion نصبش کردم و برای رجیستر کردن ویندوز به مشکل برخوردم. خواستم ببینم از دوستان کسی با نسخه های ویندوز سرور آشنایی داره مخصوصا این نسخه که بنده نصب کردم تا حالا کسی چه روی ماشین مجازی چه روی خود سیستم نصب کرده؟. موقع اکتیو کردن طبق همون راهمایی سافت گذر برای اکتیو کردنش پیش رفتم ولی یه ارورایی مبده و سوال برام پیش اومده که آیا بخاطر ماشین مجازی هست که این ارورها رو میده یا از دوستان هم کسی استفاده کرده احیانا که این ارور ها رو مشاهده کنه؟

عکس از ارور و مراحلی که رفتم :

در ضمن روی ادمین هم هست ویندوزم توی ماشین مجازی، یوزر نساختم.(همونطوری که توی توضیحات گفته برای کرک)
    آها در ضمن آیا منظورشون از توضیحات که نوشتن Command Promot همون Command Prompt داس ویندوز بوده که بنده هم اجرا کردم دیگه درسته؟؟
    مباحث ویندوز سرور 2008 (Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise with SP1 x64 Vol) تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Apollo11 : 11-12-2012 در ساعت 23:40 دلیل: ویرایش متن و اضافه کردن..

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز از این کرک استفاده کن مشکلت حل می شود + آموزش تصویری فعال سازی شاخهای به نام help
    مباحث ویندوز سرور 2008 (Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise with SP1 x64 Vol) فایل های پیوست شده

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,251
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.

بنده این نسخه ی Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise with SP1 x64 Volume ویندوز سرور رو از سافت گذر دانلود کردم که به قول بعضی از دوستان نسخه ی اصل و دست نخورده و بسیار کاربردی هم هست . بنده روی VMware WorkStaion نصبش کردم و برای رجیستر کردن ویندوز به مشکل برخوردم. خواستم ببینم از دوستان کسی با نسخه های ویندوز سرور آشنایی داره مخصوصا این نسخه که بنده نصب کردم تا حالا کسی چه روی ماشین مجازی چه روی خود سیستم نصب کرده؟. موقع اکتیو کردن طبق همون راهمایی سافت گذر برای اکتیو کردنش پیش رفتم ولی یه ارورایی مبده و سوال برام پیش اومده که آیا بخاطر ماشین مجازی هست که این ارورها رو میده یا از دوستان هم کسی استفاده کرده احیانا که این ارور ها رو مشاهده کنه؟

عکس از ارور و مراحلی که رفتم :

در ضمن روی ادمین هم هست ویندوزم توی ماشین مجازی، یوزر نساختم.(همونطوری که توی توضیحات گفته برای کرک)
    آها در ضمن آیا منظورشون از توضیحات که نوشتن Command Promot همون Command Prompt داس ویندوز بوده که بنده هم اجرا کردم دیگه درسته؟؟

دوست عزیز

به نظرم برای فعال سازی این ویندوز باید از کرک ویندوز 7 یا همان Windows Loader استفاده کنید.

به آدرس زیر مراجعه کنید :

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز همونی که من زمینه کردم windows 7 loader هست که فرستادم آخرین نسخه که در انجمن دانلود کردم + آموزش فعال سازیش به صوزت تصویری

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

با سلام.من در قسمت انفورماتیک یک شرکت کار میکنم .سیستم های همکاران جوینت دامین سرور بودند با ویندوز server2003 بعد از نصب ویندوز server2008 سیستم ها با سرور ارتباط دارند ولی جوینت دامین نمیشوند

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

یک برنامه ای نیاز دارم که بتونم چند نرم افزار را بصورت اتوماتیک نصب کنم میتونید راهنمایی کنید؟

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,724
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alisalvand نمایش پست ها
    یک برنامه ای نیاز دارم که بتونم چند نرم افزار را بصورت اتوماتیک نصب کنم میتونید راهنمایی کنید؟
    سلام.
    شما برای این‌ منظور ۳ تا کار می‌تونید بکنید:

۱- برید تو این سایت و برنامه‌هایی که می‌خواین نصب بشن را انتخاب کنید و در پایان گزینه‌ی Get Installer را در پایین صفحه انتخاب کنید. (البته هر برنامه‌ای را نداره و Freeها یا آزمایشی‌ها را داره و معمولاً به درد ماها نمی‌خوره!)
    ۲- توسط برنامه‌ی Almeza MultiSet Professional 8.4.9، ویندوز را سفارشی کنید که هنگامی که نصب می‌شه برنامه‌هایی که می‌خواین را نیز نصب کنه.
    ۳- ویندوز و برنامه‌هایی که می‌خواین را نصب کنید و در پایان از درایو ویندوز Backup تهیه کنید تا هر زمان که خواستین ویندوز + برنامه‌های نصب شده را بازگردانید.

من روش سوم را ترجیح می‌دم.
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    318
    تشکر تشکر شده 
    65
    اعتبار کاربر
    1

با درود!
    سرور مجازی VPS رو در نظر بگیرین که Windows server 2008 R2 Enterprise اورجینال روش نصبه.3 تا سئوال داشتم که برام خیلی مهم و تایین کننده ست, اگر پاسخ بدین ممنون میشم!
    1.در ویندوز 8 یا 7 یا XP.... قابلیت ساختن کانکشن چیز پی ان مثلا با پروتکل PPTP وجود داره,آیا در این ویندوز سرور هم این قابلیت وجود داره؟ساده تر بگم با ریموت به این سرور مجازی وصل بشم و انگار که روی PC هستم از یک کانکشن چیز پی ان استفاده کنم.

2.حالا مرورگرهای نت روی این ویندوز سرور رو در نظر بگیرید,آیا میتونم روی اونها همون اپلیکیشنها و افزونه ها و پلاگین هایی رو استفاده کنم که الان توی ویندوزهای PC داریم استفاده میکنیم؟بطور مشخص اونهایی که در رابطه با پخش فایلهای تصویری و صوتی بکار میان.مانند: ADOBE SHOCKWARE FLASH یا JAVA یا VLC web plugin یا...

3.آیا دیکشنری وجود داره که روی این ویندوز سرور کار کنه؟نارسیس رو از خودشون پرسیدم گفتن کار نمیکنه!لطفا حرف بابیلون رو اصلا نزنید...

سپاسگزارم

14. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط meistero نمایش پست ها
    با درود!
    سرور مجازی VPS رو در نظر بگیرین که Windows server 2008 R2 Enterprise اورجینال روش نصبه.3 تا سئوال داشتم که برام خیلی مهم و تایین کننده ست, اگر پاسخ بدین ممنون میشم!
    1.در ویندوز 8 یا 7 یا XP.... قابلیت ساختن کانکشن چیز پی ان مثلا با پروتکل PPTP وجود داره,آیا در این ویندوز سرور هم این قابلیت وجود داره؟ساده تر بگم با ریموت به این سرور مجازی وصل بشم و انگار که روی PC هستم از یک کانکشن چیز پی ان استفاده کنم.

2.حالا مرورگرهای نت روی این ویندوز سرور رو در نظر بگیرید,آیا میتونم روی اونها همون اپلیکیشنها و افزونه ها و پلاگین هایی رو استفاده کنم که الان توی ویندوزهای PC داریم استفاده میکنیم؟بطور مشخص اونهایی که در رابطه با پخش فایلهای تصویری و صوتی بکار میان.مانند: ADOBE SHOCKWARE FLASH یا JAVA یا VLC web plugin یا...

3.آیا دیکشنری وجود داره که روی این ویندوز سرور کار کنه؟نارسیس رو از خودشون پرسیدم گفتن کار نمیکنه!لطفا حرف بابیلون رو اصلا نزنید...

سپاسگزارم

سلام
    در سرور برای ساخت کانکشن PPTP وجود دارد .شما وقتی با Remot desktop Connection متصل می شوید انگاری رفتید رو PC که سیستم عامل ویندوز سرور دارد
    شما هم می توانید برنامه های کاربردی مثل JAVA,OPERA,Moziila,IDM,VLC و..... نصب کنید
    حالا بستگی داره که چه تعداد رم سرور شما چی باشه بعضی از سرور ها داریم رم 256 با برنامه های کاربردی خود کاربر مشکل دارد چون سرعت سرور زیاده سرور کاربر کم است دیر میاد بالا

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    318
    تشکر تشکر شده 
    65
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    سلام
    در سرور برای ساخت کانکشن pptp وجود دارد .شما وقتی با remot desktop connection متصل می شوید انگاری رفتید رو pc که سیستم عامل ویندوز سرور دارد
    شما هم می توانید برنامه های کاربردی مثل java,opera,moziila,idm,vlc و..... نصب کنید
    حالا بستگی داره که چه تعداد رم سرور شما چی باشه بعضی از سرور ها داریم رم 256 با برنامه های کاربردی خود کاربر مشکل دارد چون سرعت سرور زیاده سرور کاربر کم است دیر میاد بالا
    ممنون از پاسختون!

1.داستان اینه که من 3 تا چیز پی ان pptp با ip اختصاصی دارم که پولشم قبلا داده بودم ولی با بسته شدن پورتها بی مصرف شده اند.اگر همونطور که فرمودین بتونم روی vps بکارشون بندازم,میتونم ازشون استفاده کنم ولی اگر نمیشد حتما باید 2 تا ip اضافی ازشون بخرم که زیاد خوشحال کننده نیست برام.

2.vps ی که من نشون کردم منابع خوبی داره و رمش هم 1.5 گیگ هستش و از این نظر مشکلی نداره.

درباره ی مسائل امنیتیش هم سئوال دارم که بعدا اینجا یا در بخش مشاوره برای آنتی ویروس مطرحش خواهم کرد تا از دانش و تجربه ی استادان بهره ببرم!

سپاسگزارم

18. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •