سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 12 از 12 اولیناولین ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 112 از مجموع 112

موضوع: .:. دانلود ویندوز8 و جدید ترین سرویس پک ها .:.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    دوست عزیز پارتیشن های شما داینامیک هست و میبایست به بیسیک تبدیل شود . میتونیداز این لینک استفاده کنید و ضمنا میتونید از برنامه ایسوس پارتیشن مستر هم استفاده کنید , البته بهتر هست که از نسخه بوت ان استفاده کنید .
    به نظر بنده و با توجه به تصویری که از پارتیشن های شما دیدم بهتر هست که از اطلاعات مهمی که در سیستم تون دارید یه کپی بگیرید و در جایی ذخیره کنید و کلیه پارتیشنها را دلیت کنید و از نو یه پارتیشن بندی تر تمیز با اکرونیس نسخه بوت انجام دهید . یه پارتیشن پریماری 70 الی 100 گیگ برای ویندوز و دو الی سه پارتیشن لاجیکال هم برای سایر کارهاتون درست کنید . البته میزان حجم برای پارتیشن ویندوز بستگی به برنامه هایی که نصب میکنید داره , احتمالا حتی 50 گیگ هم مناسب کارهای معمولی باشه . سوالی بود در خدمتیم .
    خیلی ممنون از جوابتون فقط برای تبدیل داینامیک به بیسیک اطلاعات روی هاردم که اتفاقی براش نمی افته؟ و تو این لینکی که گذاشتید ایسوس پارتیشن مستر کدوم نسخه رو دانلود کنم؟
    این نسخه بوت رو ی توضیحی در موردش میدید؟
    در ضمن حالا من ویندوز رو عوض کردم اگه این تبدیل نوع پارتیشن رو فعلا نکنم مشکلی برام به وجود میاد؟

2. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,333
    تشکر تشکر شده 
    15,641
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad-91 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون فقط برای تبدیل داینامیک به بیسیک اطلاعات روی هاردم که اتفاقی براش نمی افته؟ و تو این لینکی که گذاشتید ایسوس پارتیشن مستر کدوم نسخه رو دانلود کنم؟
    این نسخه بوت رو ی توضیحی در موردش میدید؟
    در ضمن حالا من ویندوز رو عوض کردم اگه این تبدیل نوع پارتیشن رو فعلا نکنم مشکلی برام به وجود میاد؟
    خواهش میکنم .
    دوست عزیز در برخی روشها توسط برنامه هایی برای تبدیل دیسک دینامیک به بیسیک اطلاعات محفوظ میماند , به این لینک توجه کنید البته نسخه قابل دانلود رایگان دمو میباشد .. اما در تبدیل توسط خود ویندوز اطلاعات حذف خواهند شد و باید قبلش از اطلاعات تون بکاپ بگیرید ,ضمنا شخصا تا کنون خودم تست نکرده ام . و اما در خصوص نسخه بوت هر برنامه ای باید عرض کنم که همانند نصب ویندوز هست و از طریق بوت وارد اون برنامه میشوید و تغییرات را اعمال میکنید , و البته همانطور که در جریان هستید بعضی تغییرات فقط در بوت قابل اعمال هست , و در خصوص همین برنامه هم بهمین صورت هست . در خصوص اینکه فعلا نمیخواهید تغییراتی انجام دهید و ایا مشکلی پیش خواهد امد یا خیر , باید عرض کنم که به محدودیتهای این دو نوع مربوط میشه , و بهتر هست که انجام دهید برای درک بیشتر به این لینک توجه کنید , بیشتر این نوع مشکلات در ویندوز زمانی اتفاق میفتد که میخواهید پارتیشن بندی کنید و یا روی یک قسمت پارتیشن بندی نشده کلیک راست میکنید و ویندوز به شما Create Simple Volume را پیشنهاد میده , و اینجاست که دیسکهای بیسک به دینامیک تبدیل شده و ... , و البته در بعضی موارد هم در دیسک منیجمنت نمیتوان از Convert To Basic استفاده کرد . تا جایی که بنده بدونم شما نیاز به تغییر پارتیشن بندی اصولی دارید , و یک بار برای همیشه انجامش دهید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 12 از 12 اولیناولین ... 2101112

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •