سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 223 از 224 اولیناولین ... 2373123173213221222223224 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 از مجموع 2240

موضوع: مباحث IDM (اینترنت دانلود منیجر)

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    2,349
    تشکر تشکر شده 
    2,566
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hajemad نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    اقا من میخوام از سایت ماکروسافت، ویندوز 10مخصوص سرفیس پرو 3 با حجم 8 گیگ دانلود کنم
    با چه دردسری تونستم با دانلود منجر دانلودو شروع کنم اما در ادامه دانلود منجر فایل مورد نظررو برای دانلود قسمت قسمت نمیکنه و سرعت دانلود شدید پائینه و بعد از 4 ساعت که قطع و وصل میشه ادامه دانلودو انجام نمیده و دوباره باید وارد سایت ماکروسافت شد واز اول دانلود کرد،حالا سوالم اینکه چطور از سایت ماکروسافت دانلود کرد بنحوی که فایل برای دانلود در دانلود منجر تقسیم بشه تا سریع دانلود بشه و اگه احیانا قطع شد در ادامه ابقی فایل دانلود بشه نه اینکه صفر بشه؟
    شدیدا نیازمند راهنمایی و مساعدت هستم ،مرسی از همه
    سلام

لینک ویندوز رو قرار بدید اینجا تا تست کنیم .

در ضمن وارد دانلود منجر بشید حالا گزینه downloads بزنید وارد options بشوید در سربرگ connections ' گزینه max connections number را افزایش بدهید .

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما reza_best74 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_best74 نمایش پست ها
    سلام

لینک ویندوز رو قرار بدید اینجا تا تست کنیم .

در ضمن وارد دانلود منجر بشید حالا گزینه downloads بزنید وارد options بشوید در سربرگ connections ' گزینه max connections number را افزایش بدهید .
    ممنون ازپاسخگویی
    قبلا این کارو کردم و عدد رو روی 32 قرار دادم بیشترین عدد
    لینک رو قرار میدم اما برای نمایان شدن لینک دانلود باید شماره سریال نامبر سرفیس پرو 3 خودم رو بزنم تا لینک دانلود ظاهر بشه ،لینک ویندوز رو قرار میدم اما شماره سریال سرفیس رو برای شما پیام خصوصی میکنم
    Download a recovery image for Microsoft Surface
    بعد از وارد کردن سریال نامبر گزینه دانلود نمایان میشه و من برای اینکه بالاجبار دانلود توسط ای دی ام انجام بشه تو تنظیمات دکمه کنترل و کلیک چپ رو قرار دادم و اینگونه توسط دانلود منجر شروع به دانلود میشه

4. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

@hajemad

سلام و خیلی به انجمن خوش امدید .
    چند توصیه میکنم که حتما مد نظر داشته باشید .
    قبل ار هز چیز تا جائیکه بنده در جریان هستم دانلود از مایکروسافت در بیشتر مواقع برای کاربران با کندی سرعت همراه بوده و مشکلات خاص خودش را داشته , از لحاظ سرعت هم در دانلودها به نوع و پهنای باند سرویس اینترنت شما و حتی سرویس دهنده ای که اشتراک تون را ازش گرفته اید بستگی دارد .
    در خصوص تعداد کانکشن و تنظیمات اون هم , همیشه بالاترین حد نمیتونه کارساز باشه و به سرویس اینترنت تون هم بستگی داره و حتی به سروری که ازش دانلود میکنید که تا چه حد و تعدادی اجازه بده که حداکثر ارتباط با سرور در هنگام دانلود را تعیین کنید . در مواقعی که میبینید در زمان دانلود فقط یک نقطه اتصال ( قسمت ) بهتون میده , در تنظیمات دانلود منیجر اگه تعداد ارتباط با سرور ( کانکشن ) و نوع ارتباط را بیشتر از متوسط , بالا ببرید براتون مشکل درست میکنه و در بیشتر مواقع هم دانلود ناقصی را بهمراه داشته ,مخصوصا تعداد ارتباط 32 که اشاره کرده بودید .
    به نظر بنده در چنین مواقعی شما باید تعداد ارتباط با سرور در هنگام دانلود را روی یک بزارید ( استثنا" در چنین مواقعی که فقط یک نقطه اتصال در زمان دانلود بهتون میده ) .
    و نکته بعدی هم که لازم بود اشاره کنم در خصوص شماره سریال نامبر و اشتراک و ... هست که حتما موارد امنیتی را رعایت کنید , و بصورت عمومی در انجمن منتشر نکنید , زیرا در خصوص هر نوع مشکل پیش آمده احتمالی مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی نداره . البته ناظمین و مدیران مورد اعتماد و اطمینان مدیریت هستند .
    موفق و موید باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    @hajemad

سلام و خیلی به انجمن خوش امدید .
    چند توصیه میکنم که حتما مد نظر داشته باشید .
    قبل ار هز چیز تا جائیکه بنده در جریان هستم دانلود از مایکروسافت در بیشتر مواقع برای کاربران با کندی سرعت همراه بوده و مشکلات خاص خودش را داشته , از لحاظ سرعت هم در دانلودها به نوع و پهنای باند سرویس اینترنت شما و حتی سرویس دهنده ای که اشتراک تون را ازش گرفته اید بستگی دارد .
    در خصوص تعداد کانکشن و تنظیمات اون هم , همیشه بالاترین حد نمیتونه کارساز باشه و به سرویس اینترنت تون هم بستگی داره و حتی به سروری که ازش دانلود میکنید که تا چه حد و تعدادی اجازه بده که حداکثر ارتباط با سرور در هنگام دانلود را تعیین کنید . در مواقعی که میبینید در زمان دانلود فقط یک نقطه اتصال ( قسمت ) بهتون میده , در تنظیمات دانلود منیجر اگه تعداد ارتباط با سرور ( کانکشن ) و نوع ارتباط را بیشتر از متوسط , بالا ببرید براتون مشکل درست میکنه و در بیشتر مواقع هم دانلود ناقصی را بهمراه داشته ,مخصوصا تعداد ارتباط 32 که اشاره کرده بودید .
    به نظر بنده در چنین مواقعی شما باید تعداد ارتباط با سرور در هنگام دانلود را روی یک بزارید ( استثنا" در چنین مواقعی که فقط یک نقطه اتصال در زمان دانلود بهتون میده ) .
    و نکته بعدی هم که لازم بود اشاره کنم در خصوص شماره سریال نامبر و اشتراک و ... هست که حتما موارد امنیتی را رعایت کنید , و بصورت عمومی در انجمن منتشر نکنید , زیرا در خصوص هر نوع مشکل پیش آمده احتمالی مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی نداره . البته ناظمین و مدیران مورد اعتماد و اطمینان مدیریت هستند .
    موفق و موید باشید .
    بسیارممنون وسپاسگذارم
    سرعت دانلود من 240 کیلوبایت هست اما وقتی از سایت ماکروسافت دانلود میکنم به 45 کیلو بایت میرسه ،در رابطه با تعداد ارتباط با سرور هم همه انها را امتحان کردم اما به همان صورت است 1 ارتباط تا 32 ارتباط، در خصوص تذکر امنیتی هم که نسبت به انتشار سریال نامبر دادید تشکر میکنم
    ممنون از زحمات عزیزان

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

سلام خسته نباشید
    ورژن جدید رو از سایت دانلود کردم و به وسیله پچ داخل فایل برنامه رو فعال کردم ولی بعد از چند دقیقه پیغام fake میده

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad-91 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    ورژن جدید رو از سایت دانلود کردم و به وسیله پچ داخل فایل برنامه رو فعال کردم ولی بعد از چند دقیقه پیغام fake میده
    سلام و وقت بخیر
    نسخه 6.28.11 با پچ جدید در سایت قرار گرفت ,
    نسخه فعلی نصب شده در سیستم تون را کامل و تر تمیز حذف کنید و سپس نصب جدید و اعمال پچ کنید .
    نتیجه را هم اطلاع بدید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad-91 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    دوست عزیز

مطمئن ترین کرک برای IDM فعلا کرک گروه REiS می باشد ابتدا این کرک رو تست نمایید. (پیوست کرده ام).

در صورتی که نتیجه نداد از کرک دومی که برایتان آپلود کرده ام استفاده کنید.

برای نسخه Retail کرک اختصاصی وجود دارد و توصیه می کنم در صورت استفاده از نسخه Retail از کرک سومی که پیوست کرده ام استفاده کنید.

و در آخر در سایت های معتبر روسی برای کسانی که با کرک گروه REiS مشکل داشتند کاربران کرک دیگری رو پیشنهاد داده بودند (کرک چهارم) که برایتان آپلود کرده ام.

توجه مهم : سعی کنید قبل از استفاده از کرک های گفته شده نسخه های قبلی رو به صورت کامل از روی سیستم حذف نمایید در ضمن بهتر است در حالت آفلاین اقدام به کرک نمایید و هرگز به آپدیت نرم افزار اقدام ننمایید حتی اگر پیام های مکرری در این زمینه نمایش داده شود. موفق باشید.
    مباحث IDM (اینترنت دانلود منیجر) فایل های پیوست شده

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

آقا فعلا انگار مشکل با این نسخه جدید سایت حل شده
    حالا اگه بازم مشکل پیدا کردم از راهی که کاربر opera گفت میرم

14. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

Capture.JPG
    هنگام بالاامدن ویندوز این میاد چکارکنم فک کنم کار اینه که بلوسکرین میاد؟

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط souraia نمایش پست ها
    Capture.JPG
    هنگام بالاامدن ویندوز این میاد چکارکنم فک کنم کار اینه که بلوسکرین میاد؟
    دوست عزیز

این پیام مربوط به همسان سازی مرورگرها با IDM می باشد و شما باید مرورگر های خودتان را با IDM همسان سازی کنید. کافی است بعد از انتخاب گزینه yes مراحل بعدی رو قدم به قدم ادامه داده و مروگر ها رو به IDM شناسایی کنید.

موفق باشید.

17. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 223 از 224 اولیناولین ... 2373123173213221222223224 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •