سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 11 از 224 اولیناولین ... 9101112132161111161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 2240

موضوع: مباحث IDM (اینترنت دانلود منیجر)

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث IDM (اینترنت دانلود منیجر)

نقل قول نوشته اصلی توسط rahro14' pid='11756' dateline='1316078841
    تو كز محنت ديگران بي غمي / نشايد كه نامند نهند آدمي
    به این میگن کاربر فعال
    از جهت یاد آوری رمز فایل فشرده forum.softgozar.com
    در ضمن بنده از خود منوی ای دی ام اپدیت کردم و با همین کرکی که دوست خوبم دادند رجیستر کردم
    با تشکر
    خواهش می کنم دوست عزیز
    علت اینکه شما توانستید پس از آپدیت،آن را کرک کنید و کرک غیر فعال نشد،این است که این کرک برای آخرین ورژن یعنی 10.1 می باشد.

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    281
    اعتبار کاربر
    1

Icon17 مباحث IDM (اینترنت دانلود منیجر)

[CENTER]شما می توانید تغییرات هر نسخه دانلود منیجر نسبت به نسخه های قبل رو در این ادرس ببینید

4. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

سلام خدمت همه دوستان
    میخواستم بدونم امکان این هست که فایل های نیمه دانلود شده و یا اماده برای دانلود رو که تو idm هست کلا به یه idm دگه تو یه pc دگه انتقال داد
    الان تعداد فایلای اماده بیش از 100 تا میشه اگه بخوام دونه دونه لینکا رو paste کنم تو note pad بعد بریزم تو ی pc دگه کلی وقت میبره.

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من امتحان نکردم ولی فکر میکنم با export و import این قابلیت رو داشته باشه.
    Tasks رو بزنید و export یا import رو انخاب نموده و حالا مشخص کنید که در یک فایل متنی
    یا در idm دیگر میخواهید لینکها کپی یا وارد گردند.
    البته مثلا اگر دانلود نصفه باشد بعید میدانم اون دانلود نصفه که ذخیره شده است منتقل گردد !! فقط لینکها !

8. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

با سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم و کاربران عزیز
    یه سئوال داشتم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم .
    برای دانلود کردن از IDM استفاده می کنم . وقتی تنظیمات رو انجام میدم که بعد از پایان دانلودها کامپیوتر خاموش بشه خیلی زمان میبره . مثلا دو تا قسمت از یک سریال رو اگه بذارم سرعت دانلود پایین میاد . میخواستم بدونم میشه IDM رو طوری تنظیم کنم که بخاطر اینکه سرعت دانلود پایین نیاد فایل اول تمام بشه بعد دانلود فایل بعدی شروه بشه ؟
    با تشکر از شما

10. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    یکبار دیگه هم فکر کنم خود شما این سوال رو مطرح کردید
    شما از قسمت scheduler می تونید این کار رو انجام بدید.
    سپس به تب دوم رفته و صف دانلود خود را مشخص نمایید.
    files at the same time رو روی عدد یک قرار دهید!
    تو تب اول هم که میتونید تیک خاموش شدن/نشدن/ قطع شدن اینترنت و... بعد از دانلود رو هم اعمال کنید! +تنظیمات دیگر...

12. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

باعرض سلام به دوستان گرامی

دربعضی سایتها کلیپ ویدیوی رو که دانلود میکنی درآغازکارمشکلی ندارد وحالت ادامه وجوددارد ومیتونی متوقف کنی وادامه فایل رو انجام بدی ولی بعد دیسکانکت وکانکت یا ریستارت یا بعدازگذشت زمانی ازشروع دانلودفایل وقتی دوباره ادامه رومیزنی پاسوردیوزرنیم اون سایت رومیخادوبایددوباره به اون لینک مراجعه کرده وازاول دانلودکردچرا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید موفق باشید

14. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009' pid='13337' dateline='1318892927
    باعرض سلام به دوستان گرامی

دربعضی سایتها کلیپ ویدیوی رو که دانلود میکنی درآغازکارمشکلی ندارد وحالت ادامه وجوددارد ومیتونی متوقف کنی وادامه فایل رو انجام بدی ولی بعد دیسکانکت وکانکت یا ریستارت یا بعدازگذشت زمانی ازشروع دانلودفایل وقتی دوباره ادامه رومیزنی پاسوردیوزرنیم اون سایت رومیخادوبایددوباره به اون لینک مراجعه کرده وازاول دانلودکردچرا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید موفق باشید
    این عمل در چند حالت رخ میده

1.از طریق v*pn وارد سایتی میشید و چیزی رو دانلود میکنید .بعد از کانکت شدن مجدد چون v*pn کانکت نیست دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکنه
    2.برخی لینکهای دانلود مدت دار هستش به طوری که بعد از یک روز یا چندید ساعت اعتبار اونها تموم میشه و باید لینک جدید درخواست بشه.مثله لینکهای خوده سافت گذر
    3. ویا برخی لینکها هم که فقط به اعضای vip ارائه میشن بعد از دیسکانکت شدن ، برای ادامه ی دانلود باید وارد اکانت خودشوید
    لینکهای موجود در دانلود سرور ارائه کننده ی سرویسهای پرسرعت اینترنتی هستن که هیچگاه اعتبارشون تموم نمیشه و همیشه در دسترس هستن و البته فقط برای کاربران خود
    ممنون

16. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

بله دوست گرامی با v*pn واردسایت میشم ولی دوباره برای ادامه دانلود باهمون v*pn دانلودروکه میخواهم ادامه بدم بامشکل ادامه نیافتن دانلود مواجه میشم یا پسورد یوزرنیم میخوادیامن روبه همون لینک صفحه دانلودازابتدامیبره خوب یک سوال دیگه داشتم من عضو سایت دانلودزهستم برای دانلودیک نرم افزارلینکی به من میده وقتی ازاکانت خودم خارج میشم برای ادامه دانلودپاسوردیوزرنیم ازمن میخادخوب حالابرفرض اینکه من میخوام این لینک رودراختیار کاربران سافتگذرقراربدهم چه کاری بایدانجام بدم تا یوزرپاسوردازکابرانی که میخواهندازاین لینک دانلودکننددرخواست نشود
    دوستان عزیزی که دانلودمنیجر IDM رونصب کردن ونسخه جدید رودانلودمیکننددیگرنیازی نیست که برنامه نصب شده روحذف کنیدفقط کافیست Setup نسخه جدیدترروکه دانلودکردن اجراکنندومنتطرتکمیل فرایندنصب بشن بعدازتکمیل نصب صفحه ای بازمیشودکه اخطاراینکه سریال IDM شماجعلی است رومیده بابستن این پنجره IDM هم بطورکامل بسته میشه اگربسته نشد باکلیک راست روی آیکن پیش ساعت وزدن گزینه EXT یاخروج IDM بسته میشه وکافیست برروی Patch که به شکل آیکنی که روش نوشته BRD موجود درپوشه کرک کلیک کنید وکارتمام است ومیتونیدبرنامه IDM روباخیال راحت به صورت فول ورژن استفاده کنید وتمام برنامه هایی که قبلا نصفه دانلودکردین رو درخوددارد وهیچ برنامه ای روازدست نمیدین فقط توجه کنیدکه اگر IDM درخواست آپدیت کردآپدیت نکنیدموفق باشید

18. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009' pid='13352' dateline='1318955982
    بله دوست گرامی با v*pn واردسایت میشم ولی دوباره برای ادامه دانلود باهمون v*pn دانلودروکه میخواهم ادامه بدم بامشکل ادامه نیافتن دانلود مواجه میشم یا پسورد یوزرنیم میخوادیامن روبه همون لینک صفحه دانلودازابتدامیبره خوب یک سوال دیگه داشتم من عضو سایت دانلودزهستم برای دانلودیک نرم افزارلینکی به من میده وقتی ازاکانت خودم خارج میشم برای ادامه دانلودپاسوردیوزرنیم ازمن میخادخوب حالابرفرض اینکه من میخوام این لینک رودراختیار کاربران سافتگذرقراربدهم چه کاری بایدانجام بدم تا یوزرپاسوردازکابرانی که میخواهندازاین لینک دانلودکننددرخواست نشود
    دقیقا این قضیه ی عضو شدن در سایتهای دانلود سنتر رو قرار دادن تا فقط اعضای اون سایت امکان دسترسی به لینکهارو داشته باشن .درضمن سایتهایی که نرم افزار های مهم و پولی رو برای دانلود قرار میدن(مثله خوده سافت گذر) اکانهای VIP یعنی ( Very important person)رو در ازای پرداخت مبلغی اعطا میکنن و صاحب چنین اکانتهایی فقط اجازه ی دسترسی به لینک دانلود این نرم افزارها رو دارند
    همچنین نمیشه این نوع لینکهارو در اختیار حتی اعضای سافت گذر گذاشت فقط به شرطی که اونها هم vip باشند
    پ.ن: با کمی دقت میشه فهمید این مبلغ در قبال نرم افزار ی که ارائه میشه خیلی ناچیزه
    ماهی 3 تمن فرض کنید اتوکد 2012 2ونیم گیک باشه .شبی میشه 1 گیگ دانلود رایگان کرد سه شبه میشه اینو از سافت گذر دانلود کرد اونم فقط به قیمت 100 تا تک تمنی در حالی که خوده نرم افزار بیرون 5 هزار تمنه(ببخشید که به حاشیه کشیده شد) اونم اگه 64 بیتشو پیدا کنی (4 ماه پیش سخت میشد پیدا کرد از بیرون)
    حالا برای راه حل میشه به چنتا موارد فکر کرد: شما میتوانید نرم افزار های مورد نظرتون رو دانلود کنید و سپس آپلود کرده در اختیار دیگران قرار دهید ویا اگه سایت میزبان عضویت رایگان داره از کسانی که میخواید لینک نرم افزار رو در اختیارش بذارید بخوایید در اون سایت عضو شه و دسترسی پیدا کنه و یا اکانت خودتون رو در اختیارشون بذارید.
    پاینده باشید

20. تشکرها از این نوشته :

صفحه 11 از 224 اولیناولین ... 9101112132161111161211 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •