سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: هک سیستم عامل سیمبین همه ورژن ها بدو.ن استفاده از کامپیوترو ساین

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    176
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض هک سیستم عامل سیمبین همه ورژن ها بدون استفاده از کامپیوترو ساین

سلام خدمت دوستان عزیز.راستشو بخواید دیدم این قسمت فروم غیر فعاله از امروز تصمیم گرفتم یه سرو سامانی به قسمت سیمبین بدم

اول از همه در مورد ساین و هک توضیحات مختصری رو بگم

خب باید بگم که همه سیستم عامل ها چه سیمبین یا حتی ویندوز یه امضاهای دیجیتالی دارند تا برنامه هایی که نصب میشن رو باهاش معتبر و یا غیر معتبر تشخیص بدیم.توی ویندوز اگه برنامه ای دستکاری شده باشه و یا ساخته شده باشه(امضاء برنامه ها با ویرایش پکیج از بین میره) امضاء معتبر نداره ولی نصب میشه.اما توی گوشی برنامه های بدون امضاء معتبر نصب نمیشه
    قبلا میتونستیم فایل cer و key رو از بعضی از سایتها بگیریم و برنامه های ویرایش شده رو باهاش امضا کنیم تا توی گوشی نصب شن.اما این سایت ها فعالیتشون رو متوقف کردن.بنابراین برای نصب برنامه های ویرایش شده(مثل برنامه هایی که به زبان فارسی ترجمه شدن) ما مجبور هستیم سیستم عامل گوشیمون رو هک کنیم

برای هک راه های زیادی وجود داره که من عمومی ترین و راحتترینش رو که برای همه ی گوشی های نوکیا کار میکنه رو اینجا میزارم

دوستان اگه سوالی در مورد هک گوشی داشتید همینجا مطرح کنید

خب این روش با استفاده از آنتی ویروس نورتون هستش

برای اینکارفایل پیوست رو دانلود کنید. 2تا فایل توش هست

1.
    NortonSymbianHack.sisx
    2.
    RomPatcherPlus_3.1.sisx

دقت کنید که برنامه
    RomPatcherPlusرو حتما توی مموری کارد نصب کنید

خب میریم سر انجام کار
    1.آنتی ویروس norton رو نصب کنید

2.برنامه norton رو اجرا کنید

3.
    سپس این مسیر: Options- Anti-Virus - Quarantine list را دنبال نمایید.

4.
    اکنون مسیر : Options - Restore به ترتیب دنبال نمایید.

5.حالا میتونید norton رو حذف کنید

6.
    حالا برنامه RomPatcherPlus_3.1.sisx را که در فایل بود نصب کنید

7.وارد برنامه rompatcher بشید و رو
    گزینه های Open4all و Installserver کلیک کنید تا سبز بشن

8.حالا از options گزینه add to auto رو روی هر دو تابزنید تا یه دایره زر رنگ دور هر 2تا رو بگیره

تمومه
    حالا با خیال راحت برنامه ها رو میتونید نصب کنید
    بزودی برنامه های کاربردی رو میزارم

هک سیستم عامل سیمبین همه ورژن ها بدو.ن استفاده از کامپیوترو ساین فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط dr1358 : 21-06-2012 در ساعت 10:34

2. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما dr1358 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

این قسمت که قرمز رنگه فونتش خیلی بهم ریختست....من گوشی n73 دارم یعنی رو گوشی من جواب میده ؟؟
    از وقتی آپدیتش کردم زبان عربیش هم پریده و دیگه نمیشه پیامک فارسی بنویسم

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    176
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط feelgood نمایش پست ها
    این قسمت که قرمز رنگه فونتش خیلی بهم ریختست....من گوشی n73 دارم یعنی رو گوشی من جواب میده ؟؟
    از وقتی آپدیتش کردم زبان عربیش هم پریده و دیگه نمیشه پیامک فارسی بنویسم

بله میشه هکش کرد.در ضمن با rompatcher هم میتونی زبان فارسی رو به گوشیت اضافه کنی.که بعدا توی یه تاپیک توضیح میدم

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما dr1358 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض هک سیستم عامل symbian belle و symbian belle FP1

برای هک گوشی های نوکیا با سیستم عامل symbian belle لازمه اقدامات اضافه تری نسبت به اونچه که در بالا گفته شد انجام بدین.

برای هک شدن گوشی در ادامه ی مراحل قبل این روال رو طی کنید.

9. برنامه Nokia_File_Browser_1.0.1_for_Symbian_Belle رو از فایلهای پیوست دانلود و پس از خارج کردن از حالت فشرده، نصب کنید.

10. فایل Install Server RP+ v1.5 work Belle رو از فایلهای پیوست دانلود کنید و به گوشی منتقل کنید.

11. با استفاده از برنامه Nokia File Browser فایل دومی که دانلود کردید (Install Server RP+ v1.5) رو پس از خارج کردن از حالت فشرده، از پوشه ای که هم اکنون هست، به آدرس زیر انتقال بدهید (بدون استفاده از یک برنامه ی فایل منیجر مانند Nokia File Browser نمیتوانید به پوشه مورد نظر دست پیدا کنید) :

C:\patches و یا E:\patches (میگن که تفاوت آدرس بستگی به این داره که برنامه RomPatcher رو تو درایو C نصب کنید یا درایو E . اما من رو هرگوشی ای نصب کردم در هر دو صورت پوشه ی patches تو درایو C بوده. پس بهتره اول به درایو C سر بزنید!)

12. حالا برنامه RomPatcher رو اجرا کنید و گزینه ی Install Server RP+ v1.5 رو انتخاب کنید تا تیک سبز رنگ ظاهر شود

13. و حالا از options گزینه add to auto رو مانند دوتای قبلی انتخاب کنید.
    و حالا گوشی شما هک شد.

قابل توجه کسانی که آخرین نسخه سیمبین یعنی symbian belle feature pack 1 رو گوشیشون نصبه:

نسخه های symbian belle FP1 به روش فوق هک نمیشن. برای هک کردن گوشی، مراحل بالا رو طی کنید با این تفاوت که به جای فایل دوم (یعنی Install Server RP+ v1.5 work Belle) فایل سوم از فایلهای پیوست (یعنی Install Server RP+ v1.7 work Belle FP1) رو دانلود کنید و پس از خارج کردن از حالت فشرده، به پوشه patches انتقال بدید. نهایتا با فعال کردن پچ مورد نظر (Install Server RP+ v1.7) در برنامه RomPatcher گوشی شما نیز به سادگی هک می شود.

تذکر: فایل منیجر X-plore بر روی گوشی های با سیستم عامل symbian belle FP1 نصب میشوند، اما کار نمیکنند (تا جایی که من میدونم هنوز نسخه ی جدیدی از این برنامه که با آخرین نسخه سیمبین سازگار باشه، نیومده)

[یا علی]
    هک سیستم عامل سیمبین همه ورژن ها بدو.ن استفاده از کامپیوترو ساین فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط mht429 : 29-07-2012 در ساعت 22:48

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mht429 برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •