سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: دلالی با فروش جنس مجانی،دانلود نسخه بی نهایت CoC بصورت رایگان

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,138
    اعتبار کاربر
    1

Thumbs up دلالی با فروش جنس مجانی،دانلود نسخه بی نهایت CoC بصورت رایگان

با درود فراوان
    نیاز دیدم تا در مورد یک موضوع شفافسازی کنم و دست های پشت پرده رو بریزم بیرون .فکر کنم دیدید که وارد یه سایتی میشید و با تبلیغ های زرق و برق دار و رنگارنگ با عنوان های مختلف مثلا بازی کلش اف کلنز نا محدود! جم بی نهایت ،یا همون الماس،جم بی نهایت، کلا همه چی بی نهایت، ناقابل 20000 تومان،ناقابل ده هزار تومان، پنج هزار تومان،جایی 35 هزار تومان هم دیدم که این نسخه رو بفروش میرسونن.یه نمونه کوچک:
    واقعا چرا؟!میگن هزینه سرور

جالب اینجاست برخی از افراد ناآگاه بدون کمترین توجهی دست به خرید میزنن!با این تفکر که"من با خرید این بازی در بین دوستان و فامیل و اشنا و و و قوی ترین بازیکن میشم و سری تو سرا در میارم و تازه سود هم میکنم و نیاز نیست از دوباره کلی پول جم بدم" خب عزیز من،دوست گرامی آیا عقل سلیم میگه چنین چیزی به راحتی ممکنه؟ مسلما خیر! .سعی میکنم به برخی از دوستان نا آگاه این موضوع رو روشن کنم.
    ببینیند بازی هایی نظیر clash of clans که اطلاعات بازیکن توی خود بازی ذخیره نمیشه،میشه گفت غیر قابل دستکاریند.البته نه اینکه ذخیره نشه،اما تک تک جم یا لوت هایی که شما در ابن بازی بدست میارین بین بازی توی گوشی و سرور بازی اطلاعاتش رد و بدل میشه.یعنی اگر با هر روشی شما حتی یک عدد طلا بصورت غیر قانونی حالا با دستگاری دیتای بازی و غیره بدست بیارید سرور شما رو بعنوان یک پلیر متقلب به شمار میاره و اگر هم بشمار نیاره،شما اون یدونه دونه جم رو نمیتونید عملا استفاده کنید و سرور اطلاعاتش یه چیز میگه و بازی داخل موبایلتون یچیز دیگه !به عبارتی هماهنگ نیستن! و تنها شما ظاهری میبینید یه جم اضافه شده اما نمیتونید ازشون استفاده کنید.بعدش خطای out of sync دریافت میکنید.
    خب پس این نسخه های بی نهایت چیه؟! شما میگی امکان نداره دستکاری کرد که!؟!؟؟!
    خب توی این نسخه بی نهایت اومدن بجای سرور بازی،یه سرور فرعی بهش اضافی کردن،یعنی دیگه این بازی هیچ ربطی به سوپرسل نداره و شما دارید در یک اجتماع دیگه به بازی میپردازید و دوستان و اشنایان هم داخل این نسخه نیستند و داخل نسخه ی اصلی بازی با سرور های اصلی هستن توی این نسخه الی ماشالا همه هم level بالا و شما هم با اولین ورود به راحتی میتونید لول آپ کنید.
    اکانت شما در سرور اصلی ارزشش قابل قیاس با این نسخه فرعی نیست.
    سرور های نسخه های ادیت شده و فرعی همیشه پایدار نیستند بر خلاف سرور اصلی.
    نظر شخی من اینه که از این نسخه فقط برای تمرین استفاده کنید چون کسی بهتون کاری نداره و ازاد ازادید.
    -نسخه ای که براتون پیدا کردم ادیت شده توسط Omega-X هستش و یکی از بهترین ادیتشن هاست،از لحاظ ظاهری هم چیز جالبیه
    جهت دریافت نسخه بی نهایت به لینک زیر مراجعه بفرمایید،(بدلیل مشکلات آپلود نتونستم خودم آپلود کنم،اگر دوستان زحمت آپلود به یه آپلود سنتر دیگه رو بکشن لینک رو جایگزین میکنم.)
    عنوان: نسخه بی نهایت clash of clans
    ویرایش توسط arefgh96 : 11-11-2015 در ساعت 16:35
    PC یه چیزِ دیگست :-)

2. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)