سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: درخواست کمک دوستان عزیز خواهشا

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض درخواست کمک دوستان عزیز خواهشا

سلام دوستان عزیز خوب هستین بنده یه اکانت اینستاگرام دارم و اون اکانت اینستاگرامم موقع ثبت نام نمیدونم چه ایمیلی براش دادام و موقعی که ریست میکنم از طریق نام کاربریم میگه به فلان میلی براتون ارسال شد و فقط یه کلمه اول و اخر میلو میزنه و باقیش ستاره هستش و من هرچی نگاه میکنم همچین میلی ندارم و الان موندم چطور این اکانتمو پاکش کنم ، ایا راهی دیگه ای هستش روشی هست خواهشا کمک کنین یا اگه با نامه زدن میشه نامه ای فرستاد به قسمت پشتیبانی اینستاگرام و خواست اکانت بندرو به کل پاک کنن ایا این امکان هستش کدوم قسمت باید برم یه لینک برام بزارین ممنون میشم بعد انگلیسی چی بگم تا برام پاکش کنن تشکر . منتظر جوابتونم تشکر .

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

اینو میزنه

Thanks! Please check (m*********n@e******.com) for a link to reset your password.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

خیر دوست عزیز. موقع ثبت نام باید دقت می کردید و ایمیل صحیح رو وارد می کردید. یا باید الان رمزتون رو یادتون بیاد یا اکانتتون رو فراموش کنید.

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,138
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط baty نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خوب هستین بنده یه اکانت اینستاگرام دارم و اون اکانت اینستاگرامم موقع ثبت نام نمیدونم چه ایمیلی براش دادام و موقعی که ریست میکنم از طریق نام کاربریم میگه به فلان میلی براتون ارسال شد و فقط یه کلمه اول و اخر میلو میزنه و باقیش ستاره هستش و من هرچی نگاه میکنم همچین میلی ندارم و الان موندم چطور این اکانتمو پاکش کنم ، ایا راهی دیگه ای هستش روشی هست خواهشا کمک کنین یا اگه با نامه زدن میشه نامه ای فرستاد به قسمت پشتیبانی اینستاگرام و خواست اکانت بندرو به کل پاک کنن ایا این امکان هستش کدوم قسمت باید برم یه لینک برام بزارین ممنون میشم بعد انگلیسی چی بگم تا برام پاکش کنن تشکر . منتظر جوابتونم تشکر .
    درود
    یه راهی هست.

یه اکانت فیسبوک نیازه.خب اول میرید لاگین میشید به فیسبوکتون و بعدش هم میرید وارد اینستاگرام میشنید و گزینه ی Forgot Password رو میزینید.حالا باید Reset Using Facebook رو بزنید که از طریق فیسبوک میشه ایمیلتون رو ریست کرد.
    منبع: What if You Forgot Your Email to Instagram? | Chron.com
    PC یه چیزِ دیگست :-)

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •