صفحه 5 از 5 اولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 از مجموع 47

موضوع: انتخاب آنتی ویروس مناسب برای اندروید؟

1. ناظم بخش Secure آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Aminp1
    سلام خسته نباشید
    میشه یه انتی ویروس خوب برای گوشی اندرویدی معرفی کنید؟
    نوشته اصلی توسط S!RUS
    البته دوستان چند نمونه را معرفی کردند که هر کدام مزیتهای خودش را دارد , اما در صورتیکه گوشی شما از لحاظ سخت افزاری مناسب باشد کاسپر نسخه اندروید گزینه بسیار مناسبی هست .
    در صورتی که از آنتی ویروسی که جناب S!RUS فرمودن خواستین استفاده کنید، لایسنسش رو هم بنده بهتون میدم که استفاده کنید.

2. نمایش تشکر

3. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

ممنون از همگی نظرات شما دوستان عزیز
    بین این همه انتی ویروس هایی که شما معرفی کردید من موندم!بهترین بین اینها کدومش هست؟؟مدل گوشیمم HTC desire510

4. نمایش تشکر

5. ناظم بخش Secure آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Aminp1
    بین این همه انتی ویروس هایی که شما معرفی کردید من موندم!بهترین بین اینها کدومش هست؟؟مدل گوشیمم HTC desire510
    هر دو آنتی ویروس Kaspersky و Bitdefender خوب هستند. هر کدوم رو نصب کردید مشکلی نداره.

6. نمایش تشکر

7. عضو ممتاز shahrabiamir آواتار ها
    نمایش اطلاعات

درود

آقا من اومدم انتی ویروس بیت دیفندر ریختم حتما باید اتصال اینترنت داشته باشم تا بصورت دستی هم اسکن کنه من هم پاکش کردم بولگارد ریختم اون هم اینجوری بود. یه انتی ویروسی میخوام که on-access scan و هم on-demand scan داشته باشه

بعدش یه انتی ویروسی هست به اسم Chitaah این یکی اسکن دستی اش به اتصال اینترنت نیازی نداره؟ Qihoo چطور؟

8. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Aminp1
    ترندمیکرو ( پی سی سیلین )

لینک دانلود نسخه 7 آنتی ویروس موبایل و تبلت اندرویدی ترندمیکرو

9. نمایش تشکر

10. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط shahrabiamir
    درود

آقا من اومدم انتی ویروس بیت دیفندر ریختم حتما باید اتصال اینترنت داشته باشم تا بصورت دستی هم اسکن کنه من هم پاکش کردم بولگارد ریختم اون هم اینجوری بود. یه انتی ویروسی میخوام که on-access scan و هم on-demand scan داشته باشه
    سلام
    آنتی ویروس avast همینطور amc security برای اسکن نیازی به نت ندارند بلکه کافیه دیتا بیسشون اپدیت باشه تا از نتیجه ی اسکن مطمئن باشید.
    نمایش امضاء

11. نمایش تشکر

12. عضو متخصص !!!۩♣JOHN♣۩!!! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط shahrabiamir
    درود

بعدش یه انتی ویروسی هست به اسم Chitaah این یکی اسکن دستی اش به اتصال اینترنت نیازی نداره؟ Qihoo چطور؟
    به علاوه موارد اشاره شده،Cm Sceurity هم گزینه فوق العاده خوبیه با امکانات عالی.

Sent from my D6502 using Tapatalk

13. نمایش تشکر

صفحه 5 از 5 اولین ... 345

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •