نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: عدم بوت شدن ویندوز 7 پس از نصب شدن روی لب تاپ dell

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض عدم بوت شدن ویندوز 7 پس از نصب شدن روی لب تاپ dell

با عرض سلام
    مشکل من بوت نشدن وینوز 7 پس از نصب هست
    وقتی نصب کامل انجام میشه و تنظیمات منطقه زمانی و ... را انجام میدم سیستم در حالتی میره که از پیغامش چنین دریافت میشه که داره حالت مدیایی و ویدوویی رو چک میکنه سپس ریست میشه و یک صفحه سیاه میاد که فقط در بالای صفحه یک کرسر داره چشمک میزنه
    ضمنا حالت بوت هم از قسمت setup بوت از هارد دیسک هست
    من این ویندوز و سایر ویندوز های 7 از شرکت های مختلف را روی پی سی ها و لب تاپ های دیگه نصب کردم ولی فقط روی این سیستم این مشکل را داره سیستم سخت افزاریش هم مناسب و بالا تر از سایر سیستم هایی بوده که نصب با موفقیت انجام دادم.
    لازم به ذکر است که یکی از دوستان گفته که اول xp نصب کن بعد ویندوز رو به حالت upgraid روی اون نصب کن ولی اونم نشد.
    لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
    با تشکر.

2. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط orkide1983
    با عرض سلام
    مشکل من بوت نشدن وینوز 7 پس از نصب هست
    وقتی نصب کامل انجام میشه و تنظیمات منطقه زمانی و ... را انجام میدم سیستم در حالتی میره که از پیغامش چنین دریافت میشه که داره حالت مدیایی و ویدوویی رو چک میکنه سپس ریست میشه و یک صفحه سیاه میاد که فقط در بالای صفحه یک کرسر داره چشمک میزنه
    ضمنا حالت بوت هم از قسمت setup بوت از هارد دیسک هست
    من این ویندوز و سایر ویندوز های 7 از شرکت های مختلف را روی پی سی ها و لب تاپ های دیگه نصب کردم ولی فقط روی این سیستم این مشکل را داره سیستم سخت افزاریش هم مناسب و بالا تر از سایر سیستم هایی بوده که نصب با موفقیت انجام دادم.
    لازم به ذکر است که یکی از دوستان گفته که اول xp نصب کن بعد ویندوز رو به حالت upgraid روی اون نصب کن ولی اونم نشد.
    لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
    با تشکر.
    در موارد مشابه مشکل سیستم شما , مشکل از هارد بوده اگه براتون مقدور هست یه بار بد سکتورگیری یا صفر کردن MBR را انجام دهید . ضمنا منتظر سایر نظرات دوستان هم باشید و فعلا قبل از هر تصمیمی در صورت امکان تصویری از همین پیام ذکر شده را بزارید , و ضمنا قبل از تعویض ویندوز سیستم تون در چه وضعیتی بود ؟ مشکلی نداشت , پیامی , خطایی , را نشون نمی داد ؟
    نمایش امضاء

3. نمایش تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •