سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 14 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 139

موضوع: مباحث و مشکلات مربوط به آپدیت ویندوز

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aria-boy نمایش پست ها
    سلام مرسی از راهنمایی. من تو 3 dvd از ویندوز 7 اصلیم بک آپ گرفتم. پس به پیشنهاد شما بک آپ رو اجرا کنم؟
    آیا راهی برای repair نیست؟ چون کلی نرم افزار اورجینال نصب هست که از اونها نسخه ای ندارم.
    یه مورد دیگه اینکه من وقتی 3 سال پیش لپ تابم رو خریدم یک درایو از هاردم بطور پیش فرض با حجم 10 گیگا موجود بود به نام recovery این درایو برای چیست؟
    سلام.
    همان‌طور که گفته شده؛ این پارتیشن که معمولاً به صورت Hide هست؛ همان پارتیشن ریکاوری لپ‌تاپ شماست که می‌تونید با استفاده از اون ویندوز اورجینالی که هنگام خرید روش بوده رو بازیابی کنید.
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

سلام مرسی از راهنمایی. من تو 3 dvd از ویندوز 7 اصلیم بک آپ گرفتم. پس به پیشنهاد شما بک آپ رو اجرا کنم؟
    آیا راهی برای repair نیست؟ چون کلی نرم افزار اورجینال نصب هست که از اونها نسخه ای ندارم.
    یه مورد دیگه اینکه من وقتی 3 سال پیش لپ تابم رو خریدم یک درایو از هاردم بطور پیش فرض با حجم 10 گیگا موجود بود به نام recovery این درایو برای چیست؟
    دوست عزیز

اگر نرم افزار اورجینال هم دارید قضییه کمی پیچیده تر شد.

ابتدا راه های موجود جهت تعمیر ویندوز رو امتحان کنید و در مرحله آخر تصمیم به تعویض ویندوز بگیرید.

نرم افزار Windows Repair می تواند در این زمینه به شما کمک کند برای دانلود به آدرس زیر مراجعه کنید :

البته اگر فرد متخصصی رو می شناسید (متخصص به معنای واقعی=کسی که واقعا در این زمینه تجربه دارد و نه کسی که فقط مدرک داشته باشد) از او به صورت حضوری راهنمایی بگیرید.

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

اگر نرم افزار اورجینال هم دارید قضییه کمی پیچیده تر شد.

ابتدا راه های موجود جهت تعمیر ویندوز رو امتحان کنید و در مرحله آخر تصمیم به تعویض ویندوز بگیرید.

نرم افزار windows repair می تواند در این زمینه به شما کمک کند برای دانلود به آدرس زیر مراجعه کنید :

البته اگر فرد متخصصی رو می شناسید (متخصص به معنای واقعی=کسی که واقعا در این زمینه تجربه دارد و نه کسی که فقط مدرک داشته باشد) از او به صورت حضوری راهنمایی بگیرید.
    از راهنمایی شما بسیار متشکرم.. ببخشید با توجه به اینکه من ساکن قم هستم امکان دارد برای رفع این عیب به حضور شما عزیزان در مرکز سافت گذر برسم...؟

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

از راهنمایی شما بسیار متشکرم.. ببخشید با توجه به اینکه من ساکن قم هستم امکان دارد برای رفع این عیب به حضور شما عزیزان در مرکز سافت گذر برسم...؟
    دوست عزیز

کاربران انجمن سافت گذر اکثرا ساکن شهر های دیگری هستند.

به نظرم مسئوالان سافت گذر که متشکل از 4 نفر می باشد هم نتوانند و یا وقت کافی رو در این زمینه نداشته باشند.

توصیه می کنم با یکی از دوستان که در این زمینه مهارت کافی رو دارند از طریق نصب نرم افزار TeamViewer که به واسطه آن سیستم شما را می تواند از را دور کنترل کند کمک بخواهید.

(متاسفانه اینجانب به دلایل دیگری نمی توانم کمک کنم اینجانب شخصا کاربر Mo.Re.Za رو توصیه می کنم)

ویرایش توسط opera : 24-12-2012 در ساعت 11:43

8. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض تمامی مشکلات مربوط به آپدیت کردن ویندوز

سلام خدمت همه دوستان در فروم
    یه سوال داشتم
    من از ویندوز 7 آلتیمیت استفاده میکنم و همیشه اونرو آپدیت میکنم
    ولی الان چند وقتی هستش که انگار آیپی من توسط ماکروسافت بلاک شده و ویندوز هر کاری میکنم آپدیت نمیشه میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم
    (البته کشور ویندوز هم روی آمریکا تنظبم بود که بعد از اینکه آپدیت نشد بردمش رو ایران بازم نشد و الان دوباره رو امریکاست)

اینم اروری که میده

ممنون از تمام کسانی که راهنمایی میکنن

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    50
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل در آپدیت ویندوز

سلام دوستان
    من مدتیه که می خوام ویندوز هفت سیستمم رو ابدیت کنم خطا میده ویندوزم اورجیناله عکسم پیوست می کنم
    ممنون
    مباحث و مشکلات مربوط به آپدیت ویندوز تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 224.JPG (31.4 کیلو بایت, 11 نمایش)

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m0hseni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدتیه که می خوام ویندوز هفت سیستمم رو ابدیت کنم خطا میده ویندوزم اورجیناله عکسم پیوست می کنم
    ممنون
    سلام دوست عزیزم شما اول این کاری رو که در پایین میگم میکنید. تاریخ سیستمتون رو به میلادی به روز میکنید . اگه مشکلتون حل نشد شما این لینکی که از مایکروسافت گذاشتم رو میرید اوکی. تو همین صفحه یه نوشته آبی شکلی نوشته fix it این بزنید یه فایل دانلود میشه بعد از اجرا دنبال مشکل آپدیت میگرده و تعمیرش میکنه امکان 80 درصد هست مشکلتون حل بشه باز حل نشد تو همون صفحه آپشن های دیگه رو هم مطالعه کنید آخر کار برنامه هم اگه مشکلتون حل نشد no بزنید شاید راه دیگه ای هم نشون داد و احتمالا با روش اول حل بشه

اول اینکه شما از کنترل پنل وارد تنظیمات Date and Time میشید و تاریخ سیستمتون رو به میلادی به روز میکنید تاریخ سیستمتون که به روز باشه این ارور رو نمیده این ارور بخاطر به روز نبودن تارخ سیستم نشان داده میشه باز مشکل حل نشد بقیه داستان برید
    راستی تو همون پنجره Date and Time میتونید تب Internet Time رو بزنید و بعد Change settings بزنید و تیک Synchronize with an Internet time رو بذارید تا وقتی به اینترنت وصل هستید ساعت و تارخ سیستون رو به روز کنه

لینک سایت

اینم fix it واسه راحتی شما

موفق باشی
    ویرایش توسط Mahdinim : 26-01-2013 در ساعت 07:42

12. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مواجه شدن با ارور هنگام آپدیت ویندوز 7

سلام به همه سافت گذری های عزیز
    چند روزی هست که من نمی تونم ویندوزم (7) رو آپدیت کنم و از طریق هلپش هم نتونستم کاری انجام بدم.
    حتی آنتی ویروسم هم که Microsoft Security Essentials هست و روی خود لپ تابم نصب بود نمی تونم آپدیت کنم.
    لطفا راهنماییم کنید که چه کار کنم.

ویرایش توسط The king : 24-05-2013 در ساعت 00:08

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

شما وارد کنترل پنل شده و در قسمت Windows update و بر روی دکمه Check Update کلیک کنید خودش شروع می کنه به سرچ کردن و لیست واستون میاره و شما با تیک زدن لیست ها می توانید آپدیت کنید Microsoft Security Essentials نمی توانید آپئیت کنید وارد سایت شده و آپدیت آفلاینش هست

15. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    شما وارد کنترل پنل شده و در قسمت Windows update و بر روی دکمه Check Update کلیک کنید خودش شروع می کنه به سرچ کردن و لیست واستون میاره و شما با تیک زدن لیست ها می توانید آپدیت کنید Microsoft Security Essentials نمی توانید آپئیت کنید وارد سایت شده و آپدیت آفلاینش هست

سلام
    من آپدیت ویندوزم رو 2 ساله دارم انجام می دم و همینطوری که گفتید Check Update رو می زنم و خودش از سایت ماکروسافت ویندوزم رو آپدیت می کنه و چون ویندوزم اورجینال هست Microsoft Security Essentials روی خود ویندوزم نصب بود. توی مقاله های مربوط به ویندوز 7 رو بخونید متوجه این موضوع میشید که ماکروسافت خودش این برنامه رو با ویندوزش ارائه میده. حتی تو آپدیت های ویندوزم فایل های مربوط به Microsoft Security Essentials هم هست.
    در هر حال بعد از زدن Check Update این ارور که من عکسش رو براتون گذاشتم می یاد.
    حالا نمی دونم چه کار کنم.

صفحه 3 از 14 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •