سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 14 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 139

موضوع: مباحث و مشکلات مربوط به آپدیت ویندوز

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    318
    تشکر تشکر شده 
    65
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    دوست عزیز امکان داره نصب برخی آپدیت ها طول بکشه . بسیاری از کاربران فکر میکنند آپدیت گیر کرده . برای بررسی این موضوع حین نصب آپدیت ها وارد task manager بشید در زبانه proccecs دکمه show proccese form all user رو بزن . پروسه مربوط به windows installer رو ببنید . عدد مربوط به CPU باید کم و زیاد بشه که نشانه انجام عملیات پردازش رو فایل نصبه . این نشون میده که باید صبر کنید تا نصب شه .
    راه دیگه نصب آپدیت اینه که اجارزه بدی همه آپدیت ها دانلود شن . بعد سیستم رو shutdown کنید . اینجوری احتمال گیر کردن خیلی کم میشه (سیستم آپدیت هارو نصب میکنه بعد خاموش میشه).
    با درود!
    ممنون از راهنماییتون!من بارها و بارها هر دو راه نصب رو انجام داده ام،ولی‌ یک سری ایتمهایی هستند که اصلا نصب نمی‌شند:
    Windows Internet Explorer 9 for Windows 7
    Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Update for Windows 7 x86 (KB982526)
    Security Update for Microsoft .NET Framework 3.5.1 on Windows 7 x86 (KB2604114)
    Security Update for Microsoft .NET Framework 3.5.1 on Windows 7 x86 (KB2656410)
    الان یک بار دیگه هم امتحان کردم،و Task manager رو نگاه کردم.در جریان پروسهٔ نصب تنها آیتم System Idle Pro فعال بود،و ایتمهای Wuauclt.exe و WU-IE9-Windows in کاملا غیر فعال و صفر بودند.پس فکر می‌کنم یک اشکالی‌ باید وجود داشته باشه!...به هر حال ممنونم!

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط meistero نمایش پست ها
    با درود!
    ممنون از راهنماییتون!من بارها و بارها هر دو راه نصب رو انجام داده ام،ولی‌ یک سری ایتمهایی هستند که اصلا نصب نمی‌شند:
    Windows Internet Explorer 9 for Windows 7
    Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Update for Windows 7 x86 (KB982526)
    Security Update for Microsoft .NET Framework 3.5.1 on Windows 7 x86 (KB2604114)
    Security Update for Microsoft .NET Framework 3.5.1 on Windows 7 x86 (KB2656410)
    الان یک بار دیگه هم امتحان کردم،و Task manager رو نگاه کردم.در جریان پروسهٔ نصب تنها آیتم System Idle Pro فعال بود،و ایتمهای Wuauclt.exe و WU-IE9-Windows in کاملا غیر فعال و صفر بودند.پس فکر می‌کنم یک اشکالی‌ باید وجود داشته باشه!...به هر حال ممنونم!
    System Idle Pro که درصد آزاد بودن CPu رو نشون میده ....
    در حین نصب آپدیت ها ، برنامه دیگری رو همزمان نصب نکردید ؟
    از چه نسخه از ویندوز استفاده میکنید ؟ از کجا تهیه کردین ؟

من 3 ، 4 روز پیش ویندوز 7 نسخه MSDN نصب کردم . تمامی این آپدیت ها بدون کوچکترین مشکلی نصب شدند.

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    318
    تشکر تشکر شده 
    65
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    System Idle Pro که درصد آزاد بودن CPu رو نشون میده ....
    در حین نصب آپدیت ها ، برنامه دیگری رو همزمان نصب نکردید ؟
    از چه نسخه از ویندوز استفاده میکنید ؟ از کجا تهیه کردین ؟

من 3 ، 4 روز پیش ویندوز 7 نسخه MSDN نصب کردم . تمامی این آپدیت ها بدون کوچکترین مشکلی نصب شدند.
    ویندوزUltimate ۷ :راستش ویندوزمو از دست داده بودم و کار فوری هم داشتم،این بود که از یکی‌ از دوستانم این ویندوز رو گرفتم تا موقتاً کارم راه بیفته تا بعد عوضش کنم،دیگه همین موند برام تا الان!...پس با این اوصاف کلنگی تشریف داره و بهتره عوض بشه!...هاها
    نه عزیزم هیچ چیز دیگری نصب یا دانلود نمی‌شد،حتا برنامه‌ دیگری هم باز نبود.به‌هرحال ممنونم!

راستی‌ اگر بخوام یکی‌ بخرم (ترجیح میدم دانلود نکنم،چون حجمش زیاده) ،مال کدوم شرکتو پیشنهاد می‌کنید (البته بعد از سافت گذر).

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

شرکت نوین پندار - البته سعی کن از فروشگاه های محل بخری تا خود سایت چون قیمتش دو سه برابر کمتر از سایته
    به هر حال سایتش این پایینه

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما E M P E R O R برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط meistero نمایش پست ها
    ویندوزUltimate ۷ :راستش ویندوزمو از دست داده بودم و کار فوری هم داشتم،این بود که از یکی‌ از دوستانم این ویندوز رو گرفتم تا موقتاً کارم راه بیفته تا بعد عوضش کنم،دیگه همین موند برام تا الان!...پس با این اوصاف کلنگی تشریف داره و بهتره عوض بشه!...هاها
    نه عزیزم هیچ چیز دیگری نصب یا دانلود نمی‌شد،حتا برنامه‌ دیگری هم باز نبود.به‌هرحال ممنونم!

راستی‌ اگر بخوام یکی‌ بخرم (ترجیح میدم دانلود نکنم،چون حجمش زیاده) ،مال کدوم شرکتو پیشنهاد می‌کنید (البته بعد از سافت گذر).
    من بهت پیشنهاد میکنم یکی از دو نسخه که در لینک زیر گذاشتم رو از سافتگذر تهیه کنید :
    بدون هیچگونه دستکاری . مطمئن ترین نسخه ویندوز 7
    نسخه 32 بیتی :

نسخه 64 بیتی :

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض ارور نصب شدن آپدیت | ارور failur to installing update

سلام .
    لپت تابم را 3 سال پیش خریداری کردم و ویندوز 7 home اورجینال با برچسب حک روی لپ تاب را دارم. همیشه آپدیت ویندوز و نرم افزارها تا 2 ماه پیش بخوبی انجام میشد . اما از 2 ماه پیش آپدیت ها دانلود میشود اما در هنگامی که ویندوز جهت نصب resrtart میشود و دوباره بالا می آید میگوید failur to installing update.... و من آپدیت نمیشود. لطفا راهنماییم کنید... با تشکر.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aria-boy نمایش پست ها
    سلام .
    لپت تابم را 3 سال پیش خریداری کردم و ویندوز 7 home اورجینال با برچسب حک روی لپ تاب را دارم. همیشه آپدیت ویندوز و نرم افزارها تا 2 ماه پیش بخوبی انجام میشد . اما از 2 ماه پیش آپدیت ها دانلود میشود اما در هنگامی که ویندوز جهت نصب resrtart میشود و دوباره بالا می آید میگوید failur to installing update.... و من آپدیت نمیشود. لطفا راهنماییم کنید... با تشکر.
    کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!!

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,724
    اعتبار کاربر
    1

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!!
    دوست من!
    با توجه به اینکه ویندوز خود را 3 سال هست که عوض نکرده‌اید؛ به شما پیشنهاد می‌کنم که خودتون را راحت کنید و ویندوز‌تون رو تعویض کنید!
    البته اگر لپ‌تاپ شما پارتیشن ریکاوری داشته باشد، یا خود شما از ابتدا از ویندوز‌تون BackUp تهیه کرده‌اید؛ می‌تونید همون ویندوز اورجینال رو بازیابی کنید. (که باز من این راه رو هم پیشنهاد نمی‌کنم! چون اولاً بعد از Recovery ویندوز، باید برای آپدیت، حجم زیادی دانلود انجام بدین، ثانیاً اگر من به جای شما بودم ویندوز ۸ رو نصب می‌کردم و با لذت بیشتری با لپ‌تاپم کار می‌کردم!)
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,251
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

سلام .
    دوست عزیز

اگر مدت زیادی است که ویندوز عوض نکرده ایدتوصیه می کنم در صورت داشتن بکاپ آن بازگردانی کنید سپس برای راحتی کار جهت آپدیت ابتدا سرویس پک 1 رو از سایت مایکروسافت و یا سافت گذر دانلود و نصب نمایید سپس اقدام به آپدیت ویندوز کنید.

در صورتی که بکاپ ندارید راه های دیگری رو امتحان کنید و زود تصمیم به تعویض ویندوز ننمایید.

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

اگر مدت زیادی است که ویندوز عوض نکرده ایدتوصیه می کنم در صورت داشتن بکاپ آن بازگردانی کنید سپس برای راحتی کار جهت آپدیت ابتدا سرویس پک 1 رو از سایت مایکروسافت و یا سافت گذر دانلود و نصب نمایید سپس اقدام به آپدیت ویندوز کنید.

در صورتی که بکاپ ندارید راه های دیگری رو امتحان کنید و زود تصمیم به تعویض ویندوز ننمایید.
    سلام مرسی از راهنمایی. من تو 3 dvd از ویندوز 7 اصلیم بک آپ گرفتم. پس به پیشنهاد شما بک آپ رو اجرا کنم؟
    آیا راهی برای repair نیست؟ چون کلی نرم افزار اورجینال نصب هست که از اونها نسخه ای ندارم.
    یه مورد دیگه اینکه من وقتی 3 سال پیش لپ تابم رو خریدم یک درایو از هاردم بطور پیش فرض با حجم 10 گیگا موجود بود به نام recovery این درایو برای چیست؟

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما aria-boy برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 14 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •