سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: حذف شدن گذینه دیلیت و کات از روی هارد اکسترنال

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض حذف شدن گذینه دیلیت و کات از روی هارد اکسترنال

سلام دوستان عزیز من هاردم پر کلی اطلاعات مهم و چهار ترا هارد که فول و یه فایل زیپ اومدم اکسترکت کنم دیدم سرعت کمه کنده کنسل کردم بعد دیدم لغو نشد هارد مجبوری جدا کردم از پی سی بعدش رفتم داخل هارد دیدم گذینه دیلیت و کات کلا برداشته شده و اصلا راست کلیک میکنم این دو گذینه با رینیم اصلا نیستن الان موندم چیکار کنم تا درست بشه هارد و اینم بگم داخل هارد رو پوشه هام راست کلیک میکنم پروپرتیس میزنم گذینه سکیوریتی وجود نداره جاش گذینه شیرینگ هستش بعد فقط میتونم از هارد کپی کنم رو کامپیوترم ولی کامپیوترم 1 ترا همش جا نمیشه کپی کنم بعد فرمت کنم درست بشه به نظرتون اساتید عزیز چیکار کنم درست بشه من تو گوگل زیاد سرچ زدم به جوابی نرسیدم هرکی یچی گفته بود خواهشا کمکم کنین تشکر
    اینم بگم ویندوز من 7 اولتیمیت 64 بیتی هستش بی صبرانه منتظر جواب و کمکتونم روزمو خراب کرد این قضیه از ظهر با این قضیه درگیرم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

کسی کمکمون نمیکنه اساتید محترم

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,251
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط baty نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من هاردم پر کلی اطلاعات مهم و چهار ترا هارد که فول و یه فایل زیپ اومدم اکسترکت کنم دیدم سرعت کمه کنده کنسل کردم بعد دیدم لغو نشد هارد مجبوری جدا کردم از پی سی بعدش رفتم داخل هارد دیدم گذینه دیلیت و کات کلا برداشته شده و اصلا راست کلیک میکنم این دو گذینه با رینیم اصلا نیستن الان موندم چیکار کنم تا درست بشه هارد و اینم بگم داخل هارد رو پوشه هام راست کلیک میکنم پروپرتیس میزنم گذینه سکیوریتی وجود نداره جاش گذینه شیرینگ هستش بعد فقط میتونم از هارد کپی کنم رو کامپیوترم ولی کامپیوترم 1 ترا همش جا نمیشه کپی کنم بعد فرمت کنم درست بشه به نظرتون اساتید عزیز چیکار کنم درست بشه من تو گوگل زیاد سرچ زدم به جوابی نرسیدم هرکی یچی گفته بود خواهشا کمکم کنین تشکر
    اینم بگم ویندوز من 7 اولتیمیت 64 بیتی هستش بی صبرانه منتظر جواب و کمکتونم روزمو خراب کرد این قضیه از ظهر با این قضیه درگیرم
    دوست عزیز

ابتدا توصیه میشه در یک سیستم دیگر امتحان نمایید و سعی کنید از لحاظ ویروس هم یک بار ویروس یابی کنید اگر مشکل حل نشد به جز پشتیبان گیری از اطلاعات و فرمت هارد دیسک راه حل راحت تری به نظر نمی رسد.

همچنین در صورت امکان از صفحه مربوطه یک اسکرین شات تهیه و آپلود کنید.

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز سلام ببخشید من تقریبا 3 ترا از 4 ترا پر هستش اگه بک از بگیرم حجم بک از چقدر میشه ببینم تو پی سیم جا میشه بک اپش بعد میشه خواهشا یه آموزشی از خوب ساده برام بزارین چون من تا الان از هاردم بک از نگرفتم تشکر

بعد بک از گرفتم چطور ریسیور کنم بک اپمو داخل هاردم تشکر
    ویرایش توسط opera : 01-09-2018 در ساعت 15:49 دلیل: دو پست متوالی

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,251
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز سلام ببخشید من تقریبا 3 ترا از 4 ترا پر هستش اگه بک از بگیرم حجم بک از چقدر میشه ببینم تو پی سیم جا میشه بک اپش بعد میشه خواهشا یه آموزشی از خوب ساده برام بزارین چون من تا الان از هاردم بک از نگرفتم تشکر

بعد بک از گرفتم چطور ریسیور کنم بک اپمو داخل هاردم تشکر
    دوست عزیز

وقتی بکاپ می گیرید منظور اینه که یا به صورت عادی copy و paste کرده و در یک محل دیگر از آن اطلاعات یک نسخه دیگر به وجود می آورید و یا معمولا برای راحتی کار از نرم افزار های تخصصی پشتیبان گیری استفاده می شود (مورد دوم بیش تر برای کپی برداری از سیستم عامل کاربرد دارد که به روش copy و paste معمولا قابلیت کپی ندارد) که در هر حالت حجم فایل های کپی شده یا پشتیبان گیری شده با حجم فایل های اصلی تفاوت چندانی نخواهد داشت. (بنابراین تصور این که با پشتیبان گیری حجم فایل ها کاهش پیدا خواهد کرد رو از ذهن تان بیرون کنید خصوصا که اکثرا فایل هایتان ویدیویی یا گرافیکی هستن)

برای تهیه یک نسخه پشتیبان یا باید هارد اکسترنال دیگری پیدا کنید و یا اطلاعات خودتان را در دی وی دی رایت کنید.

موفق باشید.

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

درود بر شما

گفته دوستمون رو تست کردید ؟

ابتدا توصیه میشه در یک سیستم دیگر امتحان نمایید و سعی کنید از لحاظ ویروس هم یک بار ویروس یابی کنید
    ترجیحا رو ویندوزی جز مشابه ویندوز خودتون ; مثلا 10 32 بیت

یک بار چک دیسک رو هم تست کنید

بوسیله نرم افزار رسمی هاردتون هم هارد ــو چک کنید

اتصال هارد به دیگر پورت های USB (پشت سیستم)

احیانا از هارد به عنوان رم کمکی که استفاده نکردین ؟ (readyboost ) اگه آره غیرفعالش کنید

در مورد خطای Write protected هم تو نت سرج بزنید

9. تشکرها از این نوشته :

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,724
    اعتبار کاربر
    1

هارد 4ترابایت شما یه پارتیشن بوده فقط؟!
    با یه ویندوز Live سیستم را بیارید بالا و ببینید اونجا هم همین مشکل وجود داره یا نه؟!
    اگه همچنان مشکل پابرجاست چاره‌ای جز پیدا کردن یه هارد دیگه و کپی اطلاعات و پس از آن فرمت و کپی مجدد اطلاعات روی آن نیست!
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

11. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •