سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: لینک دانلود ویندوز 7

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض لینک دانلود ویندوز 7

با سلام
    لطفا سایتی برای دانلود ویندوز 7 را معرفی کنید

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,447
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kordi.118 نمایش پست ها
    با سلام
    لطفا سایتی برای دانلود ویندوز 7 را معرفی کنید
    در سایت و در قسمت سیستم عامل ها هر نوع ویندوزی را که بخواهید میتونید دانلود کنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

3. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    TrendMicro
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    20
    id تلگرام
    ArashYazdian
    اعتبار کاربر
    0

همین که آپدیت شده یعنی دستکاری شده ! و در حین آپدیت به دلایل خیلی زیاد امکانش هست که مشکلاتی هم بوجود بیاد ! با بهترین وی پی اس هم زمان دانلود بعضی از آپدیت ها دریافت نمیشن... موقع خروجی گرفتن از ویندوز نصب شده آپدیت شده و تبدیل به ایزو باز هم امکانش زیاده که خطاهایی رخ بده و.....
    پس لطفا اگر امکانش هست لینکی معرفی کنید برای دانلود ویندوز 7 100% اورجینال 64 بیتی نسخه اولتیمیت
    آپدیت داشته باشه یا نه اصلا مهم نیست بنده میخوام روی وی پی اس نصب کنم خودم آپدیتش میکنم اما برام مهمه که آخرین ریلیز ویندوز 7 باشه...!
    پیشاپیش سپاسگذارم.....

دانلود Windows 7 Ultimate SP1 Integrated July 2017 x86/x64 - دانلود ویندوز 7 آلتیمیت - سافت گذر

4- ویندوز فوق بصورت اکتیو شده هست.

یعنی آخرت دست کاری.....

5. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,447
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashYazdian نمایش پست ها
    همین که آپدیت شده یعنی دستکاری شده ! و در حین آپدیت به دلایل خیلی زیاد امکانش هست که مشکلاتی هم بوجود بیاد ! با بهترین وی پی اس هم زمان دانلود بعضی از آپدیت ها دریافت نمیشن... موقع خروجی گرفتن از ویندوز نصب شده آپدیت شده و تبدیل به ایزو باز هم امکانش زیاده که خطاهایی رخ بده و.....
    پس لطفا اگر امکانش هست لینکی معرفی کنید برای دانلود ویندوز 7 100% اورجینال 64 بیتی نسخه اولتیمیت
    آپدیت داشته باشه یا نه اصلا مهم نیست بنده میخوام روی وی پی اس نصب کنم خودم آپدیتش میکنم اما برام مهمه که آخرین ریلیز ویندوز 7 باشه...!
    پیشاپیش سپاسگذارم.....

دانلود Windows 7 Ultimate SP1 Integrated July 2017 x86/x64 - دانلود ویندوز 7 آلتیمیت - سافت گذر

4- ویندوز فوق بصورت اکتیو شده هست.

یعنی آخرت دست کاری.....

درود .
    خوب میتونید از نسخه MSDN استفاده کنید , با توجه به مواردی که اشاره کردید ..
    مثلا
    دانلود Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 MSDN May 2011 x64 Retail - دانلود دانلود نسخه اورجینال (MSDN) و نهایی (RTM) ویندوز 7 سرویس پک 1 نوع 64 بیتی منتشر شده در ماه می 2011 - سافت گذر
    البته مسئله آپدیت بودن و داشتن هات فیکس ها خیلی مهمه , با توجه به ویروس های اخیر و....
    البته میتونید یه چند روزی صبر کنید تا آخرین نسخه بروز ماه آگوست را بدون اینکه کرک شده ( اکتیویت ) باشه , بهتون لینک بدم . ضمن اینکه دقیقا مشخص نیست که در چه تاریخی و روزی از ماه آگوست منتشر میشه ,
    البته در کل برای VPS ویندوز 7 سنگین هست ,
    ویرایش توسط S!RUS : 14-08-2017 در ساعت 14:00
    MY ALBUM

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    TrendMicro
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    20
    id تلگرام
    ArashYazdian
    اعتبار کاربر
    0

ممنونم از پاسخ . مشکلی نیست الان 14 اگوست هست پس تا پایانش هم چیزی نمونده من که صبر کردم این 2 هفته هم روش...
    اما تست های زیادی انجام دادم بین 7 و 2008 که از همه لحاظ ویندوز 7 برای من نرمتر و روانتر جواب داد !
    درسته قابلیت های تحت شبکه ویندوز سرور خیلی بالاتر از 7 هستش و 7 اصلا با اون قابله مقایسه نیست و محدودیت های زیادی داره ! اما من برای کارهای روزمره لازم دارم مخصوصا نصب و استفاده از نرم افزارهای ادیت فیلم مثل کانورت یا تیکه کردن فیلم اضافه کردن فایل دوبله فارسی یا تغییراتی در زیرنویس و........
    که متاسفانه ویندوز 2008 بیشتره این برنامه هارو نمیشه نصب کرد نصب هم بشن اجرا نمیشن به انواع DLL ها گیر میدن همرو میگیرم دستی رجیستر میکنم اما فایده ای نداره...
    پس مجبورم از همون یار قدیمی 7 دوست داشتنی و عزیز خودمون استفاده کنم که با هیچ برنامه ای هم مشکل نداره...

در مورد آپدیت فرمودین که خوب خودمون میزنیم فول آپدیت میشه !
    ( همینطور که ویندوز خونگی هم همیشه آپدیت هست از زمان XP عادت داشتم ویندوز و تمام برنامه هام بروز باشن )

اما این نسخه MSDN که معرفی کردین هم برای 2011 هستش و از آخرین تغییرات طراحی و کد نویسی بی بهره هستش... برای همین تو کامنت قبلی تاکید کردم که آخرین ریلیز 7 باشه خیلی بهتره...

حالا همین که میگین "آخرین نسخه بروز ماه آگوست" فکر میکنم دیگه عالی باشه و منتظر میمونم تا لینکش بیاد...
    ببخشید توضیحاتم طولانی شد و پیشاپیش سپاسگذارم......

9. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,447
    اعتبار کاربر
    1

ممنونم از پاسخ . مشکلی نیست الان 14 اگوست هست پس تا پایانش هم چیزی نمونده من که صبر کردم این 2 هفته هم روش...
    اما تست های زیادی انجام دادم بین 7 و 2008 که از همه لحاظ ویندوز 7 برای من نرمتر و روانتر جواب داد !

حالا همین که میگین "آخرین نسخه بروز ماه آگوست" فکر میکنم دیگه عالی باشه و منتظر میمونم تا لینکش بیاد...
    ببخشید توضیحاتم طولانی شد و پیشاپیش سپاسگذارم......
    خواهش میکنم ..
    بله بمحض منتشر شدن ویندوز 7 , ماه اگوست میتونید از سایت سافت گذر دانلود بفرمایید . و نهایتا خودتون توسط کرک یا بصورت قانونی اکتیو میکنید .
    البته نمیدونم تا چه حد در خصوص ویندوز 10 هم , فکر یا تست کرده باشید .. اما میتونید این گزینه را هم مد نظر داشته باشید .
    بعید میدونم که نرم افزار خاصی مد نظر شما باشه و در ویندوز 10 نشه ازش استفاده کرد ..
    موفق باشید ..
    MY ALBUM

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    TrendMicro
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    20
    id تلگرام
    ArashYazdian
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    خواهش میکنم ..
    بله بمحض منتشر شدن ویندوز 7 , ماه اگوست میتونید از سایت سافت گذر دانلود بفرمایید . و نهایتا خودتون توسط کرک یا بصورت قانونی اکتیو میکنید .
    البته نمیدونم تا چه حد در خصوص ویندوز 10 هم , فکر یا تست کرده باشید .. اما میتونید این گزینه را هم مد نظر داشته باشید .
    بعید میدونم که نرم افزار خاصی مد نظر شما باشه و در ویندوز 10 نشه ازش استفاده کرد ..
    موفق باشید ..
    سلام . طبق وعده ای که داده بودین منتشر شد روی سایت !
    ظاهرا هم کرک نشده و فایل کرک جداگانه داخل پوشه هست !
    از این دیگه با خیال راحت استفاده کنم ؟ 100% بدون هیچگونه دستکاریه دیگه ؟؟؟
    ویندوز 10 هم عالیه و تقریبا بدون نقص، امنیتش هم که نسبت به 7 بینهایت بیشتره ! اما به همون اندازه هم منابع سخت افزاریه بالاتر نیاز داره (رم حداقل 4 گیگ) که فعلا برامون مقدور نیست...

13. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,447
    اعتبار کاربر
    1

سلام . طبق وعده ای که داده بودین منتشر شد روی سایت !
    ظاهرا هم کرک نشده و فایل کرک جداگانه داخل پوشه هست !
    از این دیگه با خیال راحت استفاده کنم ؟ 100% بدون هیچگونه دستکاریه دیگه ؟؟؟
    ویندوز 10 هم عالیه و تقریبا بدون نقص، امنیتش هم که نسبت به 7 بینهایت بیشتره ! اما به همون اندازه هم منابع سخت افزاریه بالاتر نیاز داره (رم حداقل 4 گیگ) که فعلا برامون مقدور نیست...
    سلام .
    بله منتشر و بصورتیکه قبلا قول داده بودم و شما اشاره کردید , هست , و اینتگریت شده اپدیت ماه جاری هست , دستکاری خیر اما تا شما از دستکاری چه منظوری و انتظاری داشته باشید ؟
    ضمن اینکه از این به بعد در سایت ویندوزهای اکتیو شده یا کرک شده قرار نخواهد گرفت .
    البته در خصوص ممابع سخت افزاری ویندوز 10 هم بنده با رم 2 گیگ البته 32 بیتی اش را استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم .. با رم دو گیگ میشه نسخه 64 بیتی را نصب کرد .
    کلا منابع لازم سخت افزاری برای ویندوز 10 :
    پرازنده یک گیگا با رم 1 گیگ برای ویندوزهای 32 بیتی و رم 2 گیگ برای ویندوز 64 بیتی هم داشته باشید کفایت میکند .
    بالاتر از این مقادیر اشاره شده صرفا جهت استفاده بهینه تر و ... هست .
    MY ALBUM

15. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    TrendMicro
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    20
    id تلگرام
    ArashYazdian
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    بله منتشر و بصورتیکه قبلا قول داده بودم و شما اشاره کردید , هست , و اینتگریت شده اپدیت ماه جاری هست , دستکاری خیر اما تا شما از دستکاری چه منظوری و انتظاری داشته باشید ؟
    ضمن اینکه از این به بعد در سایت ویندوزهای اکتیو شده یا کرک شده قرار نخواهد گرفت .
    البته در خصوص ممابع سخت افزاری ویندوز 10 هم بنده با رم 2 گیگ البته 32 بیتی اش را استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم .. با رم دو گیگ میشه نسخه 64 بیتی را نصب کرد .
    کلا منابع لازم سخت افزاری برای ویندوز 10 :
    پرازنده یک گیگا با رم 1 گیگ برای ویندوزهای 32 بیتی و رم 2 گیگ برای ویندوز 64 بیتی هم داشته باشید کفایت میکند .
    بالاتر از این مقادیر اشاره شده صرفا جهت استفاده بهینه تر و ... هست .
    بسیار متشکرم از پاسختون و راهنمایی در مورد منابع مورد نیاز ویندوز 10
    فقط یک نکته را در نظر داشته باشیم که ما قراره روی وی پی اس نصب کنیم حالا با این اینترنت افتضاح ایران هرچی سرعت عملکردهای وی پی اس بهتر باشه ریموت سریعتری داریم بله ویندوزهای دیگه هم زیاد تست کردم 2008 2010 12 16 و... حتی همین 10
    سبکترین و سریعترین همین 7 بوده روی سرور مجازی !
    حالا شاید بعضی سرورها به دلیل استفاده از سی پی یو های بسیار قویتر رم های DDR4 جدید هارد اس اس دی و......سرعت بهتری داشته باشن . اما متاسفانه سرور ددیکیت ما آنچنان هم قطعات آکبند و تکنولوژی روز نداره پس مجبوریم با حداقل ها باهاش مدارا کنیم و فشار نیاریم به همین خاطر ویندوز 7 بهترین گزینه برای ما هست چون از همشون سریعتر و سبکتره، همچی هم روش نصب میشه و از همه مهمتر اینکه یک عمر باهاش سروکله زدیم دیگه قلقش دستمون اومده.....
    بهرحال بینهایت متشکرم خیلی لطف کردین و کمک بسیار بزرگی بود !!!
    براتون آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام زندگی دارم.......

17. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •