سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل درنصب نشدن ویندوز7 ازنوع 64 بیت بعد ازقطع شدن برق لپ تاپ

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    37
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل درنصب نشدن ویندوز7 ازنوع 64 بیت بعد ازقطع شدن برق لپ تاپ

با عرض سلام بنده لپ تاپ خود را که ویندوز 7 ازنوع 64 بیت نصب بود را به علت چند مشکل نرم افزاری system restore کردم ولی متاسفانه درحین انجام عملیات برق قطع شد و باتری هم به لپ تاپ وصل نبود وکلا مراحل کار نیمه تمام ماند و دوباره بعد از وصل شدن برق ویندوز دیگه بالا نیومد و به مشکل خورد که با سیستم رستور هم ارور می دادوبازیابی نمی کرد و وقتی این اتفاق افتاد قصد کردم ویندوز رو دوباره ازنوع نصب کنم ولی متاسفانه هرکاری میکنم ویندوز 7 ازنوع 64 بیت نصب نمیشه وارور میده ولی ویندوز 7 ازنوع 32 بیت نصب میشه ودلیلش را نمی دانم درصورتی که قبلا روی همین سیستم ویندوز 64 بیتی نصب کردم ومشکلی نداشتم.گفتم شاید مشکل ازهارد و رم باشد ووقتی ازهارد و رم خود هم تست کردم با نرم افزار دیدم سالم هستند و مشکلی ندارد.هم اکنون ویندوز7 ازنوع 32 بیت نصب هست ولی هرکاری میکنم نمی توانم ویندوز 64 بیت نصب کنم.
    ممنون می شود دوستان راهنمایی کنند که دلیل این مشکل چیست .باتشکر

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,265
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز در کدام مرحله از نصب مشکل دارید؟ لطفا اسکرین شات تهیه نموده و در انجمن آپلود کنید تا بهتر راهنمایی شود. در ضمن مشخصات سخت افزاری لپ تاپ تان را هم اطلاع دهید.

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    37
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز در کدام مرحله از نصب مشکل دارید؟ لطفا اسکرین شات تهیه نموده و در انجمن آپلود کنید تا بهتر راهنمایی شود. در ضمن مشخصات سخت افزاری لپ تاپ تان را هم اطلاع دهید.
    سلام لپ تاپ لنوو Z500 می باشدو دارای رم 8گیگ و سی پی یو corei7 هست.
    هم اکنون وقتی ویندوز7 64 بیتی را نصب میکنم وقتی که مراحل نصب تمام می شود درابتدا داخل ویندوز می شود ولی سپس ری استارت می شود وداخل محطی ویندوز نمی شود واین مسئله ری استارت شدن سیستم علتش چیست را نمی دانم زیرا وقتی ویندوز 32 بیت نصب کردم رم و هارد راتست گرفتم ومسکلی نداشتند وواقعا الان نمی دانم علت این قضیه چیست

درواقع میشه گفت درنصب ویندوز 32 بیتی 7 یه همچننی مشکلی به وجود نمیاد ولی درنصب ویندوز 64 بیتی وقتی نصب میشه و وارد محیط ویندوز میشه یهو ری استارت میشه وبه هیچ عنوان وارد محیط ویندوز نمی شود.من قبلا نه تنها ویندوز 7 بلکه ویندوز 10 و 8.1 هم نصب کردم ازنوع 64 بیت ومشکلی نداشتم وبه دلیل اجرا نشدن برخی نرم افزاری های تخضصی مجبور شدم به ویندوز 7 مهاجرت بکنم والان هم علت این اتفاقی که رخ می دهد را دقیق نمی دانم

5. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,265
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aminabbasi نمایش پست ها
    سلام لپ تاپ لنوو Z500 می باشدو دارای رم 8گیگ و سی پی یو corei7 هست.
    هم اکنون وقتی ویندوز7 64 بیتی را نصب میکنم وقتی که مراحل نصب تمام می شود درابتدا داخل ویندوز می شود ولی سپس ری استارت می شود وداخل محطی ویندوز نمی شود واین مسئله ری استارت شدن سیستم علتش چیست را نمی دانم زیرا وقتی ویندوز 32 بیت نصب کردم رم و هارد راتست گرفتم ومسکلی نداشتند وواقعا الان نمی دانم علت این قضیه چیست

درواقع میشه گفت درنصب ویندوز 32 بیتی 7 یه همچننی مشکلی به وجود نمیاد ولی درنصب ویندوز 64 بیتی وقتی نصب میشه و وارد محیط ویندوز میشه یهو ری استارت میشه وبه هیچ عنوان وارد محیط ویندوز نمی شود.من قبلا نه تنها ویندوز 7 بلکه ویندوز 10 و 8.1 هم نصب کردم ازنوع 64 بیت ومشکلی نداشتم وبه دلیل اجرا نشدن برخی نرم افزاری های تخضصی مجبور شدم به ویندوز 7 مهاجرت بکنم والان هم علت این اتفاقی که رخ می دهد را دقیق نمی دانم
    دوست عزیز

از سالم بودن دی وی دی حاوی ویندوز 7 نسخه 64 بیتی مطمئن بشید. سعی کنید از یک نسخه دست نخورده همانند نسخه اورجینال موجود در سافت گذر استفاده کنید ببینید مشکل برطرف می شود یا خیر؟

موفق باشید.

7. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •