سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 34

موضوع: مشکل در بالاآمدن ویندوز xp

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,496
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yas2014 نمایش پست ها
    اون Local Disk که میفرمایید طبیعیه بله درسته ولی درصورتی طبیعیه که ویندوز جدید نصب شه که اون موقع میشه لوکال دیسک و باید مجدد نامگذاری کرد .

من تمام مراحلی که فرمودید رو الان انجام دادم و دوباره همون ارور Disk is not formatted اومد که میگه میخواید فرمت شه یا خیر ؟ و بله و خیر هم داره که من زدم خیر . چون اگه فرمت شه که دیگه اگه فایلی هم موجود باشه از بین میره .
    چکار کنم ؟ به نظرتون راهی هست که بشه به فایلها دسترسی داشته باشم ؟

ضمنا یه نکته دیگه . تمامی درایوهای من ، توو همین بوت ، شامل سایزه ، یعنی جلوی گزینه ی total size و free space سایز زده و تنها درایوی که جلوی این دو گزینه ش خالیه ، همین درایو C هست . اینم گفتم بگم شاید بهتون کمکی کنه در راهنمایی کردن .
    در خصوص لوکال دیسکی که گفتم در تصویر براتون کاملا مشخص کردم , بنده هم اصلا جدیدا ویندوز نصب نکرده ام . دو ویندوز دارم در دو هارد . 7 و 10 .

2016-05-03_180722.jpg

و اما در خصوص راه حل و پیشنهاد بنده ,
    اگر توسط هر راه دیگری به نتیجه نرسیدید و فایلهاتون واقعا مهم هست براتون , میتونید فرمت کنید و سپس توسط برنامه های ریکاوری ( مثلا Get Data Recover My Files Professional ) اقدام به بازیابی فایلهاتون کنید ,
    البته باید قبلش , ویندوز را در یه درایو دیگه نصب کنید و در درایو فرمت شده هیچ چیزی کپی و اضافه و ذخیره نکنید و در کل هیج کاری انجام ندید . و سپس توسط برنامه فوق یا هر برنامه ریکاوری دیگه ای اقدام به بازیابی فایل ها کنید .
    در یه تاپیک دیگه هم دیروز اشاره کردم , که یه درایو اشتباها در زمان نصب ویندوز فرمت شده بود کامل توسط همین برنامه بازیابی کردم .
    نکته مهم :
    البته شرایط شما و ارور بلو اسکرین فعلا مانده و رفع نشده , و اصلا مشخص نیست که بتونید ویندوز جدید را هم بالا بیارید و یا با نصب ویندوز جدید ارور فوق را نداشته باشید .

ضمنا منتظر نظرات سایر کاربران هم باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

درایوهای دیگه هم توش اطلاعاته که میخواستم همه ی اطلاعات روی هارد رو به فلش و دی وی دی انتقال بدم که متاسفانه این مشکل ایجاد شد .
    اطلاعات درایوهای دیگه هم مهمه و نمیشه درایو رو فرمت کنم که توش ویندوز نصب بشه . از طرفی حجم درایوها هم کمه و ویندوز رو نمیشه داخلش نصب کرد .

با توضیحاتی که دادم یعنی اطلاعات درایو C از بین رفته و هیچ جوری نمیشه اطلاعاتی که روی دسکتاپ بود رو برگردوند ؟ حجم اطلاعاتی که میگم شاید کمتر از 50 مگ باشه ولی خیلی مهم بود و میخواستم به درایوهای دیگه ی ویندوز منتقل کنم که یهو این مشکل ایجاد شد . خواهشا هرراهی به ذهنتون میرسه بفرمایید . واقعا حیاتیه .

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    210
    تشکر تشکر شده 
    499
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    mini windows توی پک هاینرنتس بوت هست که خیلی حجیم تره . جداگانه نیست
    نسخه های قدیمی تر active boot disk حدود 200 مگ میشه
    سلام . سجاد جان کل حجم هایرن که مینی ویندوز نیست . تمام مینی ویندوز 45 مگ ممکنه بگیره که جدا کردنش سادست از ایمیج

نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم . بینهایت ممنون از لطفتون ، دانلود رو آغاز کردم . ایشالله که جواب بده .
    فقط میخواستم بدونم که امکان ریختن این بوت روی فلش نیست ؟ یعنی بشه روی فلش ریخت و از روی فلش اجراش کرد ؟

باید با نرم افزار flash boot یا Rufus بشه

احتمال گزینه اولی بیشتره چون از پس بوتیبل کردن هر ایمیجی روی فلش برمیاد

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ نمایش پست ها

باید با نرم افزار flash boot یا Rufus بشه

احتمال گزینه اولی بیشتره چون از پس بوتیبل کردن هر ایمیجی روی فلش برمیاد
    ممنون ولی مشکل زیر رو هم میشه حل کرد ؟

درایوهای دیگه هم توش اطلاعاته که میخواستم همه ی اطلاعات روی هارد رو به فلش و دی وی دی انتقال بدم که متاسفانه این مشکل ایجاد شد .
    اطلاعات درایوهای دیگه هم مهمه و نمیشه درایو رو فرمت کنم که توش ویندوز نصب بشه . از طرفی حجم درایوها هم کمه و ویندوز رو نمیشه داخلش نصب کرد .

با توضیحاتی که دادم یعنی اطلاعات درایو C از بین رفته و هیچ جوری نمیشه اطلاعاتی که روی دسکتاپ بود رو برگردوند ؟ حجم اطلاعاتی که میگم شاید کمتر از 50 مگ باشه ولی خیلی مهم بود و میخواستم به درایوهای دیگه ی ویندوز منتقل کنم که یهو این مشکل ایجاد شد . خواهشا هرراهی به ذهنتون میرسه بفرمایید . واقعا حیاتیه .

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    210
    تشکر تشکر شده 
    499
    اعتبار کاربر
    1

خب مگه شما چند تا درایو دارید ؟

کافیه اطلاعات یک درایو رو جابجا کنید و بعد توش ویندوز رو نصب کنید

به بقیه درایو ها کاری نداشته باشید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ نمایش پست ها
    خب مگه شما چند تا درایو دارید ؟

کافیه اطلاعات یک درایو رو جابجا کنید و بعد توش ویندوز رو نصب کنید

به بقیه درایو ها کاری نداشته باشید
    کلا با درایو ویندوز 4 تا درایو دارم

مشکل اینجاست که وبندوز بالا نمیاد که بخوام اطلاعات رو جابه جا کنم و در محیط بوت هم سرعت خیلی پایینه تو سیستمم .

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    210
    تشکر تشکر شده 
    499
    اعتبار کاربر
    1

کلا با درایو ویندوز 4 تا درایو دارم

مشکل اینجاست که وبندوز بالا نمیاد که بخوام اطلاعات رو جابه جا کنم و در محیط بوت هم سرعت خیلی پایینه تو سیستمم .
    خب دیگه اون ویندوز ایکس پی پرتابل رو استفاده کنید

مگه چشه ؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

عرض کردم در محیط بوت و همون ویندوزی که دوستان لطف کردن و دادن سرعت پایینه خیلی و نمیشه اطلاعات چند گیگی رو به راحتی جابه جا کرد

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

سلام مجدد به همگی عزیزان در این انجمن .

بنده بالاخره تونستم بعد از یک روز و نیم تلاش و به سختی ، چند گیگ فایل رو به فلش و درایوهای دیگه منتقل کنم و ویندوز جدید رو در درایو دیگه ای نصب کنم که خداروشکر بعد از نصب ویندوز جدید ، مشکل اروری که گفته بودم حل شد و وارد محیط ویندوز میشه .

الان درایو C که قبلا ویندوز توش نصب بود ، خالیه و مونده مرحله آخر که اطلاعات رو با نرم افزاری که معرفی کردید ریکاوری کنم ، ولی دو تا سئوال راجع به این نرم افزار داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید .

1- من تا به حال با این نرم افزار کار نکردم ، میخواستم ببینم آیا این نرم افزار ، تنظیماتی داره که فایلهارو جوری پیدا کنه که با فولدرهاشون باشه ؟ آخه اگه کل فایلهای ویندوز رو با هم و درهم ریخته پیدا کنه که من فایلهای داخل دسکتاپ رو نمیتونم پیدا کنم ، چون اسمهاشون یادم نیست دقیقا . ممنون میشم تنظیمانش رو عنوان کنید که بهترین سرچ رو داشته باشه .

2- آیا امکان ریکاوری بوکمارک های مرورگر گوگل کروم هم هست ؟ چون سایتهایی رو بوکمارک کردم که مربوط به کارم بود و اونا هم واسم خیلی مهمه . این امکان وجود داره ؟

ممنون اگه راهنمایی کنید .

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,496
    اعتبار کاربر
    1

سلام مجدد به همگی عزیزان در این انجمن .

بنده بالاخره تونستم بعد از یک روز و نیم تلاش و به سختی ، چند گیگ فایل رو به فلش و درایوهای دیگه منتقل کنم و ویندوز جدید رو در درایو دیگه ای نصب کنم که خداروشکر بعد از نصب ویندوز جدید ، مشکل اروری که گفته بودم حل شد و وارد محیط ویندوز میشه .

.
    درود .
    خوب الان میرسیم به نصب برنامه ای که گفتم برای ریکاوری , GetData Recover My Files Professional , خلاصه میگم , اگه لازم بود بگید تا بیشتر توضیح بدم .
    ابتدا برنامه فوق را نصب کنید و در کادر اخر نصب گزینه ای در پایین پنجره براتون میاره که برنامه را باز کنه یا نه ( لانچ ), که باید تیک اون گزینه را بردارید , و تمام . و سپس فایل پچ همراه برنامه را در پوشه نصب برنامه کپی میکنید ( روی ایکن برنامه در دسکتاپ , کلیک راست و گزینه پراپرتیس را بزنید و گزینه اوپن فایل لوکیشن را بزنید ) و سپس انرا اجرا میکنید و روی گزینه پچ کلیک میکنید و بعد از چند ثانیه خودش پیام موفقیت را کادرش میده و exit را میزنید و تمام .
    حالا میرسیم به اجرای برنامه :
    قبل از هر چیز دست به هیچ تنظیمی نزنید , برنامه را که اجرا میکنید یه کادر محا وره ای براتون میاره که شما گزینه ریکاور درایو را ابتدا کلیک کنید و سپس گزینه نکست را میزنید و در کادر بعدی اون درایوی که میخواهید بازیابی کنید را انتخاب میکنید و بازم نکست میکنید و در کادر بعدی دو گزینه براتون میاره 1. اتوماتیکی و 2 . انتخاب فایل تایپ .
    الان اینجا یه مقدار بستگی به انتخاب شما داره که میتونید ابتدا از گزینه دوم استفاده کنید که یه کادر دیگه براتون باز میکنه که فرمت فایلهایی که میخواهید باز گردانی کنید را انتخاب میکنید و اما اگه گزینه شماره 1 یعنی اتوماتیکی را انتخاب کنید کلا شروع به بازیابی کلیه فایلهای درایو مورد نظر شما میکنه .
    تصمیم با خودتون , نگران نباشید در انتخاب هر کدوم از اون دو گزینه ضرری نمیکنید . نهایتا اجرای مجدد را دارید .
    خوب حالا بعد از شروع کار یه سری لیست براتون میاره که در تصویر براتون مشخص کرده ام , تصویر فوق نتیجه حالت اتوماتیکی ( شماره 1 ) بود . بنده فعلا انلاین هستم هر مشکلی بود سریع خبر بدید , سریع جواب تون را میدم . برنامه ی فوق را الان نصب کردم , میتونم قدم به قدم باهاتون بیام .
    شماره 4 انتخاب محلی هست برای ذخیره فایلی که انتخاب کرده اید . در کل یادتون نره چیزی در درایوی که میخواهید ریکاوری کنید کپی یا ذخیره و ... نکنید .
    2016-05-05_151342.jpg
    این هم چند تصویر دیگه جهت اشنایی بیشتر که نهایتا بعد از اجرای مراحل فوق به تصویر اول میرسید .

2016-05-05_153631.jpg 2016-05-05_153714.jpg 2016-05-05_153929.jpg 2016-05-05_153952.jpg
    در خصوص , بوک مارک ها هم نظر خاصی ندارم , و تا جایی که بدونم بعیده ...
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •