سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: ذخیره آپدیت kav

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

Post ذخیره آپدیت kav

من برای ذخیره آپدیت ورژن KAV 2013 از skin 2012 استفاده میکنم چون تو ورژن 2013 گزینه ذخیره آپدیت غیر فعال شده . ولی اسکین 2012 یه مشکلی داره که صفحه اصلی آنتی ویروس را باز نمیکنه فقط از آیکن کنار ساعت میشه وارد تنظیمات شد و گزینه ذخیره آپدیت را فعال کرد. بعد دوباره از همون اسکین 2013 استفاده کرد. البته گزینه ذخیره آپدیت از دید ما پنهان میشه ولی چون ما اونو فعال کردیم آپدیت ها به صورت اتوماتیک ذخیره میشه. از کاربران عزیز یا مسئولین سایت خواهشمندم یه اسکین 2013 تو سایت قرار بدین که گزینه ذخیره آپدیت فعال باشه.

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mb4910 نمایش پست ها
    من برای ذخیره آپدیت ورژن KAV 2013 از skin 2012 استفاده میکنم چون تو ورژن 2013 گزینه ذخیره آپدیت غیر فعال شده . ولی اسکین 2012 یه مشکلی داره که صفحه اصلی آنتی ویروس را باز نمیکنه فقط از آیکن کنار ساعت میشه وارد تنظیمات شد و گزینه ذخیره آپدیت را فعال کرد. بعد دوباره از همون اسکین 2013 استفاده کرد. البته گزینه ذخیره آپدیت از دید ما پنهان میشه ولی چون ما اونو فعال کردیم آپدیت ها به صورت اتوماتیک ذخیره میشه. از کاربران عزیز یا مسئولین سایت خواهشمندم یه اسکین 2013 تو سایت قرار بدین که گزینه ذخیره آپدیت فعال باشه.

سلام.

بهترین روش برای ذخیره آپدیت های کسپر استفاده از Kaspersky Updater یا Kaspersky Update Utility هست.

این اسکین هایی که ساخته میشه معلوم نیست چه دستکاری هایی در آنتی ویروس میبرن و احتمال این هست که به آنتی ویروس صدمه بزنن!!!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها

سلام.

بهترین روش برای ذخیره آپدیت های کسپر استفاده از Kaspersky Updater یا Kaspersky Update Utility هست.

این اسکین هایی که ساخته میشه معلوم نیست چه دستکاری هایی در آنتی ویروس میبرن و احتمال این هست که به آنتی ویروس صدمه بزنن!!!
    درود منم این راهو پیشنهاد میکنم skin به آنتی ویروس صدمه میزنه من از Kaspersky Updater استفاده میکنم خیلی راضیم ازش پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M A H D I برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •