سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 58 اولیناولین 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 574

موضوع: مباحث Avira

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: نظرات شما در مورد اینترنت سکوریتی اویرا 10 .انجمن اویرا

سلام
    به نظر من هیچ کدوم از موتورهای اسکن آنتی ویروس به پای آویرا نمیرسه واقعا سرعت اسکنش حرف نداره به خصوص در ورژن های جدید که سرعت اینترنت رو کند نمیکنه واقعا یک نرم افزار آنتی ویروس بدون درد سر من هر وقت میخام از ویروسی تو هاردم مطمئن بشم از دیسک نجات آویرا استفاده میکنم چون به کوچکترین چیزی شک میکنه و اونو قرنطینه میکنه ...

هر آنتی ویروسی یه قابلیتی داره ولی مهم اینه یه آنتی ویروس بیشترین قابلیت رو داشته باشه و بهترین امکانات رو در اختیار کاریرش قرار بده این نکته خیلی مهم هستش ...

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

Thumbs up RE: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های محصولات Avira

با سلام خدمت شما این جدیدترین نمودار برترین آنتی ویروس است لطفا مشاهده کنید

مباحث Avira فایل های پیوست شده

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های محصولات Avira

[CENTER]مشكل كم كردن سرعت دانلود اكثر پسوند ها رو ميشه از اين طريق درست كرد داخل برنامه به قسمت configuratior بعد تيك Expert mod رو بزنيد به webguard - scan - exceptions برويد و در قسمت mime types ... همه تيكها را بزنيد.در قسمت پايين هر پسوندي را خواستيد اضافه و ادد كنيد تا اويرا ديگه به اونها كاري نداشته باشه و سرعت به حد آخر برسه.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

Arrow RE: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های محصولات Avira

با سلام.کسی میدونه که چه جوری میشه توی سایت اویرا ثبت نام کرد ؟و هر چند وقت یکبار بتونی ازش کلید 30 روزه مجانی دریافت کنی ؟آخه من از آپدیت آفلاینش استفاده میکنم و وقتی که کلیدی که از همین سایت دانلود کردم رو بهش میدم با فایل آپدیت مشکل پیدا میکنه و کلید رو پس میزنه !
    من از How to fix Avira هم استفاده کردم اما مشکل قبول کردن کلید حل نشد. حتی ویندوز هم عوض کردم اما باز هم مشکل حل نشد.
    [لطفا کمک کنید چون کلید سالم میخوام.

shadmehr88
    مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط x_yashar' pid='4851' dateline='1304522029
    با سلام.کسی میدونه که چه جوری میشه توی سایت اویرا ثبت نام کرد ؟و هر چند وقت یکبار بتونی ازش کلید 30 روزه مجانی دریافت کنی ؟آخه من از آپدیت آفلاینش استفاده میکنم و وقتی که کلیدی که از همین سایت دانلود کردم رو بهش میدم با فایل آپدیت مشکل پیدا میکنه و کلید رو پس میزنه !
    من از How to fix Avira هم استفاده کردم اما مشکل قبول کردن کلید حل نشد. حتی ویندوز هم عوض کردم اما باز هم مشکل حل نشد.

لینک زیر را تست نمایید ( اگر اپدیت افلاین می کنید چه نیازی به دریافت کی دارید ؟)

[CENTER]http://www.avira.com/en/products-tes...se/product_id/[align=JUSTIFY]لینک اصلی ( به زبان ترکی که می توانید در صورت استفاده از مرورگر کروم به انگلیسی ترجمه نمایید ):[CENTER]http://www.antivir.com.tr/khas/security/

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr88' pid='4853' dateline='1304524524

لینک زیر را تست نمایید ( اگر اپدیت افلاین می کنید چه نیازی به دریافت کی دارید ؟)

[CENTER]http://www.avira.com/en/products-tes...se/product_id/[align=JUSTIFY]لینک اصلی ( به زبان ترکی که می توانید در صورت استفاده از مرورگر کروم به انگلیسی ترجمه نمایید ):[CENTER]http://www.antivir.com.tr/khas/security/
    ممنون دوست عزیز. اما من از Avira Premium Security Suite v10.0.0.621 استفاده می کنم. وتوی آدرسی که گذاشته بودی رفتم اما چیز زیادی متوجه نشدم. میشه بیشتر نسبت به لینکی که گذاشتی راهنمایی کنید ؟
    راستی موقع نصب مگه Key نمیخواد ؟ باید کی رو وارد کنیم تا نرم افزار نصب بشه دیگه ؟! مگه بدون کی میشه از این نرم افزار استفاده کرد ؟
    بازم راستی, Avira10_Trial Reset v2.3 دقیقا برای چی هست ؟ میشه لطف کنید کارائیش رو توضیح بدین ؟
    ویندوز من هم 7 و 32 بیت هست.

با تشکر.:huh::shy:

shadmehr88
    مهمان

یاشار عزیز !
    لینک های ارایه شده جهت دریافت کی قانونی از اویرا است که برای مدتی مثلا 30 روز شما می توانید بصورت قانونی از محصول شرکت استفاده کنید و از خدماتی مانند اپدیت و ... بهره ببرید .
    در صورت تمایل برای دریافت کی باید یک سری اطلاعات مخصوصا ادرس ایمیل خود را وارد نمایید ( بهتر است از ایمیل های مدت دار استفاده کنید و می توانید چند کی در اختیار داشته باشید )

تریال ریست برای برداشتن محدودیت زمانی برنامه ها است . مثلا انتی ویروس نورتون دارای محدودیت زمانی است و شما می توانید با تریال ریست 120 روز از ان استفاده کنید و دوباره با اجرای ان بعد از اتمام این مهلت دوباره 120 روز دیگر تمدید نمایید .
    تریال ریست اویرا هم حتما همین کاربرد را دارد .

دوست عزیز شما در تایپیک های قبل خبر از عدم پذیرفته شدن کی داده بودید . شما از برنامه Avira Registry Cleaner استفاده کرده اید . این برنامه با حذف کی های قدیمی اجازه برخورداری از کی های جدید را می دهد .

برای امتحان از لینک زیر بهره ببرید :

امکانات نرم افزار:
    ارائه لینک دانلود آخرین نسخه Avira AntiVir Premium
    ارائه لینک دانلود آخرین نسخه Avira Premium Security Suite
    ارائه Key معتبر و چند ماهه برای هر دو نرم افزار ذکر شده بالا
    دانلود Avira Registry Cleaner برای حذف کردن Key های قدیمی از رجیستری و رفع مشکل قبول نکردن Key جدید
    دانلود جدیدترین فایل آپدیت آنتی ویروسمنبع : سافت 98[CENTER]Avira Key Finder 2.4 + Trial Reset 2.3 + Key[CENTER]
    [CENTER]
    [CENTER]http://npshare.de/files/6051e20b/avira.activator.rar[CENTER]
    [CENTER]
    [CENTER]http://www.enterupload.com/6wlehws8bw47/avira.activator.rar.html[CENTER]
    [CENTER]http://hulkshare.com/62ev1hd81c3p

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوست عزیز این کلید نمیدونم چند روزه هست این رو دانلود کن و روش کلیک کن حالا یا آویرا غیر فعال باشد یا فعال باشد من برای امنیت بیشتر بر روی این فایل زیر پسورد گذاشتم متاسفانه کلید آویرا کمیاب است و استفاده از آن زیاد وممکن است که هر کسی بیاید و این کلید را دریافت کند اگر دانلود کردی به من پیغام بده تا من پسوورد آن را به صورت خصوصی به شما ارائه دهم پسورد آن 20 رقم است و متشکل از اعدادوحروف است 48 روز با بهترین نرم افزار طول میکشد و سخت افزاری میخواهد که هر کسی ندارد چون خودم از آنتی ویروسی استفاده میکنم که کلید میخواهد ودردسرهای آن را کشیده ام به همین خاطر بر روی این فایل پسوورد گذاشته ام که فقط به دست کسی که نیاز دارد برسد نه یه دست عموم ..
    http://up.iranblog.com/images/tgth2vf5e5ujy9xo2uoz.zip

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

دوستان از زحماتی که می کشید واقعا سپاس گذارم مخصوصا ( shadmehr88 و abedsmp ).
    تو رو به خدا با دقت بخونید !:heart:

بذارید از اول توضیح بدم. ویندوز من 7 32 بیت هستش. من بنا به تجربه 7 ساله خودم نمیتوانم از آنتی ویروس های Nod32 و Kaspersky استفاده کنم چون مفت نمی ارزند و طبق آخرین رتبه بندی سایت معتبر av-comparatives این 2 آنتی ویروس خیلی بد عمل کردند و رتبه خوبی به دست نیاوردند. آنتی ویروس های TrustPort Total Protection 2011 v11.0.0.4615 Final و F-Secure Internet Security 2011 10.51 Build 106 اولین و دومین آنتی ویروس های جهان شناخته شدن با بیشترین تشخیص درست. من حتی این 2 آنتی ویروس را دانلود کردم اما متاسفانه مشکل کرک یا کی و فایل آپدیت آفلاین دارند و فکر نکنم بشه مجانی از اینترنت این مشکلاتشونو حل کرد و اصلا فکر نکنم تو اینترنت بشه کی یا کرکشون رو پیدا کرد. اما یه آنتی ویروس توپه دیگه پیدا کردم که واقعا کارش درسته آنتی ویروسه Quick Heal Total Security 2011 هستش اما این آنتی ویروس قوی هم مثل 2 آنتی ویروس قبل فکر میکنم مشکل کی یا کرک و فایل آپدیت آفلاین داشته باشه.
    از روی اجبار مجبور شدم دست از این آنتی ویروس های توپ بردارم و برم سراغ آنتی ویروس محبوب خودم که الان 2 ساله دارم ازش استفاده میکنم و باور کنید که توی این 2 سال منی که زیاد با ویروس ها سرو کار دارم , این آنتی ویروس همه ویروس ها رو تشخیص داده و تا به امروز خدارو شکر ویروسی نشدم, درست متوجه شدین منظورم Avira Premium Security Suite v10 بود.
    اما جدیدا این آنتی ویروس خوب هم مشکل کلید پیدا کرده. یعنی شما تصور کن که اولین باری هست که میخوای این آنتی ویروس رو روی سیستمت نصب کنی, یعنی فایل های نصبی قدیمیش توی سیستمت نیست و کاملا برای اولین بار هست, OK ؟ خب در حین نصب ازت میخواد که Key رو که از سایت خوبه سافت گذر دانلود کردی رو بهش بدی خب بهش میدیم و قبول هم میکنه و تا پایان نصب ادامه میدیم و بعد از درخواسته یکبار ریست کردن سیستم و بالا اومدن سیستم, حالا میخوایم فایل آپدیت آفلاینی رو که از خود سافتگذر دانلود کردیم رو بهش بشناسونیم که : به محض شناسوندن همون فایل آپدیت آفلاین, میگه که کلید شما معتبر نیست و این بود داستان. و این مشکل رو الآن 2 ماهه که دارم. اینم بهتون بگم که من از آخرین ورژنش یعنی Avira Premium Security Suite v10.0.0.621 استفاده میکنم.
    آخه مشکل از چیه ؟؟؟!!! ویندوزم هم الآن 2 ساله که 7 استفاده میکنم و هر 3 ماه یکبار تعویضش میکنم.
    یه سواله دیگه : اگه بعد از شناسوندن کلید و ریست کردن اگه بخوایم آنلاین آپدیت کنیم آیا باز هم میگه کلید معتبر نمی باشد ؟؟؟
    موندم چی کار کنم با این آنتی ویروس ؟!!!!! به خود سایت سافتگذر ایمل زدم گفتن نمی تونیم کاری کنیم !!!
    خداییش موندم دیگه توی این ایران چی کار کنم. خسته شدم دیگه. از Registry Cleaner Avira هم استفاده کردم نشد, از Avira Key Finder v2.4 هم که الآن 3 ماهه توی سیستمم دارم استفاده کردم که اصلا دیگه به ما ایرانی ها اجازه دانلود نمیده !!! :(:@
    من فقط میخوام کلید رو قبول کنه و بعد از شناسوندن فایل آپدیت آفلاین نگه که کلید معتبر نمی باشد ! و بعد از اتمام تایم کلید بشه دوباره کلید جدید رو بش شناسوند و نگه که کلید معتبر نمیباشد همین... کانفیگ سیستمم هم نرمال به بالاست و خوبه. 1GB VGA و 2GB RAM و...
    و من نمیدونم که این فقط مشکله منه یا حرفی رو زدم که داغ دله خیلی از یوزر ها تازه شد !

و در آخر هم یه گلایه خیلی خیلی بزرگ از سافتگذر بکنم و اونم اینه که اصلا و اصلا به بخش آنتی ویروس هاش اهمیت نمیده ! و 3 نمونه آنتی ویروس توپی که از هر لحاظ تکمیل هستن رو توی سایتش قرار نمیده !!!:@ شاید از نظر شما بگین که این همه آنتی ویروس داره اما امثالی مثل Nod32 و یا Kaspersky و ... که هیچ دردی رو دوا نمی کنند به چه دردی میخوره. اینکه گفتم تجربه 7 ساله دارم اینه که با اکثر آنتی ویروس ها کار کردم اما واقا هیچ کدوم نتونستن تا به امروز جای Avira Premium Security Suite رو برام بگیرن, چون مدرک و دلیل دارم و تست شدن.
    با تشکر از همه کسانی که به هم دیگه کمک میکنند... :heart:

حرف های منطقی آنقدر بلند هستند که نیازی به فریاد کشیدن نیست !

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز x_yashar جان ..
    من مطلب شما رو خوندم ولی با احترام خاصی که برای شما قائلم این مطلب رو مینویسم هر کس برای خودش یه آنتی ویروسی رو دوست داره و یه ارزشی براش قائل هست شما نباید که به انتی ویروسهای دیگه کاری داشته باشید چون من خودم 8 تا 9 سال هست از نرم افزارهای امنیتی کسپرسکی استفاده میکنم چه در کامپیوتر و چه در گوشی نوکیای خود و تا الان نشده که ویروسی پیدا کنم یا داخل رایانم ویروس باشه الان هم از Kaspersky PURE استفاده میکنم و به شدت از اون راضی هستم و کاری به موسسات خارجی ندارم و سعی میکنم به تجربه خودم نگاه کنم این موسسات هر ماه یه آنتی ویروس رو به عنوان اول معرفی میکنن من نگاه نمیکنم که هر ماه اونا چی میگن ...
    اما در مورد سوال شما :شما در هنگام نصب میتونی از تریال استفاده کنی و یا 30 روزه در هنگام نصب به اینترنت وصل شو ودر فرمی که برای کلید دادن از شما میخواد تیک پایینی رو بزن و اون صفحه رو پرکن و اطلا عات رو کامل و آدرس ایمیل معتبر بهش بده بعد از چند ثانیه کلید 30 روزه و استفاده تریال یا آزمایشی برای شما فعال میشه و به نصبت ادامه بده ودر ضمن من چند تا کلید گرفتم از تو اینترنت و در بالا هم گذاشتم که هرکی میخواد استفاده بکنه دانلودش بکنه و من برای اطمینان که هر کسی نتونه ازش استفاده بکنه بر روی اون پسوورد گذاشتم و گفتم هر کی میخواد به من پخ بده تا من پسوورد رو فقط برای اون ارسال کنم ...
    با تشکر
    ...

صفحه 2 از 58 اولیناولین 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)